Şimdi Ara

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.686
Cevap
67
Favori
208.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bu victor yetkilileri bu kadar insanı mağdur edip ortadan kayboldu ve hiçbir şekilde kendilerine ulaşamıyoruz. Artık kanuni yollara başvuralım derim ben. Bu kadar kolay değil bir arkadaş demişti şimdi kapansalar bile 7 yıl bakım desteği vermek zorundalar. Hepimiz mahkemeye verelim bence.

İnsanları yüzüstü bırakıp gitmek bu kadar kolay olmamalı. Sizler ne diyorsunuz yanıtlarınızı bekliyorum.
  • Buradaki kullanıcılar olarak toplanıp tazminat davası açalım diyorum.
  • Ben avukatımla gerekli görüşmeleri yaptım. Bir müddet daha beklemek istiyorum malum 10-15 günde yenileneceğiz gibi açıklama yapmışlar bir arkadaşa. Bilgisayarımda da hiçbir problem olmadığı için şimdilik acele etmiyorum ama kanuni yollara kesinlikle başvuracağım.

Facebook'tan victor sayfasına yazdığım yazıya görüldü ibaresi çıktıktan sonra cevap vermeden sayfayı kapatmaları, mail telefon ve forumdaki profillerinden de ulaşılmaz durumda olmaları bizi her türlü haklı duruma getirir kanunen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 27 Kasım 2015; 16:43:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence beklemeyin derim

10-15 gunluk sure kendi tuyme sureleri olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Bence beklemeyin derim

Yahu benim garantilik bir sorunum yok ki, neyi bahane edip dava açacağım. Firmaya ulaşamıyorum diye mi. Sorun yaşayan arkadaşların öncü olması gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Bence beklemeyin derim

Yahu benim garantilik bir sorunum yok ki, neyi bahane edip dava açacağım. Firmaya ulaşamıyorum diye mi. Sorun yaşayan arkadaşların öncü olması gerekir.

Kardeş illa ki garantilik durumun olması gerekmiyor. Araba açısından düşün. Örneğin proton marka araç aldın fabrika battı adamlar kaçtı. Senin 100 bin km garantin var ancak hiç bir işe yaramıyor neden çünkü arızalandığında o arabayı kim tamir edecek??? Servisi biz değiliz kimden aldıysanız ona gidin derler. Bu durum moralini bozmaz mıydı?

Öyle basıp kaçmak var mı? Bu adamlar bu işten sıyrıldıktan sonra yine benzer bir şirket kurup başka insanları da mağdur edecekler. Bu sektörden ekmek yemesinler artık. Bizi böyle mağdur edip kaçtıkları için suçlular.
    Windows 10'a yükseltticektim victor p503k model laptobumu . Ancak siteleri kapandığı için driver bile bulamıyorum

HOTKEY CONTROL CENTER

SOUND BLASTER X-Fİ MB3
    Synaptics Pointing Device Driver ( Touchpad driver)

Keyboard Backlight Software

Bu programları nereden indirebilirim lütfen yardım. Windows 10 yükleyip sıkıntı yaşayan var mı???

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatistan

windows 10 kurarken hiçbirşeyolmaz merak etmeyin :D.hatta iyi yaparsınız son geliştirmeler güncelleştirmeler hepsi 10 da mevcut çok driver kurmuyorsunuz zaten hepsini kendi buluyor.Her bakımdan çok iyi.bilgisyarın açılış kapanışı bile hızlanıyor.windows 10 geçmemek için zaten çok iyi bir bahanenizin olması gerek

windows 10'a yükseltticektim victor p503k model laptobumu . Ancak siteleri kapandığı için driver bile bulamıyorum

HOTKEY CONTROL CENTER

SOUND BLASTER X-Fİ MB3

Bu programları nereden indirebilirim lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

quote:

haber doğruysa, yani firma resmi olarak iflas açıklamışsa hepimize geçmiş olsun..
    bunun böyle olacağı belliydi. son bikaç aydır ürün temini falan sıkıntılıydı zaten. servisleri de iyice berbatlatmıştı. perşembenin gelişi çarşambadan belli olur.
    haber doğru değilse bile firmanın durumu kritiktir diye düşünüyorum.
    pcdepo meselesini duymuşsunuzdur. adamlar piyasanın oldukça altına satış yaparken binlerce insanı tokatlayıp dükkanı bi gecede kapattı. victor'un durumu böyle olmayabilir ama son zamanlarda hizmet kalitelerinde ciddi bir düşüş olduğu belliydi.,umarım yanılıyoruzdur.
    binlerce lira verip aldığımız ürünler bi anda garanti dışı kalmış olacak..

