Şimdi Ara

(VIDEO) 2014 MotoBike Expo çinli bazı modeller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 Mart 2014'de Istanbul Moto Bike Expo Motosiklet ve Bisiklet Fuarı'ndaydım. İnanılmaz kalabalıktı o nedenle çok fazla detaylı inceleme yapamadım.
    Uygun fiyatlı küçük cc bir motosiklet düşündüğüm için bazı modelleri incelemek istedim. O yüzden "gariban işi" diyebileceğimiz, gözüme hoş gelen bazı marka-modelleri mercek altına aldım.
    Kısa videolar çektim ancak fikir verici olabileceğini düşünüyorum. Yeni başlayacak olanlara/ almayı düşünenlere yardımcı olur belki.

Saygılar, sevgiler sunuyorum.

Arora modelleri

Bu markanın özellikle cafe racer tarzındaki nostaljik modellerini beğendim. Sinyal ve arka stop lambasını değiştirmek şartıyla alabilirim

Falcon modelleri

CBR! yazı karakteri bile aynı

Kuba/RKS modelleri

Gelelim Kuba'ya. Yetkili arkadaş fuar boyunca 200 tl indirim ve kask hediye ettiklerini söyledi. Ayrıca fuardan sonra da donanımhaber üyelerine 200tl indirim yapmaya devam edecekleri sözünü verdi. Hadi yine iyiyiz
    Bütün modelleri bıkmadan tek tek anlatan Motozer'den Doğukan Adakul'a sabrı ve ilgisi için teşekkürlerimi sunuyorum.

Kanuni modelleri

IZH Planet 7

Diyarbakırlı bir firma (Oruç motor) patent ve ECC sertifikasyonu alıp IZH (İJE) planet 7 üretimine başlamış.
    Fuarda yetkilinin söylediği anahtar teslim fiyat:4500 tl

Özellikleri Tek silindir 4 zamanlı 250cc hava soğutmalı(balansör yok). Güç: 11.38 Kw/6503 rpm
    Ağırlık: 146.9 kg, Lastikler: 3.50-18, 5 vites

Birkaç saniye sesini duyabildim akabinde benzin bitince sustu motor. Ses 2 zamanlılar gibi değil tabi. çok nostaljik bir model

Hyosung Rt 125 D

Honda MSX125 (monkey)

Honda'nın bu yeni "monkey" i çok şeker, küçük ama kaslı bir görüntüye sahip. Kalite akıyor resmen ama neden yatık silindir kullanılmış anlayamadım. TR'ye gelip gelmeyeceğini bilmiyorum, gelirse de fiyatı uçmaz inşallah.

Not: Video görüntüleri aslında iyiydi ama youtube'a yükleyince görüntü kalitesi düştü sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuqito -- 2 Mart 2014; 23:50:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.