Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Video İnceleme - Call of Duty WWII Multiplayer Betası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Video Incelemeler >> Video İnceleme - Call of Duty WWII Multiplayer Betası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4954 Mesaj
    Call of Duty World War II'nin PC'de gerçekleştirilen betasına bakıyor ve oyunda nelerin değiştiğini inceliyoruz.

|
    |
  • "YouTube Kanalımıza Abone Olun"

Videoları kanalınıza da yüklerseniz olalım. Abone olmak için linke tıklıyorum. O da ne; vidoe kanala yüklenmemiş bile.

oyun standart COD, eğlenceli ama az önce sildim beta'yı. inanılmaz hacker dolu !!! bu nedir ya! COD hiç bir zaman bu hilecilere önlem alamıyor! BF serilerinde en azından bir mücadele var hilecilere, banlanıyorlar yada atılıyorlar server'dan. Hatta engelleniyorlar. ama bu COD'da asla ama asla hilecilere önlem alınamıyor.

iki gündür aimbot ve wallhacker'lar dolmuş taşmış. adam aleni kullanıyor ya! VAC ban'ı olan adamlarla dolu oyun! hal böyle olunca sahip olduğum tüm COD serilerinden çabuk sıkılmış ve nefret etmiş oluyorum. satın almaktan vazgeçtim. bu hileciler bitmeden bu oyun oynanmaz beyler.

• Binbaşı
    1030 Mesaj
    oyun standart COD, eğlenceli ama az önce sildim beta'yı. inanılmaz hacker dolu !!! bu nedir ya! COD hiç bir zaman bu hilecilere önlem alamıyor! BF serilerinde en azından bir mücadele var hilecilere, banlanıyorlar yada atılıyorlar server'dan. Hatta engelleniyorlar. ama bu COD'da asla ama asla hilecilere önlem alınamıyor.

iki gündür aimbot ve wallhacker'lar dolmuş taşmış. adam aleni kullanıyor ya! VAC ban'ı olan adamlarla dolu oyun! hal böyle olunca sahip olduğum tüm COD serilerinden çabuk sıkılmış ve nefret etmiş oluyorum. satın almaktan vazgeçtim. bu hileciler bitmeden bu oyun oynanmaz beyler.
    |
    |
    İ7 6700K // MSI Z170A M7 GAMING // GSKILL RIPJAWX 16 GB DDR4 2400MHZ // GIGABYTE GTX 980 Tİ XTREME EDİTİON RGB // ASUS ROG PG348Q 100hz // THERMALTAKE X31 KASA // CORSAIR BRONZE 80 750 WATT // LOGITECH G910 GAMING KLAVYE // LOGITECH G303 GAMING MOUSE // RAZER TİAMAT ELİTE 7.1 REAL // ASUS STRIX SOAR 7.1 SES KARTI // KINGSTON HYPER X SSD // WD BLACK 1TB
  • Yarbay
    8179 Mesaj
    Bende çok keyif alarak oynuyorum vuruş hissi felan bildiğim arcade cod yapısı ve bu baya keyifli , bf 1 gibi gerçekçi tepkimeler yok silahlarda ama adamı vuruşu her mermide hissetmek çok güzel , hikaye modu iyi olursa almayı kafaya koydum
    |
    |
    510 Mesaj
    Başım döndü izlerken, bu kadar hızlı bir oyundan nasıl haz alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

Başım döndü izlerken, bu kadar hızlı bir oyundan nasıl haz alınır

oynatıcı 30 fps ondan kaynaklanıyor.

oyuna gelecek olursak oynadığım en kötü cod multisi
    |
    |
    |
    |
    ya ben oynayamadım da, şu cod 2 de olan kar diye bi alman silahı ve benzerleri vardı tek atıyordu düşmana onlardan var mı bu oyunda? Tek atabiliyor muyuz?
    |
    |
    3352 Mesaj
    3 saat oynadım, sıkıldım
    |
    |

Videoları kanalınıza da yüklerseniz olalım. Abone olmak için linke tıklıyorum. O da ne; vidoe kanala yüklenmemiş bile.
    |
    |
    |
    |
    Nerde o eski Erdin İYİKUL dönemindeki videolar açın eski videoları izleyin ve kalite görün.
    |
    |
    |
    |
    Oyunu ben de denedim. Cod2 ile alakası yok. Aşırı hızlı ve keyifsiz geldi bana. Search & Destroycu olduğum içindir belki. Biraz daha taktiksel oynamayı seviyorum. Bu çok curcuna. Bu haliyle satın alacağım bir oyun değil :(
    |
    |
    INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 250 GB 840 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300
  • Yüzbaşı
    755 Mesaj
    Titanfall, Black ops 3 ve Cod ww2 beta sürümleri çok az sorunlara sahip oyunlar olmuşlar. Galiba bu beta işini sadece Dice beceremiyor. Bu oyun klasik Call of Duty tadını yeniden yaşattığı için çok hoşuma gitti. COD AW ile başlayan ve üç yıl süren duraklama döneminin bittiğini nihayet görmeye başladık. Bu yıl Call of Duty için yükseliş görünüyor. Fakat bunun için mikro ödeme ve saçma sapan kozmetik ürünlerinden de vazgeçmeleri gerekiyor. Bu tür ürünlerin oyuna zarar verdiğini görmeleri ve aldıkları paranın bu zararı karşılamayacağını anmalarını umuyorum. Oyunun çıkışından iki ay sonra palyaço gibi giyinen ikinci dünya savaşı askerleri göreceksen bu iş olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 3 Ekim 2017; 14:29:19 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,268
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.