Şimdi Ara

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6.636
Cevap
72
Favori
189.509
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Diğer Marka ve Konular >> Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)
Giriş
    137 Mesaj
    G702nin 3.ye menteşesi kırıldı. Laptopu masaüstü gibi kullanıyorum harici klavye mouse ve ekran hiç kapanmıyor. Aç kapa yapmadığım halde menteşeler gidiyor fan ses yapıyor ve ses kartı bozuluyor. Out çıkışından ses gelmiyor fan %40 hızlara ulaştığında tır tırr ses yapıyor.

Yeni kasa ve dahili ses kartı nerden bulabilirim monsteri aradım parça satmıyoruz sadece monster marka laptoplara destek veriyoruz dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bende de ses aşırı yoğun kullanımda bozuluyor ram çok mu ısınıyor nedir mavi ekran verdi ayrıca bazen açtığımda laptobu ekran gelmiyor
    |
    |
    Aberforth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

aynı hocam benim de ses %80i geçerse bızlama yapıyor. bir arkadaşımla beraaber almıştık önceleri onun laptopun ses seviyesi %40'ı geçerse kesiliyordu. format falan çare etmedi sonra komple gitti eleman usb hoparlörle takılıyor 1 sene daha yaşar mı bilmiyorum ara ara mavi ekran da veriyor özellikle açılışlarda. pcyi sık sık formatlarım bu arada.

üzerinde gelen ssd bir kere yandı nasıl oldu bilmiyorum. şu an samsung evo var
    |
    |
    CeaserTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bende G451 var, birkaç aydır pc nin geç açılma problemi var çözemedim, sinir etti. Güç düğmesine basıyorum aradan birkaç dk geçiyor, bazen 5 dk geçtikten sonra anca şu bios yeri gelip de açılıyor. Bazen ise açılmadığı oluyor güç düğmesine basık tutarak kapatıyorum, tekrar açıyorum geliyor. Eğer yeniden başlat dersem zaten hiç açılmıyor, tam bios yeri gelicekken kalıyor saatlerce beklesem de açılmıyor.

Bir de SSD var, format çözüm olmadı. Bios pili, ram ve wifi cardını çıkarıp taktım vs. onlarda düzeltmedi. En son pc açılırken windows ekranındayken güç düğmesine basık tutarak kapatmak zorunda kalmıştım, ondan sonra bu illet şey oldu. Bunun hakkında bilgisi olan var mıdır?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ridooo

O konuda birşey diyemem hocam sound blaster bana yetiyor. Belki başka bir programla dediğiniz yapılır, araştırın isterseniz.

Sound blaster 3 mü kullanıyorsunuz 3ü kurmaya kalktığımda hata aldım zaten laptop üzerindeki yapışkan stiker da sound blaster cinema yazıyor sanırım 1. sürümünü kurabiliyor ona uyumlu?
    Kurduğunuz Soundblaster cinema versiyonunu (windows 10 içinse) benimle paylaşmanız mümkün müdür? Yardımcı olursanız sevinirim..

Hangi sürümü olduğunu bilmiyorum hocam altta açıldığı için unutmuşum. Pc açınca bakar buraya yazarım sizin için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kuntepir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ╚══╝
    ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
    Min- - - - - - - - - - - -●Max
  • Yarbay
    2665 Mesaj

Hocam pc de Sound Blaster Cinema 2 varmış. Sizde nasıl bir hata veriyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kuntepir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ╚══╝
    ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
    Min- - - - - - - - - - - -●Max
  • Yüzbaşı
    458 Mesaj
    zamanında forumda laptop tavsiyesi aradığımda herkes öneriyordu. ben güvenmediğim marka almak istemiyorum deyince millet bak şurada dükkanı var git gör yeri belli, o paraya daha iyisi victor da falan diyordu. sonuç olarak ben mediamarkt tan acer aldım. 1 kere bozuldu yolladım garantiye anakartı değişti geldi şimdi maşallah takır takır çalışıyor. yani yanlış olan bence gaza gelmek. yoksa benim de aklımı çeler gibi oldu fiyatlarıyla ama allahtan akıllı yanım ağır bastı.
    aynı şey pcdepo da da oldu yine herkes oradan link öneriyordu. yani bu tarz firmalar 3-5 kuruş verip forumda bilmem kaç kişiye reklamını yaptırabilir. güvenipte aldanmayın derim. bildiğiniz marka alın. internetten sipariş edecekseniz n11,gittigidiyor,hepsiburada tarzı siteleri kullanın. 200 lira fazla verin en azından kafanız rahat olsun. ha eminim sorunsuz kullanan ve memnun olan vardır orası ayrı.

