Şimdi Ara

Veteriner Fakültesi İsteyenler (Uludag Uni Hakkinda Bilgiler) (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.145
Cevap
68
Favori
244.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erciyeste sadece patoloji dersi sıkıntılı çoğu arkadaşımız dışarıya yaz okuluna giditor youtube da mezuniyet törenindeki konuşmaya bak anlarsın kardeşim https://www.youtube.com/watch?v=R3ea2A27Cic
  • her fakultenin sikintili dersleri,yonetmelikleri var ozaman kimse okumasin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler istanbulda hem hemşirelik hem vet tutuyo cevremdekiler vetliği daha çok tavsiye ediyo ama benim hayvanlarla aram iyi değil severim o ayrıda sanki yapamam gibi ne yapmalıyım

• jembey12 J kullanıcısına yanıt
    Onu izlemiştim. Onun dışında nasıldır acaba

• Beyler 11 gectim benve arki Veterinerlik düşünüyoruz Dersler Zormu ve Hangi Üniversite daha iyi
  • Daha öncede mesaj atmıştım ama Atatürk Üniversitesi Vet olan arkadaşlar varsa veya bilgisi olan varsa çok sevinirim :) Şehir olarak gittim geldim öneririm güzel huzurlu bir şehir tabiki soğuk seviyorsanız gelmeniz önerilir yazın bu ayda biraz üşümüştüm :D
  • İstanbul Üniversitesi hala merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş sonuçlarını açıklamadı bi bilgisi olan varmı?
  • Arkadaşlar sizce Selçuk vetten Kırıkkale vete geçiş yapmak ne kadar akıllıca bir karar olur?

• Hocamlar bi arkadaşım için soruyorum. İstanbul Üniversitesi'nde 1 sene okuyup Bursa'ya geçen var mı? Ders saydırmada bi problem yaşanıyor mu?
  • Herzt Kafkas Üniversitesi veteriner fakültesinden bildiriyor;

tünelin ucu bomb.k bir yere çıktı arkadaşlar gelmeyin
    dersler zor bayağı anatomi acımıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herzt -- 5 Ekim 2016; 0:27:15 >

• Anatomi acimiyorsa biz de ona acimayiz😈 her gun sadece anatomi calisip haftasonu da tum derslerden tekrar yapsak sorun olmaz gibi 😁

• Po

Popesko anatomi atlası üzerinde herhangi bir karalama dahi yoktur ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilirler :D

• Arkadaşlar en iyi eğitim veren fakülteler hangileri imkan açısından ?

• Eğer pet hekimliği düşünüyorsan ankara ve istanbul derim ama büyükbaş ve uygulama alanında kendini geliştirmek istiyorsan en iyisi elazığ derim akademik açıdanda 100 e yakın profesör var ve baya iyiler alanlarında
  • jembey12 J kullanıcısına yanıt
    Uludag icin dusunceniz var mi

• Büyükbaş ve kanatlı alanında en nitelikli ve bilgili olarak çıkacağım bölüm nedir ?
    Doğuda okursam pet hayvanlarındaki eğitim durumu ne ?
    Elazığ ın veterinerlik fakültesi çok övülüyor.. Okuyan yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: bimin aystiisi

Büyükbaş ve kanatlı alanında en nitelikli ve bilgili olarak çıkacağım bölüm nedir ?
    Doğuda okursam pet hayvanlarındaki eğitim durumu ne ?
    Elazığ ın veterinerlik fakültesi çok övülüyor.. Okuyan yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

Kanatlıda tartışmasız Uludağdır.Bütün büyük tavuk işletme ve kümesleri bursaya yakın olması da ayrı avantaj.

• Histoloji için önerisi olan var mı? En çok zorlandigim ders çok detay var ve alt başlıklar ilk vizedende 40 aldım nasıl calisilmali? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim :)

• Arkadaşlar sizden yardım isteyeceğim. Ben aydın da hemşirelik bölümü okuyorum ama veteriner fakultesinini hep istemisimdir. Bu sene ygs lys yeniden girip veteriner fakultelerini tutturmaya çalışacağım. Yani yüksek yapamazsam fıratı yazarim diye düşünüyorum. Gelecekte ki hedefim ise ilk önce devlete atanıp sonra pet hayvan kliniğinde çalışmak veya açmak. Sizce dogru bir sey yapmış olur muyum? Yani bölümümü degistirmeli miyim?
  • ece96 E kullanıcısına yanıt
    Hayalinizdeki neyse onu yapın. Ben de uzun bir süre zarfı sonucunda veteriner okumaya karar verdim. Şuana kadar hiç pişman olmadım.
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.