Şimdi Ara

Victor G7012 aldım iyi mi yaptım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun amaçlı dizüstü bilgisayar arayışındaydım en uygun fiyatlı laptopların monster ve victor da olduğunu gördüm ve Victor G7012 aldım hemen hemen aynı özelliklere sahip monster 2500 tl'ydi victor 2570 tl'ydi ama victor hediye ssd veriyordu bende victor aldım gtx 900m serisi çıkıcak biliyorum ama bekliycek vaktim yoktu. Msi daha profesyonel bir marka doğru ama adam akıllı bir msi notebook 4-5 bin tl perşembe günü aldım n11 den hala gelmedi bu arada victor alıp sorun yaşayan çok arkadaş var ama bütçe kısıtlıydı mecbur kaldım umarım sorun yaşamam sizce doğru bir tercih mi yapmışım keşke almadan önce danışsaydım ama aldım artık :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasantro -- 1 Şubat 2015; 15:17:42 >

• sorun çıkacağını düşünmüyorum hocam. sorun yaşayanlar var ama fazla karamsar bakıyorsunuz gibi geldi.bence doğru yapmışsınız.hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G7012, Clevo W355SSQ gayet başarılı bir platformdur. Birçok kişi "takoz", "kalın" gibi yorumlar yapsa da şu ana kadar showrooma gelip, gören, test eden hiç kimseden bu tip bir yorum almadık, tam tersine yorumlar aldık.

Memnun olmayan arkadaşlar konusunda, bu platformu satın almış olan 10 larca kullanıcı var ve keyfini çıkıyorlar. Size de ürününüzün keyfini çıkarmanızı öneririm. Üründe ayrıca 15 gün içerisinde iade hakkı mevcut. Ürünü alıp 1-2 gün dikkatlice kullanarak son kararı verip, eğer iade etmek isterseniz geri göndererek tüm paranızı geri alabilirsiniz.
  • İyi yapmışsın hocam. Kaç zamandır takip ediyorum. Fiyat olarak da iyi. Ben yeni ekran kartlarının çıkmasını bekliyorum ama (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

G7012, Clevo W355SSQ gayet başarılı bir platformdur. Birçok kişi "takoz", "kalın" gibi yorumlar yapsa da şu ana kadar showrooma gelip, gören, test eden hiç kimseden bu tip bir yorum almadık, tam tersine yorumlar aldık.

Memnun olmayan arkadaşlar konusunda, bu platformu satın almış olan 10 larca kullanıcı var ve keyfini çıkıyorlar. Size de ürününüzün keyfini çıkarmanızı öneririm. Üründe ayrıca 15 gün içerisinde iade hakkı mevcut. Ürünü alıp 1-2 gün dikkatlice kullanarak son kararı verip, eğer iade etmek isterseniz geri göndererek tüm paranızı geri alabilirsiniz.

Mesajınızda showroomdan bahsetmişsiniz. İstanbulda ise gelip görebileceğimiz bir yer varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GandalfvsDumbledore

quote:

G7012, Clevo W355SSQ gayet başarılı bir platformdur. Birçok kişi "takoz", "kalın" gibi yorumlar yapsa da şu ana kadar showrooma gelip, gören, test eden hiç kimseden bu tip bir yorum almadık, tam tersine yorumlar aldık.

Mesajınızda showroomdan bahsetmişsiniz. İstanbulda ise gelip görebileceğimiz bir yer varmı ?

Evet, websitesinde açık adresimiz var. Metrobüs ile Perpa Darülceze durağında inerek çok kolay bir şekilde Perpa Ticaret Merkezine gelebilirsiniz. Okmeydanı Perpa Ticaret Merkezi Kat:2 No:26. Basit olarak ana kapıdan girince dümdüz koridorun en sonundaki asansörlere kadar ilerleyin. Garanti Bankasının yanındaki asansörlerle 2nci kata inin, ilk sol koridorun, ilk sağ köşesi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GandalfvsDumbledore

quote:

Evet, websitesinde açık adresimiz var. Metrobüs ile Perpa Darülceze durağında inerek çok kolay bir şekilde Perpa Ticaret Merkezine gelebilirsiniz. Okmeydanı Perpa Ticaret Merkezi Kat:2 No:26. Basit olarak ana kapıdan girince dümdüz koridorun en sonundaki asansörlere kadar ilerleyin. Garanti Bankasının yanındaki asansörlerle 2nci kata inin, ilk sol koridorun, ilk sağ köşesi.

Mükemmel bir adres tarifi.
    Yanlış anlaşılmasın, okuyup bitirdikten sonra karşımda direkt mağazayı gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otto87 -- 2 Şubat 2015; 16:10:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HocamNeTavsiyeEdersiniz

Victor almayın bizim arkadaş almıştı anakartı yanmış 500 lira istemişler çoçuk zar zor almisti şimdi pisman oldu

Arkadaşınızın ismini yazabilir misiniz yada seri numarasını vermeniz mümkün mü ürünün acaba ? Şu ana kadar tüm problemli anakartlar birebir değişti ve hiçbir kullanıcıdan ücret istenmedi diye biliyorum. Müsaade ederseniz sizin vereceğiniz bilgi ile bir kontrol etmek isterim.
  • quote:

quote:

quote:

Victor almayın bizim arkadaş almıştı anakartı yanmış 500 lira istemişler çoçuk zar zor almisti şimdi pisman oldu

Arkadaşınızın ismini yazabilir misiniz yada seri numarasını vermeniz mümkün mü ürünün acaba ? Şu ana kadar tüm problemli anakartlar birebir değişti ve hiçbir kullanıcıdan ücret istenmedi diye biliyorum. Müsaade ederseniz sizin vereceğiniz bilgi ile bir kontrol etmek isterim.

