Şimdi Ara

VG HAKKINDA HER TÜRLÜ SORUYU ALABİLİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özelden burdan farketmez antreman program beslenme vs vs her türlü soruya açığım elimden geldiğince yardımcı olacağım..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bu spordaki geçmişin, tecrüben nedir? neler başardın? önce bunları insanlara sunmadan neden gelip sana danışsınlar ki?
  • 6 senelik geçmişim var. Ayrıca kendimden emin olmasam burda böyle bir konu açmam.

• Amacım yardımcı olmak.İleri düzey pek çok makale okudum.Bu sporun hiçte masum olmadığını istersen sana ispat ederim. Demek istediğim dışardan görüldüğü kadae basit değil. Arnoldun bir vücut geliştiricinin hikayesi adlı kitabini oku

• quote:

Orijinalden alıntı: GODLİİKEE

Amacım yardımcı olmak.İleri düzey pek çok makale okudum.Bu sporun hiçte masum olmadığını istersen sana ispat ederim. Demek istediğim dışardan görüldüğü kadae basit değil. Arnoldun bir vücut geliştiricinin hikayesi adlı kitabini oku
    sen sokakta topaç çevirirken ben Arnold'un bir vücutçunun eğitimi kitabının ingilizcesini okuyordum.

30 sene geriden geliyor allahın hırbosu.
  • kivancokten4099 K kullanıcısına yanıt
    😀😀😀 hadi ozaman aydınlat bizi okadar okudun madem arnold abin tavuk yedi whey protein içti glutaminle öyle oldu. Değil mi?

• Hala programalara takılacak kadar cahilsin sende 30 sene ileriden gidiyorsun ama hala onun bunun programına takılıyorsun anlamak istemesiğiniz nokta altına basa basa söylüyorum..... Hiç bir body builder bu işi yapan hakkıyla insanların sayfasında program tartışıldığını göremezsiniz. Neden anlamak istemiyorsunuz?? Sana facebookta bir sayfa atarım ağzın açık kalır içerdeki adamları görünce.Gir bak bakalım hiç bir postta program paylaşılıyor mu? Yoksa sürekli hormon tahlilleri ve kullanılan kürler mi 😂😂

• quote:

😀😀😀 hadi ozaman aydınlat bizi okadar okudun madem arnold abin tavuk yedi whey protein içti glutaminle öyle oldu. Değil mi?
    sen ileri düzeyde makaleler okuyarak ileri düzeyde hırbo olmuşsun.

arnold steroid kullandığını itiraf ettiğinde sen daha portakalda vitamindin muhtemelen.

ingilizcen varsa yaz google'a '' arnold admits steroid use '' diye ve dinle.

hay allahım ya, şu internetin yarattığı troll'lerin bir sonu gelsin artık.
    Ee ozaman programa neden takılıyosun bu işin programla olmadığını biliyorsun bak ne güzel. İnsanları kandırmaktan vazgeçin artık yok kolum gelişmiyor program önerisi yok belimdeki yağları eritmem lazım hareket önerisi...
    Ben hırbo olmaya razıyım siz kara cahil olmaya devam edin 10 sene 20 sene spor yapsanız size kalan tek şey sporun köleliğini yapmak olur. Online pt satın aldığınız adamlar cayır cayır trenbolene gh vururken ağzınızı ayırır bakarsınız.

• Yada tolga murat balıkçının talebleri gibi 😀😀 pancar suyu iç bomba olursun tomuba press arnold yapıyor len..
    Ekmek arası kekik yedim spordan önce hocam söyledi nox etkisi yapıyormuş....
    Sizin gibilere yemin ederim üzülerek gülüyorum. Bu kadar saf hala varmı diye

• quote:

Ee ozaman programa neden takılıyosun bu işin programla olmadığını biliyorsun bak ne güzel. İnsanları kandırmaktan vazgeçin artık yok kolum gelişmiyor program önerisi yok belimdeki yağları eritmem lazım hareket önerisi...
    Ben hırbo olmaya razıyım siz kara cahil olmaya devam edin 10 sene 20 sene spor yapsanız size kalan tek şey sporun köleliğini yapmak olur. Online pt satın aldığınız adamlar cayır cayır trenbolene gh vururken ağzınızı ayırır bakarsınız.
    forumun daimi sakinleri.

bu hırboyu size bırakıyorum. bir güzel paket edip yollarsınız.

hadi kolay gelsin.
    İşine gelmeyince öyle olur. Ne oldu gerçekler canını mı acıttı 30 senelik abi.
    Birde glutesini açta ordaki iğne deliklerini görsünler 😂😂😂😂😂

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.