performans olarak gerçekten iyi çoğu kişi araştırarak almıştır benzer fiyatlardaki bilgisayarlardaki donanımları karşılaştırınca bu mantıklı geldi 240 gb ssd kampanyası da vardı.Şu an sadece bataryası hemen bitiyor, 3.senesi bitti laptobun, gördüğüm kadarıyla diğer markalarda da batarya sorunu oluyor, ayrıca ben de değişik bir sorun var laptop açılırken biosa gidip uefi modu enable yapıp ssd'yi başa almam gerekiyordu sürekli şimdi o sorun yerini biraz geç açılmaya bıraktı ve performans biraz düştü daha hiç format atmadım 3 senedir bir formatlar çözmeyi planlıyorum bakalım.
    |
    |
    Marvin the P.A kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    G451in sağ menteşede sıkıntı çıktı. Orayı tutan vida yeri kırıldı galiba ya da başka bir plastik kırıldı. Kapağı kapatırken klavye mekanının olduğu yer havaya çok kalkıyor, zor kapattım. Şimdi açarken de aynı oluyor, plastik havaya kalkıp kapağa deydiğinden açamıyorum da. Ulan zaten masaüstü gibi kullanıyordum günde bir kere kapağı aç/kapa yapıyordum, nasıl oldu anlamadım. Sol tarafın ise vida yeri yalamaydı, o da az kalkıyordu da böyle değil, sıkıntı olmuyordu. Elimde kalacak diye korkuyorum. Bunun için bilgisayarcıya mı götürmem lazım, nerede yaptırabilirim, ya da ben yapabilirmiyim ki?

|
    |

• Çavuş
    48 Mesaj
    Arkadaşlar g702 için nereden alt kasa temin edebilirim? Benim aletin alt kasa vida giriş yerlerinden birkaç tanesi kırıldı. Yardımcı olabilecek varmı?

|
    |
    |
    |
    |
    |
    Powera giden flex kablomda sıkıntı var 10 pinli bizimki internette de sadece 12 pinliler var onlardan alip kessem 2 pinini isimi görür mu sıkıntı yaratır mi acaba orjinal modeli hiçbir yerde bulamadım.

|
    |

|
    |

Victor G451 model bir dizüstü bilgisayara sahibim. Ekranım yandı. (Screen burn-in denilen olaydan; sayfa değiştirince yeni sayfada önceki sayfadan izler kalması durumu.) Ekranımı tamir ettirebilir miyim? Eğer ettirebilirsem bu bana ne kadara mal olur? Yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler...
    |
    |

Victor VIC-7704 Klavyemdeki bazı tuşlar çalışmıyordu.
    dataservis'den 40 $ + KDV fiyat aldım. tahimini 175 TL civarı idi.

n11'den laptoppartner'denhttps://urun.n11.com/klavye/victor-w370ss-klavye-siyah-turkce-q-isikli-P228060112

bu klavye'yi sipariş ettim. hızlı geldi.
    klavyede led'de var tabi anakartımda led yeri yok fakat klavye sağlam çalışıyor, tavsiye ederim.

Öncesi

Sonrası
    500 GB Samsung Evo SSD + 1 TB Sata Disk
    16 TB Raid 5 Storage Server
    Firewall Cyberroam CR-15İNG

• Yüzbaşı
    974 Mesaj
    2014 yılında victor ile monster arasında kalmıştım victor daha ucuz ve ssd veriyordu monster abra a7 ile aynı kasayı kullanıyordu kasanın tasarımını beğenmediğimden ve kronik problemleri olduğu için 1 ay falan beklemiştim. monster abra a7 v3.1 piyasaya sununca hemen almıştım iyiki victor almamışım. sizlerede geçmiş olsun arkadaşlar.

bozulan parçaları olursa anakartın modeline bakın hangi laptoplar kullanıyorsa kasada aynıysa çinden orjinal parçalarını ucuza getirebilirsiniz. victor diye aratırsanız bulmanız zor
    |
    |

Orijinalden alıntı: barano

Merhaba Arkadaşlar

Victor VIC-7704 Klavyemdeki bazı tuşlar çalışmıyordu.
    dataservis'den 40 $ + KDV fiyat aldım. tahimini 175 TL civarı idi.

n11'den laptoppartner'denhttps://urun.n11.com/klavye/victor-w370ss-klavye-siyah-turkce-q-isikli-P228060112

bu klavye'yi sipariş ettim. hızlı geldi.
    klavyede led'de var tabi anakartımda led yeri yok fakat klavye sağlam çalışıyor, tavsiye ederim.

Öncesi

Sonrası

Benim de birkaç tuş bozuldu n11'den baktım şimdi G702 için 103 tl ışıklı klavye. Dataservis nerdeyse iki katı. N11'den almak istiyorum da bu meretin klavyesi nerden açılıyor bilen varmı G702 için? Arka kapağı komple çıkardım ama klavye ile hiç işim olmamıştı nasıl çıkacağı hakkında bilgim yok.

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,657
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.