Şimdi Ara

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.686
Cevap
67
Favori
208.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde G701 modeli var , geçen Eylül ayında anakartı yandı ve servise götürdüğüm yer dolar üzerinden çok fazla bir miktar söyledi parça değişimi için. Bu yüzden yaptırmadım öylece duruyor cihaz. Sizce ne yapmalıyım , anakartı bozuk olduğundan kolayca satabileceğimi düşünmüyorum , cihazı da yaptırıp kullanamıyorum kaldı öylece duruyor cihaz. Önerisi olan var mı ?
  • Meriall M kullanıcısına yanıt
    benimde batarya bitti ve firmada battı monster teknik servisine getirmeyi düşünüyorum ben sonuçta aynı kasa aynı bileşenleri kullanıyolar, bence sizde el mahkum yaptırın yoksa çok mezarcı var zarar edersiniz gibime geliyor bu halde satarsanız..
  • vıktor pc satmayı dusunen arkadaşlar yada elınde yedek parca olan varsa ıletısıme geçebilirlerse çok sevinirim g501 yada g451 olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Victor P503 (clevo 150sm-a) modelini satmaktayım.

hiçbir sorun yok, çizik yok, aldığım gün üstünü karbon kapladım bu yüzden renk solması aşınma gibi sorunlar yok ilk günkü gibi.

GTX 970M 6GB ekran kartı
    i7-4700MQ
    16 gb ram
    128 SSD

4899 TL düşünen varsa iletişime geçsin.
  • Teklif gelirse düşüneceğim, ben de yazayım bakalım.

G702 - Clevo N151SD

GTX 960M
    İ7-4720HQ
    8GB RAM
    250 GB m2Sata SSD + 500 GB HDD
    Hiçbir sorunu ciziği yok, özenle kullanıldı.

• Bende msi veya almayı düşündüğümden yeterli teklif gelirse satmayı düşünebilirim. Ama ölücüler boşuna pm atmasın. Cihazımdan çok memnunum.

G702 Clevo N151SD

GTX 960M
    İ7-4720HQ
    8GB RAM
    120GB m2Sata SSD+ 240 GB SSD

Benim cihazımın da hiçbir çiziği kırığı vs yok. tertemiz durumda. Özellikle benim için en önemli kriterlerden olan full hd mat ips ekranlı ssdli bilgisayar olursa takas da düşünebilirim.
  • -Sniper- kullanıcısına yanıt
    Monster servisi bizim cihazlara bakıyor mu?
  • Meriall M kullanıcısına yanıt
    sanırım bakıyodur hocam ücreti karşılığında, bataryam bitti yenilemem lazım kapılarını çalacağım bi bakalım ne diyecekler kasalar aynıydı sonuçta pili değişim yaparlar sanırım..
  • hocam ben arıza ıcın aradım malesef monster dısında başka cıhaza bakamıyoruz dedıler ama bılmıyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Meriall

Monster servisi bizim cihazlara bakıyor mu?

Cihaza bakmasa bile istediğimiz parçayı ücret karşılığı veriyordur bence. Aynı donanım aynı kasa ile çok laptop sattılar. Ben ordan alacaktım zaten zamanında ama Victor yetkilileri daha bir ilgili çıktı, fiyatlar da oraya göre daha uygundu. Gönlümüz Victora kaydı. 17 ay falan oluyor alalı gerçi hiç sıkıntı çıkarmadı cihaz canavar gibi. Monster alsam 250 TL fazla verirdim ama bu süre zarfında kafa rahat olurdu en azından.

• hocam ellerınde varmıdır aynı urun yada benzerı onu bılmıyorum ama bı cıhazı goturmek lazım aslında detaylı bılgı ıcın

• Arkadaşlar W10'da Realtek ses sürücüsünü güncelleyince Sound Blaster Cinema programıyla sorun çıkartıyordu. Mecburen hep eski ses driveri kullanmak zorunda kalıyordum. Clevo'nun sitesindeki driverlerden sonuç alamayınca Monster'in sitesinden bizim muadil modelin SB Sinema driverini yükledim ve Realtek ses sürücüsü en güncel sürümde olduğu halde sorunsuz kullanıyorum şu anda. Aklınızda bulunsun driver sorunu yaşayan olursa bir de Monster sitesindeki driverlere baksın.

