Şimdi Ara

VGA Kablo 1080P Desteklemiyor?(Çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarımda kullandığım kabloyu kopardım. Yerine bilgisayarcıdan aldığım VGA kabloyu taktığımda Windows monitörü tanımadı. Ayarları 1920x1080 yapınca görüntü gidiyor, en çok 1280x1024 yapabiliyorum ve kenarlarda boşluk kalıyor. VGA kablo tırt bişey olduğundan bu kabloyu almayı planlıyorum. Sizce sorun bu ürünü alınca geçermi? Daha kaliteli bir kablo bakmalımıyım?

http://www.vatanbilgisayar.com/Kablolar/s-link-slx-900-slx-900-vga-15-pin-erkekerkek-korumali-kilif-monitor-kablo-18m--(gold)/productdetails.aspx?I_ID=43873

Demekki neymiş kaliteli kablo kullanmak gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qrt_ -- 10 Kasım 2013; 21:22:38 >

• Qrt_ kullanıcısına yanıt
    ekran kartınız destekliyor mu? fullHD ekranı eğer evetse sizin Vga girişiyle ne işiniz var alın bir adet HDMİ kablo olsun bitsin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

ekran kartınız destekliyor mu? fullHD ekranı eğer evetse sizin Vga girişiyle ne işiniz var alın bir adet HDMİ kablo olsun bitsin....

Doğru söylüyosunda hocam monitörde sadece VGA girişi var. Alıp denemek en mantıklısı olacak sanırım. Yinede teşekkürler..
  • Qrt_ kullanıcısına yanıt
    vga çıkışlarda ses yok ayriyetten ses çıkışından ses sistemine bağlaman gerekir. Hdmi gibi net görüntü alamassın...
  • Hallettim hocam, vatana gidip bu kabloyu aldım ve olay çözüldü.

Kullandığım monitör: AOC e2243Fws
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.