Şimdi Ara

Vga Ram Heatsink sorunsalı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 gün 14 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Lull_82 (2 mesaj) nysarac (1 mesaj) CCaaNN (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    507 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selam dostlar. Bugün referans hd 4850 ekran kartım için Xigmatek Bifrost soğutu aldım. Önceden vga soğutucusu takmadığım için gayet tecrübesizim. Ram heatsinklerinin altında yapışkanlar mevcut. Fakat ben ramsinkleri yapışıtırmadan önce bütün ramlerin üzerine çok az termal macun sürdüm. Acaba doğru mu yaptım? Termal macun sürdüm diye ramsinkler zamanla düşer mi?

bu arada eğer termal macunu silip tekrar yapıştırmam gerekiyorsa bu imkansız zira yapışkanı büyük ihtimalle bitmiştir. illa ramsink alacağız heralde..

teşekkürler şimdiden..

|
    |
    fikri olan?
    |
    |
    |
    |
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X 4.2Ghz(OC) w/Be Quiet! Dark Rock Pro 4 - 2 x 8GB 3400Mhz CL14 (OC) Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - CM H500P Mesh - Corsair RM750x 80plus Gold Psu - AOC G2590FX; Full HD 144Hz
  • Yüzbaşı
    660 Mesaj
    altında yapıskan bant olur sökün yapıştırın daha cıkmaz onun için tam hizaya gelecek sekilde yapıstırın bide fanıda koyacaksanız fanı kesmeniz sökemezsiniz sonra ramleri kökünden sökersiniz kart gider termal macunla olmaz bunlar yapışkanlığı azaltır bantı sökmediyseniz söküp takın
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
ankara gülüş tasarımı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.