Şimdi Ara

Video Edit (Kesme, Birleştirme, Müzik ekleme) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
5
Favori
255.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba Windows Movie Maker in türkçe sürümü varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcplayer
    acaba Windows Movie Maker in türkçe sürümü varmı

quote:

Orjinalden alıntı: 1Teknik
    quote:

Orjinalden alıntı: Nuup
    Emek İçin Teşekkürler Acaba Wmm 2 nin türkçesini bulabilirmiyim?

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=2802DF71-EB5E-4084-9A07-45B29074AE74&displaylang=en
    Bu adresde altlardaki mm21_muitrk.exe - 855 KB yazan yerin karşısındaki DOWNLOAD'a tıklarsan Türkçe yamasını indirirsin

• Bilgisayarıma kaydet diyorum.İleri devam ediyom.En sonda hata veriyo diyoki:
    "Windows Movie Maker cannot save the movie to the specifield location.Verify that the original source files used in your movie are still available,that the saving location is still available,and that there is enough free disk space available,and then try again."yazıyor napcam?
  • bide wmm'yi avi.'ya fln nasıl çevircem?
  • Sağolasın..
  • Upppp...
  • Helal olsun uğraşmıssın.
  • bişi sorcam, ben şimdi cod 2 de bi video yapıyorum. game cam çalışmadığı için hypercam'ı kullanıyorum. sorum şu, mesala ben 10 tane farklı video çektim. bu 10 videonun tek tek en ii sahnelerini çıkarttım. peki bunları nasıl birleştiricem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 2 Kasım 2008; 0:20:44 >
  • yararlu up
  • virtual dub'ı indirim.kurarken bir uyarı çıktı.windowstaki dosyalarla falan alakalı olunca hemen kurmak istemedim.
    işte uyarı:

Video Edit (Kesme, Birleştirme, Müzik ekleme)

sizce kurayım mı?yorumlarınızı bekliyorum.
  • Teşekkürler.
  • çok ihtiyacım vardı teşekkür ederim
  • arkadaşlar elimde yaklaşık 5 senelik dvd vob formatında videolar var kesme ve birleştirme olayları için hangi programı kullanabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Teknik

Ödevim için lazım o yüzden alıntı yaptım bir sorum var.

ödevimde bir arkadaş yazı okuyor onun okuması videoda olacak videodaki yazıya da şu reklamdaki efekti vermek istiyorum:

http://www.youtube.com/watch?v=EWKmnPiGH7U

Biliyorsan lütfen söyler misin çok acil lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuzaki Hideki -- 20 Aralık 2012; 23:31:21 >

• ne konuydu hala duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

ne konuydu hala duruyor

ama bi cevap hala gelmiyor
  • quote:

ne konuydu hala duruyor

bende hortlatiyim o zaman google a videoya muzik eklemek yazinca ilk bu konu geliyor ama konudaki bilgiler guncel degil sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: keos61

quote:

ne konuydu hala duruyor

bende hortlatiyim o zaman google a videoya muzik eklemek yazinca ilk bu konu geliyor ama konudaki bilgiler guncel degil sanirim

• Youtube da aktif olan bir videonun müziğini değiştirebiliyor muyuz peki? İzlenme sayısı yüksek olan bir videomuzda telif ile ilgili sıkıntı oluştu. Bunun neticesinde müziği değiştirmemiz gerekti fakat youtube'un önerdiği müziklerden değilde hazırladığımız biz müziği koymayı istiyoruz. Bunu gerçekleştirmenin bir yolu var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.