Şimdi Ara

Video çekim teknikleri ve Klip nasıl çekilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün video çekme teknikleri nasıl eğlenceli klipler oluşturabiliriz ona bakacağız.
    Video çekmek gerçekten çok zevkli, ama bu videoları başkalarına sıkıcı olmadan eğlenceli olarak izlettirmekte
    biraz zahmetli. Bunu doğru çekim tekniklerini kullanarak, videoların kurgu ve montajını yaparak kaliteli klipler oluşturabiliriz.
    Video çekerken tripod, slider veya harici mikrofon kullanmamız videomuzun kalitesini arttıracaktır.

iyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi war3z -- 2 Haziran 2017; 16:18:34 >

• Elinize saglik. Kamera ve yazilim olarak ne kullaniyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Elinize saglik. Kamera ve yazilim olarak ne kullaniyorsunuz?

Teşekkür ederim kamera olarak sony nex f3 kullanıyorum, ve bir kaç farklı aksiyon kamerası - yazılım olarak final cut
  • Ben de Final Cut kullanmaya basladim. Ozellikle 10.3 versiyonuyla beraber oldukca stabil ve profesyonel bir program oldu. Kamera olarak da bi Gopro 5 isimi gorur sanirsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gopro 5 fazlasıyla işinizi görür
    ben eski sürün 10.2.3 kullanıyorum yeninin menü tasarımına alışamadım
  • Profesyonel veya amatör ses sanatçıları için hazırlanan video klipler, yapılan müzik çalışmasının dinleyiciler ile buluşmasında büyük önem taşımaktadır. Gerek sosyal medya, gerekse TV mecralarında yayınlanması için yapılan klip çekimi, DMR YAPIM farkıyla profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hazırlanmaktadır.

Yazının devamı: Klip Çekimi Nasıl Yapılır?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.