Şimdi Ara

Video Edit (Kesme, Birleştirme, Müzik ekleme) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
5
Favori
255.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş bekliyorum 2 gun geçti ya bi cevap verirsen memnun kalıcambu videonun boyutlarını nasıl kucultucem

10 dakkalık video çekiyorum 30 000 kb
  • quote:

Orjinalden alıntı: eziq_eziq

1teknik Şu ana kadar dediğin her şeyi yaptım harika videolar çekiyorum ama

boyutlarını küçültemiyorum oraya koydugun linktende bişi anlamadım bi yardımcı olabilicekmisin ?

Arkadaşım geç cevap verdiğim için özür dilerim. Uzun süre bu topic'e soru gelmeyince biraz ilgisiz kaldım.

Windows Movie Maker 2 ile videolarına müzik ekleyip kaydettiğinde; WMM2 filmini wmv uzantılı yapıyor ve boyutlarını neredeyse 1/10 oranında küçültüyor (sıkıştırılmamış bir videoya oranla). 100mb yer tutan sıkıştırılmamış videon yaklaşık olarak 10mb yer tutar. Bu yüzden wmm2 kullanmanı öneririm.

Virtual dub ile de sıkıştırabilirsin fakat herkes senin videonu izleyemez. Bazı kişilerde codec problemleri yaşayabilirsin.

• bende videolar parca parca ayrıulmıyor?
  • Bn yapabildim kardeş saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: karaya

REKLAMLARDAN GÖRÜLMÜO C/P YAPSAN ŞURAYA BİDAHA.REKLAMDAN ANLAYAMADIM

eet ya reklamlardan görülmüo
  • quote:

Orjinalden alıntı: orcun_shaq
    quote:

Orjinalden alıntı: karaya
    REKLAMLARDAN GÖRÜLMÜO C/P YAPSAN ŞURAYA BİDAHA.REKLAMDAN ANLAYAMADIM

eet ya reklamlardan görülmüo

İlk sayfanın sonlarına doğru possion_tr isimli arkadaşımız c/p yapmış zaten.
    Lütfen topic'in tamamını okuyalım

• teşekkürler...
  • cok saolun cok yardımcı oldunz
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1Teknik

quote:

Orjinalden alıntı: F1R3 (imzasından alıntı)
    http://****.de/files/21057460/NYchrisVsD34d_ben_.rar.html ------ NYchris iLe Kapışmamız -------

Sen ne kadar gereksiz birisin yaw. İmzandaki dosya ile millete virüs bulaştıracaksın da ne olacak ?
    Bir tek senmisin akıllı olan ?
    />

ehuehuy virus mu yedın:D

• bu oyuna ilk baslad1g1mda resim cekmeyi sen ögrettin sonra videoya merak sard1m gamecam dedin yine sen sonra sessiz video olmuyo dedim iste yine sen.allah bas1m1zdan eksik etmesin seni sende gitme bi yere.

simdi soruma gelelim videoda wmm2 le düzenlerken baz1 yerleri nas1l yavaslatabilirim tabi baz1 yerleride nas1l h1zland1rabilirim_?tsk. simdiden
  • emeğine sağlık
    paylasım icin saol
  • güzel OLMUŞ....
  • Ellerine Saglık Daha Yeni Gordum Konuyu
  • ÇOK GÜZEL GERÇEKTEN TŞK ETTİM...

F1R3 BU FORUMA GELMIYOR KENDISI cok yakın arkadasım .. bıraktı warrıor aldı onuda bıraktı kesınlıkle kanmayın...
  • Ya Kardes GameCam için anlattığın herşeyi aynen yapıorum...ama oyuna girerken hata verio..Oyuna girmio yani..nedendir..bi yardım etsen?
  • süper ya bide edit çarı anlatsan
  • quote:

Orjinalden alıntı: fireleon33

bu oyuna ilk baslad1g1mda resim cekmeyi sen ögrettin sonra videoya merak sard1m gamecam dedin yine sen sonra sessiz video olmuyo dedim iste yine sen.allah bas1m1zdan eksik etmesin seni sende gitme bi yere.

simdi soruma gelelim videoda wmm2 le düzenlerken baz1 yerleri nas1l yavaslatabilirim tabi baz1 yerleride nas1l h1zland1rabilirim_?tsk. simdiden

Sözlerin için teşekkür ederim. Internet'imde problem olduğu için 2 ay kadar aranızda değildim, ama döndüm

Videoların hızlandıracağın/yavaşlatacağın yeri önce parçalayıp videodan çıkartman gerekiyor. Çünkü yavaşlatma/hızlandırma efekti tüm video için uygulanıyor. Resimde hangi ayarlardan yapıldığını görebilirsin.

(Videoyu daha da hızlandırmak/yavaşlatmak istersen bu efekti tekrar tekrar kullanabilirsin)
    (Yavaşlatma efekti sayfanın en sonunda :)

/>

• quote:

Orjinalden alıntı: worldwartime
    quote:

Orjinalden alıntı: 1Teknik
    quote:

Orjinalden alıntı: F1R3 (imzasından alıntı)
    http://****.de/files/21057460/NYchrisVsD34d_ben_.rar.html ------ NYchris iLe Kapışmamız -------

Sen ne kadar gereksiz birisin yaw. İmzandaki dosya ile millete virüs bulaştıracaksın da ne olacak ?
    Bir tek senmisin akıllı olan ?
    />

ehuehuy virus mu yedın:D

Hayır virüs yemedim. Ben virüs programımı bu zeki(!) şahıslar sayesinde sürekli test ediyorum. Bir dosyayı bilerek indiriyorum, virüs programımın alarm vermesini bekliyorum. Alarm vermezse başka testler uyguluyorum. AGV ve Kaspersky kullanıyorum, henüz hiç ıskalamadılar

• quote:

Orjinalden alıntı: PatRonx

Ya Kardes GameCam için anlattığın herşeyi aynen yapıorum...ama oyuna girerken hata verio..Oyuna girmio yani..nedendir..bi yardım etsen?

GameCam'in hata ile karşılaşıp "KAPAT" sorunu çok yaşandığı için yeni yamalar ile GameCam'i engellediklerini düşündüm. Ben XP'i yeni kurmuştum. 4-5 kez hata ile karşılaştım. Ancak şimdi sorunsuz bir şekilde GameCam'i kullanabiliyorum. Siz de XP'i/oyunu/GameCam'i kaldırıp kurmayı deneyebilirsiniz. Sanırım XTrap, GameCam'in hack programı olup olmadığı konusunda sorun yaşıyor...
  • up
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.