Seri numarasını bilmiyorum ama şuan serviste 500 lira ödenmesi gerekiyormuş yani yazık gunah niye boyle yapıyorsunuz size guvenmekle hata etti çocuk

İsmi nedir?

• Victor Gaming Machine kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim adres için.
    ürünler kargoya biraz geç veriliyor n11.com'dan perşembe günü sipariş verdim pazartesi oldu hala elime geçmedi 2 iş günü içerisinde kargoya verilir diyordu ama mng kargoyu aradım teslimat yapılmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasantro

ürünler kargoya biraz geç veriliyor n11.com'dan perşembe günü sipariş verdim pazartesi oldu hala elime geçmedi 2 iş günü içerisinde kargoya verilir diyordu ama mng kargoyu aradım teslimat yapılmamış

çarşama oldu ürün hala kargoya teslim edilmemiş n11.com'u arıyorum victoru arayın diyor victoru arıyorum n11'i arayın diyor güya 2 iş günü içerisinde kargoya verilecekti 6 gün oldu hala elime ulaşmadı ilk eksiyi aldı bile benden bakalım daha neler görücez.
    ürün elime ulaştı ama pek memnun kalmadım kredi kartına 9 taksitle almıştım paramın hepsini geri alabilirmiyim iade edersem koşulsuz şartsız ?
    ya ben inselbergi yaptığı iş için takdir ediyorum ama bir kaç noktada tavsiyede bulunmak isterim, showroomu keşke kolay bi yere açsaydınız, perpanın en alt katı gibi ıssız bir yer yerine(ben perpaya ilk defa girdim ve sağlam kayboldum, yarım saatte bulabildim, malım kabul) kadıköyde ya da herhangi merkezi bir yerde direkt cadde seviyesinde bir dükkan olması tanıtımınız açısından çok faydalı olurdu sanıyorum, bir de sanırım nihat beyle konuşmuştum ürünü teslim almaya gelirken gaming desktop işine girmenizi çok da doğru bir hamle olarak görmüyorum , masaüstü gaming oyuncuları her zaman kendi alır tüm bileşenlerini , firma iyiye gidiyor, victor gaming notebook ila güzel bir adım atıldı ama daha da iyiye gidersiniz umarım.
  • dasantro D kullanıcısına yanıt
    noldu hocam niye memnun olmadınız birde sizinki g701 mi ?
  • 2500 tl'lik notebook'un biosu 10 yıl öncesinin bios ekranı wifi yok ekstra adaptör taktım ısınma sorunu oluyor bir hayli keşke çift kanallı soğutma sistemi olsaymış elinizi yakıcak derecede değil ama ısınıyo birde verdikleri driverda klavyenin rengini ayarlama opsiyonu var ama hiçbir şekilde rengi değişmiyor nerden kapatıcam onuda bulamadım oyunlarda bir problemini görmedim ama dediğim sorunlardan dolayı uzun vadede kullanamayacağımı düşünüyorum özelliklede wifi olmaması sonuçta bu bir dizüstü bu yüzden iade etmek istiyorum. g701 ile aynı kasaya sahip galiba ama özellikleri aynımı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasantro

2500 tl'lik notebook'un biosu 10 yıl öncesinin bios ekranı wifi yok ekstra adaptör taktım ısınma sorunu oluyor bir hayli keşke çift kanallı soğutma sistemi olsaymış elinizi yakıcak derecede değil ama ısınıyo birde verdikleri driverda klavyenin rengini ayarlama opsiyonu var ama hiçbir şekilde rengi değişmiyor nerden kapatıcam onuda bulamadım oyunlarda bir problemini görmedim ama dediğim sorunlardan dolayı uzun vadede kullanamayacağımı düşünüyorum özelliklede wifi olmaması sonuçta bu bir dizüstü bu yüzden iade etmek istiyorum. g701 ile aynı kasaya sahip galiba ama özellikleri aynımı bilmiyorum

Bence bunu iade edip monster veyahut msı alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

İyi yapmışsın hocam. Kaç zamandır takip ediyorum. Fiyat olarak da iyi. Ben yeni ekran kartlarının çıkmasını bekliyorum ama (:

Bende victor alacaktim fakat 960m yi duyduktan sonra bekliyorum.herhalde mart ayı sonu gibi gelecekmiş sizce bekledigimize değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jet1X kullanıcısına yanıt
    beklemeye tabiki değer ama monsterda kasa değişikliği olacak , victorda da olur mu ?

gtx960m bf4ü ultrada rahat oynatır gibime geliyor.

Zamanınız varsa kesinlikle bekleyin derim(benim gibi)
  • Mart ayına kadar bekleyeceğim herhalde, inşallah biran önce gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.