• Arkadaşlar ana kartı bozuk şekilde G701 modelini satmak istiyorum , İstanbul da satabileceğim bir yer söyleyebilecek veya başka şekilde nasıl satabileceğim hakkında öneri verebilecek var mı ?
  • Herkese selamlar,

Suanda batarya ile ilgili sorun yasiyorum.Dun herhangi bir sorun olmadan batarya %100 oluyordu fakat bugun %95 - 96 arasi oluyor daha ileriye gitmiyor.Suanda prize takili %95 gosteriyor.Yaklasik 20 dk ayni sekilde %95 gosteriyor.Bundan yaklasik 3 saat once sarja taktim o zamanda %96 dan sonrasi doldurmamisti.Suanda prizden cikartdim hale %95 olarak gosteriyor.Boyle bir sorun yasayan oldu mu daha once?
  • aynisini kardeş reseller olan monster esasında CLEVO adli markanin w350 kodlu cihazında yaşadım.

Bu sorun bataryanın ölme başlangicinin habercisi.

1-2 ay içerisinde max %10 şarj edebileceksiniz, akabinde batarya tamamen işlevselliğini yitirerek kabloya bağımlı yaşamaya başlayacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyusuf01

aynisini kardeş reseller olan monster esasında CLEVO adli markanin w350 kodlu cihazında yaşadım.

1-2 ay içerisinde max %10 şarj edebileceksiniz, akabinde batarya tamamen işlevselliğini yitirerek kabloya bağımlı yaşamaya başlayacaksınız.

Anladim hocam bende bundan korkuyordum ne yazik ki basimiza geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyusuf01

aynisini kardeş reseller olan monster esasında CLEVO adli markanin w350 kodlu cihazında yaşadım.

Peki siz batarya ölünce yenisini bulabildiniz mi?

• Bataryaları piyasada çok rahat bulabilirsiniz. Fiyatı ortalama 100 120 lira civarı.

Batarya Sesi..

Benim cihazdada aynı sorun var %95 e gelince şarj duruyor ama bununla beraber bataryadan ya da o civardan bir ses geliyor sanki kaçak varmış gibi. Tiz bir ses, normalde rahatsız etmesede sessiz bi ortamda cok rahatsiz ediyor ve dayanamayip çıkarıyorum bataryayi suandada bataryasiz kullanıyorum. Acaba bu sesin kaynağı batarya mı yoksa bataryaya elektrik aktaran donanımda bir aorun mu var ? Başına gelen/çözüm bulan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: o.so

Bataryaları piyasada çok rahat bulabilirsiniz. Fiyatı ortalama 100 120 lira civarı.

Batarya Sesi..

Benim cihazdada aynı sorun var %95 e gelince şarj duruyor ama bununla beraber bataryadan ya da o civardan bir ses geliyor sanki kaçak varmış gibi. Tiz bir ses, normalde rahatsız etmesede sessiz bi ortamda cok rahatsiz ediyor ve dayanamayip çıkarıyorum bataryayi suandada bataryasiz kullanıyorum. Acaba bu sesin kaynağı batarya mı yoksa bataryaya elektrik aktaran donanımda bir aorun mu var ? Başına gelen/çözüm bulan var mı ?

Hocam ben aradım bulamadım, G702 modelinin bataryası için link verebilir misiniz? Bu arada bahsedilen ses bende yok, hiç olmadı.17 aydır kullanıyorum sadece batarya önceden 4 saat civarı giderken şimdi 3 saat civarı gidiyor.Güç kaybı var ve bazen %10'a inince aniden kapanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

Orijinalden alıntı: o.so

Bataryaları piyasada çok rahat bulabilirsiniz. Fiyatı ortalama 100 120 lira civarı.

Batarya Sesi..

Hocam ben aradım bulamadım, G702 modelinin bataryası için link verebilir misiniz? Bu arada bahsedilen ses bende yok, hiç olmadı.17 aydır kullanıyorum sadece batarya önceden 4 saat civarı giderken şimdi 3 saat civarı gidiyor.Güç kaybı var ve bazen %10'a inince aniden kapanıyor.

Bende g451 var, bataryayı kaldırınca altında bataryanın kodu yazıyor. O kod aslında clevo kasanın orjinal kodu, o kodla arama yaparsanız bulabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.