Şimdi Ara

(Video Çektim) Evde Yapabileceğiniz Ucuz İçecekler (Hem Sağlıklı Hem UCUZ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
131
Favori
5.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün deniyecem frappe'yi bakalım begenecekmiyim
    edit : emeğinize sağlık hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

şuan mesaideyin molaya çıkınca efsane strawberry frozen tarifi atarım yazın çok fena serinletiyo

Hocam tarifi bekliyoruz. Bir de yapılış videosu olursa tadından yenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_150 -- 23 Temmuz 2015; 13:08:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

Takipteyim 😃😃😃

• Bi daha mc den burger kingden milkshake alırsam ne olayım. Yaptım harika oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathers

Bi daha mc den burger kingden milkshake alırsam ne olayım. Yaptım harika oldu.

foto hocam foto atalım millet görsün
  • Milkshakei yapmistim cok guzel oluyor cikolatali sut ekle bide cok degisik ama guzel seyler yapilabilir topak topak oluyordu blendar yoksa kavanoza koyup 2 dk calkalayabilirsiniz sonra buzluga sonrada icebilirsiniz afiyet olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Boqe

quote:

Orijinalden alıntı: Mathers

Bi daha mc den burger kingden milkshake alırsam ne olayım. Yaptım harika oldu.

foto hocam foto atalım millet görsün

Fotoluk bişi yok pek estetik olmadı. Ama tadı şahane. En iyisi dondurmalı kahve.
  • Dostum eve gidince deneyecegim allab razi olsun senden videolu anlatimlari bekliyoruz

• milkshake ve frappe yapmaya kalkarım

• heijanı duyduktan sonra yapmaya karar verdim
  • bi arkadaş blenderımız kötü buzları kıramıyor falan demiş.
    o tarz durumda bir plastik poşete fln buzları koyup ağır birşeyle vurun, ceviz kırar gibi parçalayıp öyle atın blendera.
  • ARKALARDAN

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi malzemeleri bir guzel koydum karistiriciya fisi taktim bir baktim bizim makine pert calismiyor. Ne yapsam diye dusunurken kavanoz geldi aklima. Aktardim kavanoza basladim sak suk kopurene kadar. Buzlukta suan biraz daha sogusun tadacagiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Churchill evde yapım fiyatı en fazla 1-2 lira olan ama kafelerde isimden ötürü 5 liraya kadar çıkan içecektir.

Malzemeler;

1 Şişe sade soda,
    1 Tam limon,
    Isteğe bağlı olarak tuz.

Yapımı;

Ilk önce limonun tamamı sıkılır ve bir miktar tuz atılarak karıştırılır. Büyükçe bir bardağa koyduktan sonra sade sodayı çalkalayarak bardağa fışkırttırılır, 2-3 sefer tekrarlandıktan sonra üstündeki fazla köpük alınır ve kalan köpüklerin üstüne bir tutam daha tuz atılır ve keyifle içilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: jindai

Abi malzemeleri bir guzel koydum karistiriciya fisi taktim bir baktim bizim makine pert calismiyor. Ne yapsam diye dusunurken kavanoz geldi aklima. Aktardim kavanoza basladim sak suk kopurene kadar. Buzlukta suan biraz daha sogusun tadacagiz.

O tarzda olur sıkıntı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tadı müthiş hocam teşekkür ederim. Carte Dor un karamellisi yerine yine aynı markanın çikolata sosunu kullandım, Çay keyfi yerine ise Ülker İkram kullandım biraz troll oldu parçalanmadı kolay falan ama genel olarak masrafsız ve kolay bir ürün teşekkür ederim tekrardan.
     (Video Çektim) Evde Yapabileceğiniz Ucuz İçecekler (Hem Sağlıklı Hem UCUZ)

• Dayanamadım 3 sosu da aldım tanesi 5 lira ama
    Malzemeler tamam yarin süt alıp yapacagim inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: freezyslot

Dayanamadım 3 sosu da aldım tanesi 5 lira ama
    Malzemeler tamam yarin süt alıp yapacagim inşallah

kahve kremasını niye aldın

• şöyle çok özenmeden yaptım . nescafe 3 paket + buz + çaykeyf + süt. yinede güzel oldu sosları falan alıp yarın kafe açıyorum hocam emeğine sağlık :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.