Şimdi Ara

VGA Monitörü TV olarak kullanmak [Edit Pozitek ohc 3700c]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar philips vga monitörü tv olarak kullanmam gerekiyor acaba en ucuz çözüm nedir?
    Dark'ın böyle bir ürünü var ancak 200 lira gibi fiyatı var zaten mönitörün fiyatı o kadar. Daha ucuz bir şeyler var mı?

Analog anten(kablo tv) bağlantısı ile kullanacağım. Ekranda sadece vga çıkışı var. Vga Hdmi çeviricim var onu da kullanabilirim.

edit: evde boşta duran teledünya pozitek ohc 3700 cc set top box buldum. Denemek için cihaza kablo tvyi bağladım, hdmi dan çıkıp hdmi vga adaptoru ile monitöre verdim, görüntü geldi ancak teledünya info, cnntürk test ve habertürk test dışındaki kanallarda "hizmet karışmış durumda" uyarısı alıyorum. Kart takılı değil sanırım ondan oluyor. Acaba bu aleti kartsız sadece kablo tv izlemek için kullanmak mümkün mü? Veya ucuz yollu benzer bir ürün önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 8 Kasım 2016; 10:26:55 >

• ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    a101 den hometech hd uydu alıcı al 40 liraya hdmı da d sub yani senin monitör girişine çeviriyle bağla anologla uğraşma derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hdmi dvi adaptorum var, bu soylediginiz uydu alici icin anten vs gerekmiyor mu?

• Kablo TV ile bağlantı olmuyor diye biliyorum. Uydu yayınlarını dönüştürücü ile izleyebilirsin ama.

• engraulis kullanıcısına yanıt
    Aradigim sey tam olarak bu fiyati baya ucuzmus ama tesmilat suresi 60 gun diyor

• s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Dark in ve avertv nin bu isi yapan urubleri var yani yapiliyor ama 200 lira ustunde fiyatlari

• Çanak anten bağlantın olsaydı 15-20 liraya halledecektin.

• Up! Elimde bir adet set top box var onu değerlendirebilir miyim? Editte ilk mesajda durumu anlattım
  • ozen yuksel O kullanıcısına yanıt
    Hocam elimde aktif dönüştürücü var linktekinden daha kaliteli bir ürün ancak çanak antenim yok, bana kablo tv girişli hdmi veya vga çıkışlı bir alet lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Hocam elimde aktif dönüştürücü var linktekinden daha kaliteli bir ürün ancak çanak antenim yok, bana kablo tv girişli hdmi veya vga çıkışlı bir alet lazım

dostum sorunu halletmişsin monitörden görüntü almışsın...bundan sonraki aşama set up box ile çözmen gerekir..cart sorunu falan olabilir ..kablo tv hiç kullanmadım bilen bir arkadaş yardımcı olur umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.