Şimdi Ara

Video Çekerken Donma ve Lag sorunu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Diğer oyunlar >> Video Çekerken Donma ve Lag sorunu !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Selamun Aleykum # Arkadaslar video çekerken acayip şekilde donma ve lag sorunu yaşıyorum destek +

Pc Özellikleri : 2.66GHZ 1.50 GB RAM 512 MB EKRAN KARTI

|
    |

We learned our own weaknesses right now, so what do we do next? Grow stronger! Face them head on! When were all alone, it might be too frightening to bear, but we’re all alright beside each other. We’ve got our comrades right here! There’s nothing to fear! WE’RE NOT ALONE!!
  • Yarbay
    2337 Mesaj
    O sistemle oyunu oynayabiliyormusunki videosunu çekiceksin be kardeşim

Best player TR, Korea,Ocean,West,East,BR,RS,TD,GP,Evren,Samanyolu,Void,Dünya,Ay

Bu üye 2006 dan beri dota oynamaktadır.
    Zed is hard to play

• Sistem İçin Uygun bi video programı bulamam yani,video için kullandığım programlar belirli isimleri duyulmuş bandicam ,gamecam,fraps gibisinden programlar bu sistem için uygun bi program bilginiz varsa cidden teşşekkürlerimi sunarım
    |
    |
    Natsu Dragneel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Arkadaşım katılıyorum sistem berbat böyle cümle söylemekte sonuna kadar haklısın,metin2 oynuyorum iyi kötü bi şekilde işte iyisi ilerde olur inşallah :)
    Cevapladığınız İçin Teşşekürler !
    |
    |
    healheal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.