Şimdi Ara

Veterinerlik hekimi tercihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben veteriner hekimi olmayı çok istiyordum ve ankara üniversitesine gitmek istiyordum ama sınavım istediğim gbi geçmedi 114k ya girdim. Geçen sana tam 114k ile alan erzurum atatürk üniversitesi var ailem orayı yazmamı istiyor tekrar veterinerlik tercih ediceksem mezuna kalmamı istemiyorlar ama benim egzotik hayvanlara ilgim var bu yüzden yurtdışı gbi bir hedefim var ve Erzurum'da bunun üzerine yoğunlaşabilir miyim ya da yurtdışı için imkanlarım olur mu? Yoksa Erzurum'u tercih edip yatay geçişe zorlamalı mıyım? konuda bilgisi olan yardımcı olabilicek olan var mı acaba gerçekten çok kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhafaem -- 20 Temmuz 2022; 12:3:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçen sene o sıralama ile aldıysa bu sene erzurumun geleceğini zannetmem.ösym puanı da dikkate alındığı için o civarda gideceğiniz yerden istanbul ankaraya vs geçiş zor olur

• Hocam

• Ben ankaradayim illa ankara olmadı diye kendinizi uzmenin bir anlamı yok Atatürk de gayet köklü ve güzel üni ama sıralamalar her sene öne cekiyor ben Erzurum gelmezse kesinlikle Fırat yazmanızı öneririm.

• Erzurum yerine fıratı tercih etmelisin ama geçen sene fırat 119k ile kapattı tahminim bu sene 100e kadar düşmesi hakkında hayırlısı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Riyoriyo10 R kullanıcısına yanıt

1.sınıf mısın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.