Şimdi Ara

Via v5-zenfone 6-discovery 1,2 sizce hangisi arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • acil telefona ihtiyacım var bütçe 850 falan önerilerinizi bkeliyorum bu aksam alıcagım :(

• zen6 veya disco2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • via v5 aldım 20 gün oldu, memnunum. Gayet hızlı ve düzgün çalışıyor. Bir kaç oyun yükledim yüksek çözünürlükte açtım kastığını görmedim. Belki zenfon 6 donanımsal olarak daha iyi olabilir onu bilmiyorum ama v5 çok şık. Zaten dışardan gören birisi donanımını değil tasarımını görüyor. Çok fazla uygulama yüklemem diyorsan v5 al derim.
    Ayrıca kamerası da gayet güzel. fiyatı 780 lira istanbul bilişimde.
    Ayrıca düşünceni bilmem ama Türk sermayesi diye benim için 1-0 öndedir. her ne kadar çinde de üretilse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tme05

via v5 aldım 20 gün oldu, memnunum. Gayet hızlı ve düzgün çalışıyor. Bir kaç oyun yükledim yüksek çözünürlükte açtım kastığını görmedim. Belki zenfon 6 donanımsal olarak daha iyi olabilir onu bilmiyorum ama v5 çok şık. Zaten dışardan gören birisi donanımını değil tasarımını görüyor. Çok fazla uygulama yüklemem diyorsan v5 al derim.
    Ayrıca düşünceni bilmem ama Türk sermayesi diye benim için 1-0 öndedir. her ne kadar çinde de üretilse...

Bataryasi nasil v5 in

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

via v5 aldım 20 gün oldu, memnunum. Gayet hızlı ve düzgün çalışıyor. Bir kaç oyun yükledim yüksek çözünürlükte açtım kastığını görmedim. Belki zenfon 6 donanımsal olarak daha iyi olabilir onu bilmiyorum ama v5 çok şık. Zaten dışardan gören birisi donanımını değil tasarımını görüyor. Çok fazla uygulama yüklemem diyorsan v5 al derim.

Bataryasi nasil v5 in

• quote:

Orijinalden alıntı: lahosmania

quote:

Bataryasi nasil v5 in

Benim samsung wonder 8150 telefonum vardı. hemen hemen onun kadar. arada feyse girip çıksam vatsapta 2yazışsam 3g ve gps hep açık 1 gün boyunca bolca yetiyor. oyun oynarsam çok yiyor tabi. ekran ıps olduğu için ekran çok yiyor amolede göre.
    özetle az biraz düşük gibi. ama başka android kullanmadığım için pek bir kıyas yapamıyorum. yine ben bataryasından memnunum.

• Zenfone

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.