Şimdi Ara

Video Kaldirildi - 15 Tl'ye Siz Buna Katlanir miydiniz? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
5
Favori
8.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Traficante de drogas

quote:

Orijinalden alıntı: karadeliksiz kuasar

nimetle eğlence de yapar olduk... amerikanın ahlaksızlığını alıyoruz başka bişey değil... özenti boş gençlik

ahlak timsalide geldi sanki dünyanın bu tarafı çok ahlaklı hep iyi bizi hep amerika bozuyor her konuda b.. atılmadan geçemiyosunuz

Türk milletinin böyle davranışları yoktu ama yabancı filmlerden göre göre böyle eğlenceler oluşmaya başladı... ben küçük bir kültür yozlaşmasına dikkat çektim.. sen memnunsan takılmana devam et

• Kizin istikbali parlak gozukuyor bu kafayla. Saygilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

quote:

Orijinalden alıntı: Faunus

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

okula kizlar yemek getirmisti ve herkesle paylastilar ancak patates salatasi ve mercimek koftesi yenecek gibi degildi biz de ne kadar versem bu tabagi sunun suratina gecirirsin diye tartisirken videodaki kiz yanimiza geldi ve ben ve 2 arkadasimdan 5'er lira alip suratina tabak yemegi kendi rizasiyla kabul etti saolsun parayi veren bir arkadasim da gonullu olarak tabagi surata yapistirmayi kabul etti ve ikisinin de performansi muthisti

Video Kaldirildi - 15 Tl'ye Siz Buna Katlanir miydiniz?

SSALli misin?

nerden bildin

offf işte korktuğum şey başıma geldi

eski okulum ne hallere gelmiş

mehmet 'datlı' duruyo mu hala bi de

• 15 lira için şimdi bunu yapan
  • 1080p de arşivimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

30 liraya başka şey attırsaydınız

• quote:

Orijinalden alıntı: [Raist]

quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

quote:

Orijinalden alıntı: waltran

bedava katlanıyorum yıllardır... anlayana

anlamadım

Anlayana demiş zaten

Ben de anlamadım

Ben de anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n55s-s1194v

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Yazık günahtır lan o kadar aç insan varken bu terbiyesizliği yapmanız herşeyi geçtim nimet o

+1907
    gerçekten yazık. nimetle oyun oynanır mı? o kadar aç insanımız varken?
    madem yenilmeyecek durumda bir kenara köşeye döküverin de hayvanlar yesin bari !

Bu fikrine kesinlikle katılıyorum.
  • arkadan gülen eleman kendini gülmek için çok zorlamış
  • Yazık lan
  • nimet diye kendini yırtanlar. size göre nimet demekki onlara göre değil size ne yani? madem o kadar dindarsın başkasına karışma be kardeşim tutarlı olun biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertguz

50 lira veriyim bir daha konu açma olur mu?

• Bence çok abartmışsınız yorumlar falan. Tamam haklı değilsiniz değil aç insanlar var vb ama. Abartmayın.
    Hele, kız hakkında yapılan yorumlar. Biri bir yandan Türk bayrağının altındasınız lafını derken diğeri..
    Gülümsedim her yoruma tek tek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

hangi zihinsel engelliler okulunda okuyon?

• kolay yoldan para kazanmak bu olsa gerek
  • video linki var mi mobilden gozukmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erukay

O arkada duran Türk Bayrağının gölgesinde eğitim görebilesiniz diye, atalarınız toprağın altına aç girdi. Gözünü bile kırpmadan.
    Bu kadar umursamaz bu kadar bencil bir nesil yetiştiğine inanamıyorum.
    O beğenmediğiniz nimetleri, çocuğuna veremediği için intihar eden insanlar var şapşal kardeşlerim.

Biraz kendinize gelin. O ziyan edilen yemekleri yapan anneler bunları izlese ne düşünür acaba ?
    Bu tür organizasyonları bizde yaptık, ama sizin gibi değil.
    Bitiremediğimiz, sevmediğiniz yemekleri hayvan barınaklarına sokak köpeklerine verinde bari bi işe yarayın.

Sakın "sakin ol şampiyon" gibi gereksiz şeyler yazmayın. Yemin ederim onu yapanlar karşımda olsa suratlarını dümdüz ederdim.

Uzun lafın kısası +1

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho0093

nimet diye kendini yırtanlar. size göre nimet demekki onlara göre değil size ne yani? madem o kadar dindarsın başkasına karışma be kardeşim tutarlı olun biraz

bunun dindarlıkla alakası yok kız yada annesi o yemeği yaparken emek vermiş onlarda yesin diye kız onlarada vermiş beğenmeyip milletin suratına atıyorlar ayıp değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMDPhenom

quote:

Orijinalden alıntı: psycho0093

nimet diye kendini yırtanlar. size göre nimet demekki onlara göre değil size ne yani? madem o kadar dindarsın başkasına karışma be kardeşim tutarlı olun biraz

bunun dindarlıkla alakası yok kız yada annesi o yemeği yaparken emek vermiş onlarda yesin diye kız onlarada vermiş beğenmeyip milletin suratına atıyorlar ayıp değil mi

o zaten ayıp ama nimet diye isimlendirmeyi yanlış buldum ben. kıza yaptıkları zaten ayıp,suratına attıkları kıza değil yemeği yapan kıza
  • İnsanlık ayıbı lan bu. Yazık. Geleceğinizi en dandik özel üniversitede kampüsteki starbucksta oturan tiki gençler olarak görüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.