Şimdi Ara

Video girişli ekran kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gnvwsgb (1 mesaj) einherjar (1 mesaj) Arkadia® (1 mesaj) [ PoSeyDoN ] (1 mesaj) pubicon (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Video girişli ekran kartı tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    39 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Uygun fiyatlı video in girişli ekran kartı tavsiyesi. Ekran kartı video in girişi ile Tv kartı video in girişi araında fark varmı?

|
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    Geforce2 MX, Asus ya da Winfast farketmez !
    hepsi TV outlu!
    Scart girişi de elektronikçide yaptırabilirsin TV'ye !

That which doesn't kill you, makes you stronger!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    421 Mesaj
    de einherjar tv-in li ekran kartı arıyor arkadaş.. ASUS un DELUXE modellerinde tv-in fonksiyonu vardır..

ben sadece tv kartının in fonksiyonunu kullandım o yüzden bir karşılaştırma yapamıyacağım..ama şunu söyliyeyim fly98 tv kartımda sorunsuzca video kasetleri , video kameradan mpeg-1 yaptım..

--118415009--
    |
    |
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    Bu video kameradan HDD'ye kayıt nasıl oluyor? Tv yazılımından source olarak Video in seçip de capture edince oluyor mu? ya da daha güzel, kolay bir yöntemi var mı?

SAYGILAR.....
    |
    |
  • General
    8373 Mesaj
    bende denemedim ama genelde bu capture işi 1500$ bir kart filan almadıkça işlemci hızına dayanan bir olay.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    olay sole anlatayim bu tv kartlarinin capture ozelligi (yani cogunun) avi formatinda oluyor ve haliyle cok yer kapliyor ayrica cozunurlugude dusuk olur sonra siz bunu bir mpeg encoder programiyla cpu nuzun hizina bagli olarak degisen bir zamanda 12 de 1 oraninda sikistirabilirsiniz ama siz gun arkadasimin belirtigi mpeg capture kartini alirsaniz bu isi real time olarak yapabilirsiniz ama fiyatlari okadar pahali deil tv kartlariyla iyi performans alinmaz ben aver media ile denedim iyi olmuyo ki tv kartlari arasinda video in i iyi olan kartlardandir grafik kartlarinin video in ozelligine gelirsek onlarinda iyi olcagini zannetmiyorum (hic denemedim ama)

sel am un aley kum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.