Akşam akşam moralim bozuldu srvngrc kardeş :( Gerçekten iflas mı ettiler. Daha 1 senesi dolmadan garanti dışı mı? olduk yani. Bende de p503k modeli var. Bozulursa ne yapacağım şimdi. Gitti desene 4 200 TL Adamlar iflas etmek için benim satın almamı bekliyormuş desene. Monster da aynı bilgisayardan görmüştüm onlar yapar mı acaba? Rakip firmadan aldık diye belki de umursamazlar. Keşke Monster dan alsaydım. Büyük firmalara kolay kolay bir şey olmuyor. Dört milyarım piç oldu desene. Vay anasını beee.
    Windows 10 kurmayı istiyordum yanlış bir şey yaparsam tamir edecek kimi bulacağım şimdi. Windows 10 kurdun mu kardeş?
    Bende şöyle bir sorun baş göstermeye başladı. witcher 3 ve assasins creed sydicate en düşük ayarlara düşürsem bile oyunlar 15 dakika sonra oyundan atıyor. Bilgisayar aşırı ısındığı için oluyor anladığım kadarıyla. Windows 10 kurabildin mi kurarsam sıkıntı çıkar mı/
    Akşam akşam moralim bozuldu kardeş yaaa. 25 senelik şirket batmak için benim almamı bekliyormuş demek ki. Zaten son zamanlarda Laptop stokları hep boş görünüyordu. Bunlar Doların fırlamasından sonra satış yapamadılar anladığım kadarıyla. Basıp gittiler bizleri de mağdur ettiler herhalde. Nedüğü belirsiz firmalardan bir şey almamayı çok acı şekilde öğrenmiş oldum. geçmiş olsun arkadaşlar.

Win10 kurmadım. Düşünmüyorum da. Hatta 8.1'den 7'ye geçmeyi düşünüyorum.
    Firma konusunda net bilgi yok esasen. Ancak batmamışlarsa dahi şu saatten sonra satış yapamazlar.
    Zaten son zamanlarda düzgün hizmet vermiyorlardı.
    Bilgisayarla aranız nasıl bilmiyorum ama windows kurmakla falan bişey olmaz alete kolay kolay. Isınma konusunda ise şayet donanımsal bi sıkıntı yoksa termal macun değişimi ve temizlik sorunu çözecektir.

srvngrc kardeş bildiğin gibi bende de victor p503k modeli var windows 10 kurarsam
    HOTKEY CONTROL CENTER

SOUND BLASTER X-Fİ MB3

bu programları nereden bulabilirim. Windows 8,1 için olan programlar windows 10'da çalışır mı?

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Daha ne olacak hocam adamlar dükkanı kapattılar bütün bağlantıları kopardılar. Size yasal olarak gerekli taahhüt ettikleri 2 yıl garantiyi yerine getiremediler. Şimdi yarın öbür gün sorun çıksa parça temini nereden sağlayacaksınız. Hakkınızı aramak için cihazın bozulmasını mı bekliyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

Daha ne olacak hocam adamlar dükkanı kapattılar bütün bağlantıları kopardılar. Size yasal olarak gerekli taahhüt ettikleri 2 yıl garantiyi yerine getiremediler. Şimdi yarın öbür gün sorun çıksa parça temini nereden sağlayacaksınız. Hakkınızı aramak için cihazın bozulmasını mı bekliyorsunuz ?

Avukat tanıdığın bana söylediğini dedim ben. Hak talep edebilmek için elde somut veriler olması gerekir diyor. Laptopta arıza olsa ve karşımda muhattap bulamazsam süreç işlermiş. Ben de mantıklı buldum açıkçası. Tüketici hakem heyetine de sordurdum benzer şeyler söylendi bana. Yasal iade süresini de doldurdum yaklaşık 40 gün oluyor laptopu alalı. Hiçbir sorunum da yok ama ilerde bir sorun olduğunda karşımda muhattap bulmak isterim tabiki. Anakartı yanan arkadaş vardı burda o öncü olsun işte adam her türlü haklı. Tüketici Mahkemesi'ne mi gidecek artık ne yapacaksa yapsın. Biz de gerekirse destekleyelim.

