Şimdi Ara

Vestfrost 9 kg Çamaşır Makinası 789 (yeniden) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
7.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayni makinanin, yine vestel uretimi koenic markaliyi 699+19,9kargoya mediamarkttan almistim 27/01de. koenic,almanya icin uretileni ki alman kalite guvence standartlari vardir diye dusundum.bir eksisi de,onceki hotpointimdeki pompa filtresinin yanindaki kancayla kapagi acilabiliyordu.bunda yok.2 haftadir su almiyor,yikamaya gecmiyor ve sikma programina alinca da sikmiyordu ama program suresi azaliyordu. pompa filtresini alttaki kapagi acip temizledim. musluga giren su giris hortumundaki filtreyi ve ayni hortumun makineye giren ucundaki filtreyi temizledim bir tikaniklik olmasa da. su giris hortumunu musluktan sokup baktim,musluktan su akista sorun yok.hortumu musluga takip diger ucunu makineden sokup muslugu actim. hortumdan da su akiyor.muslugu kapatip makineye taktim,muslugu actim.fisi takip yikama programi seciyorum, 2 haftadir ugultu var, su almiyor sure azaliyor, sikma programini secsem de hareket yok.

enterasan ki,nasil oluyo anlamiyorum; musahit oldugum 2 hafta sonrasi cumartesiye dun geldi servis ve hicbir sey yapmasina gerek kalmadan sadece fisi takti ve su da aldi,sikma programini secince suyu bosaltip sikti da. ben şok tabi. 3-4 kez tekrarlattim. su alip sikti da. mahcup ifadeyle kusura bakmayin nasil oluyor desem de bosuna gelmius gibi oldu. ancak; servisin gitmesiyle hemen camasir koyup 15dakika ve 60dakika programlarinda defalarca denedim. su aliyor,tambur donup normal yikayacakmis gibi davraniyor.15 dakikalikta sure 13te ve 60dakikalikta da 57de takiliyor.ayrica,devamli su alip ikide bir su kesik veya su basinci dusuk isigi yanip sonerken yine su aliyor.mecburen programi iptal edip sikmaya aliyorum.pompa filtresinden de suyu komple bosaltip denesem de sonuc ayni. su almayan ve sikmayan makine,servisi gorunce nasil duzelmis gorundu de sorun baska bir boyut kazandi... cikamadim isin icinden.bu kez video kaydi yaptim. servise de soyledim dun,alisigim makinelerin servis gorunce rol yapmasina.dun 3 defa mh ile gorustum.servisin aramasini bekliyorum. klavuzda yazili,yarim yuk algilama icin 3 program belirtilmis. servis,bu makinada yoktur diyor. zaten, az camasira 15 dakika,cok camasira 60dakika kullandirmaya calisiyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 sene önce emektar Vestel yüklemeye başlayınca aldım ama kullanma şansım olmadı emektar yeniyi görünce bı daha ses seda çıkarmadı hala kullanıyoruz yenisi de kenardar öyle duruyor bakalım ne zaman kurucaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence iyi yapmışsın ek 5 yıl garanti için yılda 40 lira vermişsin bişey değil. kafa rahatlığı

ben vestel klima aldım hayatımın hatasını yaptım toplam 40 gün kullandım 2 yaz garantisi var 2 yaz da çalışmadı bu yaz yine çalışmadı vestel çözüm merkezinden çözüm dileniyorum. keşke uzatmalı garanti alsaydım diyorum

• ön görünüş seg'in aynısı zannımca.

• Manisa Malta'da Vestel Outlet var. Fiyatlar aşağı yukarı buradakilerle aynı.

Bir Manisa'lı ve Vestel zamanında amelelik yapmış biri olarak vestel ürünleri önermiyorum. Sırasıyla 99-2000'den 2008'den ve 2014'ten sonra kalitesini bozdu ve artık kalite diye bir şey kalmadı. Sinbonun rakibi ürün.

Ucuz bulursanız alın ama çabuk bozuluyor. Televizyonları piyasaya göre çok uygun f/p'den kurtarıyor. Ekonomisi kısıtlı arkadaşlara beyaz eşya markası olarak profilo öneririm. Gerçekten taş
  • Her markanın sorunlu modelleri olabiliyor, o modeli önermezsiniz anlarım ama bir markayı komple kötülemek doğru değil bence.
    Bizim ve tanıdıkların bu markaya ait bir sürü ürünü var ve yıllardır canavar gibi de çalışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

Bildiğim kadarı ile rezistansli tüm eşyalarda belli bir süre bu koku duyuluyor. Normal diye biliyorum.

