Şimdi Ara

Video: ATi Radeon HD 3870 X2 çekiç olarak kullanılabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD-ATi'nin kullanıma sunulduğu dönemde ciddi yankı uyandıran ve çift grafik işlemcili ekran kartı dönemini yeniden başlatan Radeon HD 3870 X2 modeli çekiç olarak kullanılabilir mi ?

Bu sorunun cevabı hayal gücünüz ile alakalı olsa da Alman yayın organı PCGames Hardware'dekiler bozuk bir Radeon HD 3870 X2'yi çekiç olarak kullanmaya karar vermişler. Peki ya sonuç? Bu sorunun cevabına linkini verdiğimiz videou izleyerek ulaşabilirsiniz. Bu arada merak edenler için HD 3870 X2'nin 150 Avro seviyesinden Avrupa'da bulunabildiğini de belirtelim.

İlgili video'nun linki; http://www.youtube.com/watch?v=h1ZILu8d_Qc&feature=player_embedded

• yazık bana verin süs diye saklarım
  • Bi an çekici diye okumuşum:) Takoz yerine de kullanılabilir mi acaba.)
  • bu elemanlardaki amaç ne onu anlamadım çekiç ihtiyacını mı karşılıyo bu kart yada o kadar kötüki takoz gibi bişey mantığımı ??
  • Ben benim telefonu koyuyorum arabanın lastiğine takoz diye... Bunu tırın önüne filan koyarız
  • Gürültüden pek yanında durulmaz heralde hasta oluyorum şu ref. tasarıma

Teşekkürler haber için.
  • Vayy bee
  • tamamda bu kart hala her oyunu köküne kadar oynatacak düzeyde sadece biraz eskidi o kadar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 11 Nisan 2009; 21:49:23 >
  • Lan yazıktır parayı bol buldular tabii vururlar heryere. Yapmayın yahu yazıktır, para gidiyor para para
  • Bende çekiçin başka bi anlamımı var diye düşünmüştüm donanımcılar arasında :D
  • Yahu bu kadar kötülemeyin kartı , verilen parayı haketmiyor olabilir , eger 100$ a satsınlar ben alırım ..
  • Yazık beaa

GPU'yu söktü adiler
  • Yörük yoğurdu bol buldu mu orasına burasına sürermiş.
  • başlığı okuyunca bende atinin bi numarasımı var diye düşündüm:)videodaki elemanlar resmen dalga geçiyor bozuksa bozuk duvar saati niyetine fanın yerine saat takın bitane:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: cluber00

Yahu bu kadar kötülemeyin kartı , verilen parayı haketmiyor olabilir , eger 100$ a satsınlar ben alırım ..

çektiği güce değmez..
  • İsraf ya o kadar da kötü değil..
  • Bir zamanlar 9800 GX2'nin güçlü rakibi
  • Ati bunlara paralarını verip kartını geri alır :D
  • bi arkadaşında dediği gibi en kral oyunu full oynatıcak bir kart tabi evinizde kocamaaaan ekranınız yoksa :) ki oldugunuda zannetmıyorum işin kısası 1440*900 de en iyi oyunu full onatır eee? para cok bulduk dagıtalım videosu çekmiş gereksiz insanlar
  • http://www.youtube.com/watch?v=uYUGJrtgfUA

en güzeli bu:))) puhahaha
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.