Şimdi Ara

Victoria 3 (25.10.2022) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
10
Favori
4.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • game passte ilk günden ekleneceği açıklanmıştı. o yüzden 250 veresim gelmedi.

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    çıkışında steame özel olacağı açıklandı, sonradan eklenir mi bilmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

Maalesef Game Pass sistemine gelmeyecek, bu karardan vazgeçmişler

https://forum.paradoxplaza.com/forum/threads/victoria-3-on-steam.1540234/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 1 Eylül 2022; 20:55:29 >
  • https://etail.com.tr/victoria-3-13

190'a geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık bakalım bekliyoruz.

• Steam cüzdanda uzun zamandır 80 lira durup duruyordu. Türkçe görünce Grand Edition yapıştırdım geçtim. 2 gibi güzel olur umarım.

• Kayser kullanıcısına yanıt

Etail'den satın aldınız mı? Ben de almayı düşünüyorumm ama kod oyun çıktığında geliyor vs gibi şeyler okudum. Tam olarak nasıl bilgilendirebilir misin?

• f3lla F kullanıcısına yanıt
    Evet öyle hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gybe kullanıcısına yanıt

Hocam ama şöyle bir olay var, suan onspiparis attigimizda oyun elimize gecmiyorsa nasil onsiparis avantajlarindan yararlanacagiz? Ve bir diger onemli soru ne kadar guvenilir oldugu, cunku hayatimda hic oyun ciktiktan sonra kod gelecek tarzinda bir alisveris yapmamistim.

Etailden ben daha önce alışveriş yaptım 2-3 defa sorunsuz alışverişlerdi.Önsiparişte öyle oluyor hocam oyun çıkmadan sana steam kodu gelmiyor.

• Gybe kullanıcısına yanıt

Anladim tesekkur ederim yardimin icin.

Ne demek hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gybe -- 19 Eylül 2022; 10:42:23 >
  • İkinci oyundaki en sevdiğim şeylerden biri olan, kapitalistlerin gelip fabrikalar kurması olayı bu oyunda yokmuş maalesef. Her şeyi kendiniz yapıyorsunuz. ( Bir tek invesment alıp otomatik level atlatmayı seçip açarsanız ilgili fabrika otomatik level atlıyor galiba, tam emin değilim. )

Savaş mekaniklerinde de değişiklikler var ama onları güzel ve kabul edilebilir buldum. Fabrika olayı bende biraz hayal kırıklığı yarattı. Artık çıkınca göreceğiz.

• İçimden bir his oyun çok fazla bug ile çıkacak diyor, yapay zeka bu kadar kompleks şeyleri yapmaya çalışırken cortlayabilir.

• Ben paradox'un, youtube'daki 4 saatlik game play videosunu izledim. Buglara denk geldiler ve bazılarına kendileri de şaşırdı. Yeni savaş mekaniklerinde yapay zeka bocalayabilir gibi geldi. Hollanda ve Rusya, Belçika'ya savaş açtı. Belçika, Rusya'ya çıkarma yaptı, topraklarını savunmak yerine.

• shupusbu kullanıcısına yanıt

Oyun çok kompleks yapay zeka biraz zor adapte edilir gibi geliyor bu sisteme, adamlar 2 yıl önce çıkmış CK için yeni yapay zeka güncellemesi getiriyorlar. Olabildiğince azaltsalar bari de biz de güzel güzel tadını çıkarsak.

• Ulan playstore oyunun korsanı düştü daha bizim önsipariş keyleri gelmedi. 

• Oyunu 300 küsüre etailden adlim. Grand paket cok iyi yakın zamanda güncellenirse şaşirmam. Kurup oynayalim bakalim.

• Dün biraz Prusya ile oynadım. Bir şeyler yaptım ama ne yaptım bende bilmiyorum :). Sürekli bir şeylerin fiyatı artıyor. Kıyafetlere çaktım vergiyi. Gerekirse çıplak gezin ama demir madenleri çalışsın dedim. Askerlerinde maaşını kıstım iyice. Savaş filan yok ortalıkta ne parası dedim. Sanırım yakın zamanda beni devirecekler.

Kendi kurduğum ticaret yollarını iptal edebiliyorum ama milletin benle olan ticaretini iptal edemiyorum. Adamlar benim kömüre çökmüş. Fiyatı yükseliyor. 3 ülke birden alıyor. İptal edemiyorum. Sanırım yasalar ile alakalı. Önceliği içeriye ver deyip vergisini arttırsamda adamlar vaz geçmiyor.

Yavaş yavaş çözücem oyunu attık.

• Oyun çiçek gibi olmuş, oyunu öğrenmek için İngiliz Kuklası Cape Town ile başladım, çok hoş şeyler yaşandı, ekonomik kısmı oldukça kompleks, politika keza çok iyi, hala çözme aşamasındayım ama ilk sefer için beklediğimden çok iyi diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.