Vestfrost 8 aydır oldu geçmez mi

8 ay cok tabi ki. Bu işte bir terslik var.

• Beyaz eşyada Arçelik ve Beko, gerisi foss..

• vestel deyinde telefona ek vergi istemesi geliyor aklıma kürdanını almam

yerli telefon üretiyor ya sözde yerli montajcı
  • Bu makinenin 7kg olanını aldık ve 3 aydır kullanıyoruz. Genel olarak makineden memnununuz.

• Vestel almıyoruz artık, Bilen bilir
  • 7kg'lık olanını şubat ayında almıştım. abartmıyorum neredeyse her gün makinayı çalıştırıyorum. koku olayı başta oluyordu sonra geçti. sıkmadayken bahsedilen tiz bir ses var ama o kadar rahatsız edici değil. dijital ekran kısmının okunmaması olayına katılmıyorum her açıdan çok rahat şekilde okunuyor. 9kg olan versiyonda farklı bir ekran kullandılarsa bilemem. makine haricinde tek şikayetim dijital gösterge ekranın önündeki siyah bantın yapıştırıcısı dandik kendi kendine kenardan çıktı tekrar yapıştırdım.

kısaca 6 aydır kullanıyorum ama kullanım yoğunluğu açısından normal bir kullanıma göre 1 yıl kullanılsa anca bu kadar çalışırdı ve tık demedi. bu fiyata gayet uygun bir ürün. ha düzgün çamaşır makinası istiyorsanız lg gidip alın 2 katından fazla para verip yaklaşık 8 senedir kullanıyoruz kurutmalı ve kurutması versiyonlarını servis yüzü nedir görmedik ve o makinalar da neredeyse her gün çalışıyor. bu fiyata gayet uygun bir ürün hem de yerli malı.

• 25 senedir vestel ve diğer markalarını kullanıyorum memnunum

• Regal marka 1000 devir çamaşır makinası kullanıyoruz yaklaşık 8 yıldır. Her gün makina çalışır. Bir sorun yaşamadık.

• Vestel alıyoruz bilen bilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

bence iyi yapmışsın ek 5 yıl garanti için yılda 40 lira vermişsin bişey değil. kafa rahatlığı

ben vestel klima aldım hayatımın hatasını yaptım toplam 40 gün kullandım 2 yaz garantisi var 2 yaz da çalışmadı bu yaz yine çalışmadı vestel çözüm merkezinden çözüm dileniyorum. keşke uzatmalı garanti alsaydım diyorum

İnverter klima mi yoksa eski tip on/off klima mi?regal veya seg inverter 12000 btu (bim ve a101 e gelenden)almayı düşünüyordum fakat sizin yorumunuz aklımda soru işareti bıraktı. Klimayı sadece soğutma amaçlı kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

2 sene önce emektar Vestel yüklemeye başlayınca aldım ama kullanma şansım olmadı emektar yeniyi görünce bı daha ses seda çıkarmadı hala kullanıyoruz yenisi de kenardar öyle duruyor bakalım ne zaman kurucaz

Peki yeni aldığınız üründe garanti nasıl olacak?mesela iki yıl sonra kurulum yapıldığında ilk kurulum tarihinden itibaren mi başlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

bence iyi yapmışsın ek 5 yıl garanti için yılda 40 lira vermişsin bişey değil. kafa rahatlığı

İnverter klima mi yoksa eski tip on/off klima mi?regal veya seg inverter 12000 btu (bim ve a101 e gelenden)almayı düşünüyordum fakat sizin yorumunuz aklımda soru işareti bıraktı. Klimayı sadece soğutma amaçlı kullanacağım.

multi inverter klima. Vestel 9+12 dual.
    yerinde olsam baymak bakardım veya midea

her yaz servislik oldum. garanti de bitti. bu yaz yine çalışmadı hala çalışmasını bekliyorum. az önce de vestel çözüm merkezinden aradılar merkez servisten ekip gelecek teşhis için onlara azot test + vakum +gaz basımı diyeceğim. klima gaz tutmuyor. bakalım ne olacak

başka adresimde 2007 yılında aldığım inverter olmayan arçelik klima var taş gibi soğutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 12 Temmuz 2017; 17:3:13 >

• eski vestel ler samsung üretimiydi. eski wmf serisi çamaşır makineleri mikro dalga fırınları.

ilk kez vestel marka bir ürün aldım ve bakalım ne olacak çözecekler mi. müşteri destek beyaz eşyada önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: extinct

vestel deyinde telefona ek vergi istemesi geliyor aklıma kürdanını almam

yerli telefon üretiyor ya sözde yerli montajcı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.