Şimdi Ara

VİDEO GELDİ // İZMİR KUMRU SANDVİÇ (BOL SS li) (GİRME ACIKIRSIN) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
7
Favori
33.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fena canım çekti la arkadaşa mesaj atıyım şimdi evden çıkıp aşşağıya tek inmek zoruma gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Orijinalden alıntı: triplexo

başlığı açan arkadaş..senin yüzünden arkadaşları aradım gece açık yer buldum cıkınca oraya gitcem...:D

kardes valla ben konuyu acmadan önce karnımı doyurdum önlem olarak ama işe yaramadı suan deli gibi ac hissediyorum sanslısın izmirdesin ben suan sehirdısındayım

kim dedi izmirdeyim diye :D keske olsam eskişehirdeyim cakma kumru yiyecez artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Kumruyu boşverinde
    VİDEO GELDİ // İZMİR KUMRU SANDVİÇ (BOL SS li) (GİRME ACIKIRSIN)

boyozun yeri ayrıdır. 9 tanesini bi kerede yedigimi bilirim. resimdeki gibi kuru olmamalı. yagı üzerinde olması lazım, vıcık vıcık ve çıtır. yanında da yumurta peynir çay falan varsa benim için en güzel kahvaltı
  • quote:

quote:

quote:

başlığı açan arkadaş..senin yüzünden arkadaşları aradım gece açık yer buldum cıkınca oraya gitcem...:D

kardes valla ben konuyu acmadan önce karnımı doyurdum önlem olarak ama işe yaramadı suan deli gibi ac hissediyorum sanslısın izmirdesin ben suan sehirdısındayım

kim dedi izmirdeyim diye :D keske olsam eskişehirdeyim cakma kumru yiyecez artık :D

yapma ya bendensin o zaman. üzüldüm kardesim ama olsun afiyet olsun yinede
  • Ben gidiyorum beyler kumru yemeye gelince ss lerle desteklicem dayanamadım yemin ediyorum.
  • Nohut ekmeğiyle yapılır ama gerçek kumruda sosis olmaz.İçindeki malzemelerde kilosu 3-5 liralık salam, sosis, sucuklardan konmaz.Tüm malzemeler gerçek olur.Ketçap, mayonez gerçek kumruda olmaz.Pahalı olur ama orjinali böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

Ben gidiyorum beyler kumru yemeye gelince ss lerle desteklicem dayanamadım yemin ediyorum.

hadi hocam ayrıntılı ss ler bekliyoruz senden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

Nohut ekmeğiyle yapılır ama gerçek kumruda sosis olmaz.İçindeki malzemelerde kilosu 3-5 liralık salam, sosis, sucuklardan konmaz.Tüm malzemeler gerçek olur.Ketçap, mayonez gerçek kumruda olmaz.Pahalı olur ama orjinali böyle.

hocam yaptıgın tarif Karşıyaka Altınmasa da yapılan Çeşme Kumrusuna tam olarak uyuyor. fiyatı 6 lira. denemek isteyen arkadaslar için yazıyorum.
  • buca şirinyer tarafındakiler safinazı bilirler
  • nedir gerçek kumrunun malzemeleri ? evde yapabilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

nedir gerçek kumrunun malzemeleri ? evde yapabilir miyiz ?

hocam evde ne kadar yaparsan yap tost tadında olur. bunlar odun ateşinde kömürde falan yaptıkları için cok farklı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakal22

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Avesome

Kulağını çınlattımBunu İstanbul'da yapan varmı?

hocam istanbula gitmedim ama bircok şehre gittim ve bunu yaptıklarını iddia eden yerlere gittim adamlar bildigin tost yapıp izmir kumru sandvic diye satıyorlar. yerinde yemek lazım..

suan bende izmir dısındayım ve acayip canım cekiyor

Beşiktaş çarşıda 2. kartal heykelinden yukarı doğru cıkarken var bir kumrucu daha once yedim gerçek kumru yapıyor =) fiyatıda 5 liraydı sanırım

fiyatı hala 5 lira ve senelerdir malzemeyi bol koyuyorlar,tadı da güzel kumru sevenlere tavsiye edilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Paşa

Yemesii çooook zor :(

+1 çok çabuk dağılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinsou

Hatay'daysan Furkan Büfe.

hatayin neresinde?
  • Yediğim en güzel kumru antalyada, antalyaspor diye bir yerde yediğimdi.

İstanbul Kadıköyde şöhretler var, mutlaka gidilmesi gereken bir mekan
  • Kumruyu mumruyu geç, sprite tam içilecek kıvama gelmiş hakiki löpcüymüşün,
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Kumruyu boşverinde
    VİDEO GELDİ // İZMİR KUMRU SANDVİÇ (BOL SS li) (GİRME ACIKIRSIN)

Her yaz İzmir'e bir kere giderim ve hep yerim. Yerken ellerim yağ olur ve peçeteyle tutarım mouse'u.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excolizma

quote:

Orijinalden alıntı: Shinsou

Hatay'daysan Furkan Büfe.

hatayin neresinde?

Karakolun oradan sahilden geliyorsan sola doğru girince ilk yer.
  • İzmirlilerde nasıl bir ağız var arkadaş? Nasıl beceriyorsunuz yemeyi? Oradan buradan taşmış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

nedir gerçek kumrunun malzemeleri ? evde yapabilir miyiz ?

hocam evde ne kadar yaparsan yap tost tadında olur. bunlar odun ateşinde kömürde falan yaptıkları için cok farklı oluyor.

Evde de yapiliyor tam ayni olmasada cok benzer oluyor ben domates koymuyorum mesela cunku ayarlayamiyorum cok vicik oluyor. Kumru ekmegi yazin cesmede her yerde var zaten ic malzemesinide her yerden bulabilirsin. Yapmadan once tava kizmis olsun yeter ama yaninda o tursu olmadigindan ayni zevki vermiyor.

Asil bir kisi boyoz koymus canim cekti yaz olsa bu saate
    Acik yer olurdu ama bu mevsimde yok yarin sabah erkenden firin yolu gorundu bana
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.