Şimdi Ara

Video Düzeltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bozuk bir kaç video var.Açılmıyorlar.Onları açabilecek bir oynatıcı biliyorsanız yaarsanız sevinirim

Ayrıca tamir aracı denedim hiç bir işe yaramadı.Sizin denediğiniz iş görüyor dediğiniz bir tamir aracı varmı acaba.Ben NewLive All Media Fixer Pro denedim.Hiç bir işeyaramadı.

• Program adı verebilecek yokmu?
  • o videoların daha açılacağını sanmam eğer sonradan kurtarma programlarıyla kurtardıysan.
  • Hertürlü uzantıyı açan, E.M. Total Video Player oynatıcı var bir dene istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BhdrVRL

Hertürlü uzantıyı açan, E.M. Total Video Player oynatıcı var bir dene istersen.

Yorumlarınız için sağolun.Sorunum uzantı açma değil.KMP kullanırım her videoyu açar sağolsun.Sorunum videonun bozuk olması.Bazılarınında sonradan bozulması.
  • Video dosyaları .avi ise avipreview programı ile açabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanuheax

Video dosyaları .avi ise avipreview programı ile açabilirsin.

Evet ikiside avi.Bozuk dosyaları açtığına eminmisin.Hemen deneyeyim.Sonucu yazarım.Sağolun.
  • Denedim oda iş görmedi.
  • Herhangi bir converterla çevirmeyi denediniz mi;belki düzelir ? Örneğin pocketdvix encoder
  • Sonuçlar:
    AviPreview dosyaların birçoğunu gördü fakat büyük doyalarda özellikle hata verdi. Yinede dönüştürme gerekti.

pocketdvix encoder dosyaları gördü ve dönüştürmeyi de muhteşem yaptı.

Konuyla alakam olmamasına rağmen işimi görecek bir arama sonucu ulaştım ve sonuç aldım. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.