Şimdi Ara

Video Edit (Kesme, Birleştirme, Müzik ekleme) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
167
Cevap
5
Favori
255.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 4bsoLut3
    işde sorun buhttp://img337.imageshack.us/img337/2688/ddle5.jpg offffff :S

Arkadaşım bu daha önce karşılaşmadığım bir hata mesajı, Bilgisayarı kapatıp/açtıkan sonra tekrar kurmayı denedin mi ?

Eğer kapatıp/açtıktan sonra da bu mesajı alıyorsan tekrar indirmeyi deneyebilirsin. Bazen dosyalar internetten sorunlu inebiliyor.

Eğer bu da sorununu çözmediyse, WMM2 ile ilgili herşeyi program ekle/kaldır'dan kaldırıp bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra, WMM2'i kurmayı deneyebilirsin.

Bu da bir işe yaramadıysa, belki Microsoft Windows Installer hatası olabilir. Yeni versiyonunu indirip kurabilirsin
    http://www.inndir.com/program.php?id=27245

Başka birşey aklıma gelmiyor ama bunları yaparsan büyük ihtimal sorunun çözülecektir

Eğer bir şekilde bu sorunu çözersen bizimle de paylaşırsan seviniriz...

• çok güzel emek harcamişsin tebrikler
  • creative patch i indirmemizi tavsiye edermisin?şimdi indiricem wmm yi onu da indirimmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vyl -- 7 Nisan 2007; 16:24:35 >
  • movie maker ı indirdim yüklerken hata veriyor daha başlamadan virtual dub ı da indirdim onu da zipten çıkaramıyorum o da hata veriyor yardım etsen?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: 1Teknik

quote:

hocam ben WWM2 yı ındırdım verdıgın link den sonucunda indi tıkladım çalıstır cıkdı çalıstıra tıkladık dan sonra yuklemek ıcın evet ayda hayır cıkdı evet dedım ama hata verdı... bunun nedenı ne olabılır bılıomusun ?

Arkadaşım, internetten indirdiğin her çalıştırılabilir dosya için o uyarı çıkar, "güvenli değil, yine de çalıştırmak istiyormusunuz?" gibi bir uyarıdır.

Ne hatası aldığını söylersen daha fazla yardım edebilirim
    (hata mesajının içeriği ne ?)

kardes oldu saol ama o degıl de bunun yapılııs senın gosterdıgın gıbı degıl kı :S

nasıl giderdin o hatayı? ben setup ı yüklemeden açtım moviemaker ı başlattan tıkladım setup a tıklayınca aynı hatayı verior INF Install bilmemne nasıl giderdin sen?

• çok post attım farkındayım ama bi sorunum daha var dün 250 mb lık videoyu kırptım 6 dk lık yaptım 5 küsur mb a indi boyutu bugün beğenmedim o videoyu 5mb lık videoyu daha da deiştirdim sadece 24 saniyelik kısmını aldım 450mb tuttu sora sildim hiç dokunulmamış videoya geri döndüm bi daa kırptım 25 saniyelik bölümü yine 450mb oldu 250kb falan olması gerekirken neden acaba yardım edicek varmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Live4Me
    creative patch i indirmemizi tavsiye edermisin?şimdi indiricem wmm yi onu da indirimmi

Creative Pack'i indirmek senin keyfine kalmış birşey. ek olarak sadece birkaç tane video görüntüsü var. Gerekli değil...

quote:

movie maker ı indirdim yüklerken hata veriyor daha başlamadan virtual dub ı da indirdim onu da zipten çıkaramıyorum o da hata veriyor yardım etsen?

.zip dosyası hatası alıyorsan yapacak birşey yok. O dosyaları download ederken GetRight/FlashGet gibi indirme yöneticisi kullanabilirsin. Sanırım dosyayı bozuk indiriyorsun.

quote:

nasıl giderdin o hatayı? ben setup ı yüklemeden açtım moviemaker ı başlattan tıkladım setup a tıklayınca aynı hatayı verior INF Install bilmemne nasıl giderdin sen?

INF install hatasını, Windows Installer'ın eski olduğu için alıyorsun. Yeni versiyon installer'ı buradan indirebilirsin.
    http://www.inndir.com/program.php?id=27245

quote:

çok post attım farkındayım ama bi sorunum daha var dün 250 mb lık videoyu kırptım 6 dk lık yaptım 5 küsur mb a indi boyutu bugün beğenmedim o videoyu 5mb lık videoyu daha da deiştirdim sadece 24 saniyelik kısmını aldım 450mb tuttu sora sildim hiç dokunulmamış videoya geri döndüm bi daa kırptım 25 saniyelik bölümü yine 450mb oldu 250kb falan olması gerekirken neden acaba yardım edicek varmi ?

