Şimdi Ara

Veteriner Fakültesi İsteyenler (Uludag Uni Hakkinda Bilgiler) (150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.143
Cevap
68
Favori
244.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi
  • Herkese hayirli olsun.Bu sene uludag'in başarı sırası yükselmiş galiba.87binle giremeyenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parantezzz P kullanıcısına yanıt
    Ben makude okuyorum boyle demenin sebebini alabilir miyim

• Mehmet Akif Ersoy kazanan arkadaslar varsa benimle iletisime gecebilirler

• Kirikkale universitesi ve dersler hakkinda bilgi almak isteyenler var ise buralardayim.Ozellikle de Anatomi

• Mf3 de 89 bindim uludağ sekti balıkesir veterinerliği kazandım bi h.o alırım :D
  • Fırat vet hocam ekleyin
    Arkadaşlar birde çoğu kişi anatomi çok zor filan diyor
    internette şöyle bir temel anatomi kitabı pdf'si buldum okul başlamadan bu kitaba çalışsam rahat edermiyim veterinerlik okuyan 2.3.sınıf arkadaşlar bakabilir mi ?
    link:https://yadi.sk/i/rOmz4f-KoWVSj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TitaniumDM -- 18 Ağustos 2016; 18:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TitaniumDM

Fırat vet hocam ekleyin
    internette şöyle bir temel anatomi kitabı pdf'si buldum okul başlamadan bu kitaba çalışsam rahat edermiyim veterinerlik okuyan 2.3.sınıf arkadaşlar bakabilir mi ?

Hicbirsey anlamazsin hoca anlatmadan o kemigi organi eline almadan ama simdi o atlastaki kelimeleri oku kafanda latince hakkinda birseyler olussun telaffuz anlaminda kafanda kalmasi anlaminda ama onun disinda sana birsey katmaz . firatta anatomi diğer fakülteler den fakli olarak 1.2.3 olarak aliniyor ben ikisini aa 3.yu ba verdim zor diyenler calismayanlar duzenli calisinca tum dersler kolay hatta ben duzenli de calismadim son 2 hafta tum derslere uykuusuz calistim ama yinede gunde 1 saat otursan calissan tum dersleri gecersin

• quote:

Orijinalden alıntı: KASAPVET

quote:

Fırat vet hocam ekleyin

Hicbirsey anlamazsin hoca anlatmadan o kemigi organi eline almadan ama simdi o atlastaki kelimeleri oku kafanda latince hakkinda birseyler olussun telaffuz anlaminda kafanda kalmasi anlaminda ama onun disinda sana birsey katmaz . firatta anatomi diğer fakülteler den fakli olarak 1.2.3 olarak aliniyor ben ikisini aa 3.yu ba verdim zor diyenler calismayanlar duzenli calisinca tum dersler kolay hatta ben duzenli de calismadim son 2 hafta tum derslere uykuusuz calistim ama yinede gunde 1 saat otursan calissan tum dersleri gecersin

Şimdiden kasmaya gerek yok o zaman hocam olay düzenli çalışmak
  • quote:

Fırat vet hocam ekleyin

Şimdiden kafanı hiç yorma boş vaktin tadını çıkar.

http://www.medipres.com.tr/veteriner-anatomi-evcil-memeli-hayvanlar-metin-ve-renkli-atlas--pmu52

Durumun varsa bu kitabı tavsiye ederim meslek hayatında da çok işe yarar.

• Arkadaşlar merhaba benim sizlere bir sorum var bende bu sene veteriner fakültesine başalayacağım. Mf3 sıralamam 142 bindi ve Çukurova veteriner, Mkü veteriner, Dicle veteriner ve Harran veteriner yazdım. Yaşadıgım yerden dolayı mkü istiyordum tabiki fakat sasırtıcı bir şekilde dicle geldi. İlk başlarda şaşırdım biraz tabi. Dicle hakkında bilgisi olan var mı? Veterinerlik fakültesi nasıldır?
  • alicem100 A kullanıcısına yanıt
    140 K mkü gelmezdi zaten geçmiş olsun diclenin durumu pek iyi değil Diyarbakır şehir olarakta pek sağlıklı değil

• Arada firat neden yok sorabilir miyim?

• ece96 E kullanıcısına yanıt
    Fıratı yazmamamın sebebi kuzenımın fırat mezunu olması ve fıratın öğrenci kalabalıklıgından dolayı şikayetçi olması sanırım 150 öğrenci alıyor ve bu dezavantaj bence. Ayrıca elazıg ve diyarbakırı gördüm Diyarbakır güzel bir şehir olduğu için tercih listesine eklemiştim. Terör olaylarına gelirsek bence terör dışarıdan göründüğü gibi değil hatay iskenderunda yaşıyorum burda da gecen senelerde terör olayları oldu yani terörden öyle bir korkum yok ayrıca ona bakarsak çogu yerde terör var. İnşallah iyi olur istediğim bölüm memnun kalmaz isem zaten ygs lys ye yeniden girmeyi düşünğyor
  • anladim evet oku bakalım memnun kalmaz isen gecis yaparsin yani olaylari dramatik hale getirmeye gerek yok ne terörü yani? Babam astsubay olduğu icin doguda da yasadik yani insanlarin disardan gordugu gibi degil tabi ki terör oluyor askerlerimiz oluyor ama diger taraftan hayat devam ediyor maalesef teror dağlık kirsal alanlarda oluyor onun icin kafana takma derim. Brn aydın hemsirelik okuyorum cok fazla veteriner hekimlik ve hemsirelik arasında gittim abim veteriner hekimlik okuduğu için hemsirelege gittim. Hala düşünüyorum ah veterinerlik mi okusaydim diye ama bilmiyorum valla. Adanada yasadigimiz icin zor oluyor aydin cok uzak gecis yapamaya calisiyorum ama cukurovaya gecis yapmak kolay degil bilirsin ama den mku rahat gecebilirsin cukurova kadar goz önünde olan universote degil.

• o 150 kişi her sene 40 ar 40 ar eksilir kardeşim kafanı yorma sen :D
  • jembey12 J kullanıcısına yanıt
    Neden :D
  • Çok güzel kalma şekilleri var ben ilk girdiğim sene baraj geldi not sistemi değişti 150 kişiden 94 kişi üst sınıfa geçti :D
  • Erciyes yokmu ya 20 sayfa okudum sadece biri erciyese gelmeyinde naparsanız yapın demiş. Korkuyorum :D

• TAHAYLMZ23 kullanıcısına yanıt
    Neden hocam

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.