Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

VGA Ramlerine voltaj nerden verilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    vga ramlerine voltaj biosta agp voltajdanmı yoksa ram voltajdanmı artırılarak sağlanır?vga ramlerin sitesinde 2,5v da şukadar 2,8v da şu kadar olur yazmışlar.biosta agp voltaj 1,5 1,8arası ram voltaj 2,5 2,8 arası heralde.ben ram voltajınımı artırıyoz diye düşündüm.doğrusu nedir?teşekürler.

|
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Yarbay
    15466 Mesaj
    Abi biostaki ayar sadece AGP portunu votajını artırır.OC üzerine bir etkisi yok.Ram voltajlarını artırman için Vmod yapman gerek.Üst konumuza bakman veya arama yapman yeterli olur.
    |
    |

159 1.9 JTDM
  • Yarbay
    4698 Mesaj
    Vmod Arşive den bakabilirsin
    |
    |
    |
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Binbaşı
    1371 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: seso81

saolun ama bu vmod işinden biraz tırsıyorum yakmayalım kartı zaten elimde pek ince değildir.yazılımla olan bi yolu yokmu acep?neyse ben genede bi bakayım şu topice.

Maalesef yazılımla arttırmak mümkün değil. Elle müdahale gerekiyor ama iyi bir soğutma lazım
    |
    |

{XBOX 360 PRO PAL}{SONY KDL-40W4000}
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
haberler
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.