• quote:

quote:

windows 10 kurarken hiçbirşeyolmaz merak etmeyin :D.hatta iyi yaparsınız son geliştirmeler güncelleştirmeler hepsi 10 da mevcut çok driver kurmuyorsunuz zaten hepsini kendi buluyor.Her bakımdan çok iyi.bilgisyarın açılış kapanışı bile hızlanıyor.windows 10 geçmemek için zaten çok iyi bir bahanenizin olması gerek

windows 10'a yükseltticektim victor p503k model laptobumu . Ancak siteleri kapandığı için driver bile bulamıyorum

HOTKEY CONTROL CENTER

SOUND BLASTER X-Fİ MB3

http://mysn.de/driver/XMG/XMG_P504_und_P704/Drivers/Win10/ Şurdaki driverları deneyin olabilir. Muhtemelen SBX olucaktır.

G451
    http://mysn.de/driver/SCHENKER/SCHENKER_M504_und_M704/Drivers/Win10/

G702
    http://mysn.de/driver/XMG/XMG_A505_und_A705/Drivers/Win10/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 27 Kasım 2015; 19:41:42 >

• Birisi başlığı dükkanı kapattık falan diye değiştirsin

Cihaz benim de elimde patlamaz umarım. Gerçi bi sıkıntı çıksa ebayden vs 2. El clevo ürünleri bulabiliriz sanıyorum. Trajikomik bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

quote:

quote:

HOTKEY CONTROL CENTER

SOUND BLASTER X-Fİ MB3

http://mysn.de/driver/XMG/XMG_P504_und_P704/Drivers/Win10/ Şurdaki driverları deneyin olabilir. Muhtemelen SBX olucaktır.

G451
    http://mysn.de/driver/SCHENKER/SCHENKER_M504_und_M704/Drivers/Win10/

G702
    http://mysn.de/driver/XMG/XMG_A505_und_A705/Drivers/Win10/

Sağol kardeş. Windows 10 yüklersem sıkıntı olur mu? Bios sorunu uyumluluk sorunu vs ??

• Arkadaşlar madem bunlardan ses yok artık biz bizeyiz. Tamam hukuki olarak yine hakkımızı arayalım ama sonuçta ufak tefek konuları burada çözebiliriz.
    Mesela yazılım desteği arayan arkadaşlar (driver, program vs) clevo, sager ve schenker'in sitelerinden faydalanabilir. Buralarda doğrudan bizim sistemlerle aynı ürünler var.
    Yine ingilizcesi olan arkadaşlar bu markalarda karşılık gelen modele uygun forum aramaları yapabilir.

• quote:

Arkadaşlar madem bunlardan ses yok artık biz bizeyiz. Tamam hukuki olarak yine hakkımızı arayalım ama sonuçta ufak tefek konuları burada çözebiliriz.
    Mesela yazılım desteği arayan arkadaşlar (driver, program vs) clevo, sager ve schenker'in sitelerinden faydalanabilir. Buralarda doğrudan bizim sistemlerle aynı ürünler var.
    Yine ingilizcesi olan arkadaşlar bu markalarda karşılık gelen modele uygun forum aramaları yapabilir.

Kardeş victor p503k Kalın kasa'nın clevo karşılığı nedir. İnternette baktım ekran kartı başka yazan modeller var. Tıpatıp aynı olan modeli yok mudur? Bir de windows 10 kurarsam bios uyumsuzluğu filan ile karşılaşır mıyım ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar madem bunlardan ses yok artık biz bizeyiz. Tamam hukuki olarak yine hakkımızı arayalım ama sonuçta ufak tefek konuları burada çözebiliriz.

Kardeş victor p503k Kalın kasa'nın clevo karşılığı nedir. İnternette baktım ekran kartı başka yazan modeller var. Tıpatıp aynı olan modeli yok mudur? Bir de windows 10 kurarsam bios uyumsuzluğu filan ile karşılaşır mıyım ?

P150SM-A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 27 Kasım 2015; 20:54:20 >

• quote:

quote:

Windows 10 kurabilirsiniz ayrıca. Sıkıntı yok. Uyumsuzluk falan olmaz.

• keşke monster alsaydım güya 200 tl ucuza aldık diye seviniyordum. zaten sorunlu makineler, şimdi muhatapta yok lanet olsun ne diyim
  • stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum, denemek lazım ama uyumsuzluk olucağını pek sanmıyorum. Victor p503k modelinin Schenker deki karşılığı olan modelin sürücülerinin olduğu win10 kısmına driverları eklememişler. Onun yerine P504 driverlarını kullanın yazmışlar.

http://mysn.de/driver/SCHENKER/SCHENKER_W504_und_W704/Drivers/Win10/Win10_Drivers.txt
  • win10 yükledim ben g702'ye ama tekrar win8.1'e dönmek zorunda kaldım.Bazı uyumsuzlular falan hadi neyse de 4 saat giden şarjım 2 saat zor gitmeye başlamıştı.

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.