Videoyu kaydederken sıkıştırma (codec) uygularsan daha az yer kaplayacaktır. Eğer sıkıştırma uygulamadan kaydedersen 1dk süren video yaklaşık 1gb yer kaplar. Videoya nasıl sıkıştırma ekleneceğini ilk sayfada anlatmıştım

EDIT : Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Teknik -- 8 Nisan 2007; 19:54:15 >

• Virtual Dubla cok uzun oluor kaydediorum fakat sonra media playerdan yapıorum 1 gblık şey oluor 3 mb :) kalitesi sanki biraz düşük bundan dolayı olabilir mi ve ben wmm2 nin setup ında hata alıyorum fakat başlattan açtım wmm yi kullanabiliyorum artık yükleme falan yapmadan hata falan oluşturmaz dimi gayet iyi gidiyor çünkü teşekkür ediyorum yardımcı olduğun için
  • wmm 2 de video nun hızını nasıl ayarlıcaz onu bulamadım yazılarında yoqsa bn mi ii bakmadım
  • videoyu kaydettim kalitesi çok düşük oldu winamptan izliyorum sanki youtube dan izliyorum.

@1Teknik acaba indirdiğimde wmm2 yi kurmadığımdan kaynaklanabilir mi ? üstte yazmıştım direk başlattan girdim wmm2 ye.yardımcı olursan sevinirim
  • Emek İçin Teşekkürler Acaba Wmm 2 nin türkçesini bulabilirmiyim?
  • ty ağa ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK TY
  • quote:

Orjinalden alıntı: TeKnOmC
    wmm 2 de video nun hızını nasıl ayarlıcaz onu bulamadım yazılarında yoqsa bn mi ii bakmadım

http://img406.imageshack.us/img406/8717/ads305zly6.gif
    Video hızının nasıl ayarlanacağını resimde görebilirsin

Resimdeki efekti, hızlandırmak istediğin videonun üzerine sürükleyip bırakman gerekiyor. O video 2 katı hızlanacaktır. Videonun daha hızlı olmasını istiyorsan efekti tekrar videonun üzerine sürükleyip bırak. Hızı 4 kata çıkacaktır

EDIT : Açıklama ekledim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Teknik -- 18 Nisan 2007; 3:49:07 >

• quote:

Virtual Dubla cok uzun oluor kaydediorum fakat sonra media playerdan yapıorum 1 gblık şey oluor 3 mb :) kalitesi sanki biraz düşük bundan dolayı olabilir mi ve ben wmm2 nin setup ında hata alıyorum fakat başlattan açtım wmm yi kullanabiliyorum artık yükleme falan yapmadan hata falan oluşturmaz dimi gayet iyi gidiyor çünkü teşekkür ediyorum yardımcı olduğun için

quote:

videoyu kaydettim kalitesi çok düşük oldu winamptan izliyorum sanki youtube dan izliyorum.

@1Teknik acaba indirdiğimde wmm2 yi kurmadığımdan kaynaklanabilir mi ? üstte yazmıştım direk başlattan girdim wmm2 ye.yardımcı olursan sevinirim

Arkadaşım kötü haber, sanırım sen Windows Movie Maker 1'i kullanıyorsun :D
    Windows Movie Maker 2'i kurman gerekir. Aslında sorun yaşamıyorsan wmm1 ile de devam edebilirsin. O, wmm2'den biraz yeteneksiz

Kayıt ederken BitRate(BitHızı)'nı arttırırsan kalite de artmış olur ama dosya boyutu megabyte olarak artacaktır.

Daha fazla bilgi için ilk sayfadaki yazının sonundaki KAYIT ile ilgili resimlerden faydalanabilirsin. Yeni resimler eklemiştim

• quote:

Orjinalden alıntı: Nuup
    Emek İçin Teşekkürler Acaba Wmm 2 nin türkçesini bulabilirmiyim?

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=2802DF71-EB5E-4084-9A07-45B29074AE74&displaylang=en
    Bu adresde altlardaki mm21_muitrk.exe - 855 KB yazan yerin karşısındaki DOWNLOAD'a tıklarsan Türkçe yamasını indirirsin

• Çok güzel çalişma sağol
  • 1teknik kardesım inş benimde soruma cvp verirsin

wdeo maker 2 yi indirdim masa ustunde şu an ustunu tıklıyorum bişi doluyo o kadar herhangi bi program acılmıyo cekmiş oldugum wideolar var ama bi türlü editleyemedim şunlarıı nasıl halledicem inş beni anlamıssındır cvp ını bekliyorum şmdidden saol
  • wmm2 de neden 10 videodan fazlasını birleştiremiyoruz ?
  • Emeqe Sayqi Upp
  • Cok Teşekkürler Arkadaşım Paylaşımın İçin
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.