Şimdi Ara

VESTELCELL [ANA KONU] (Kapandı) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.212
Cevap
112
Favori
277.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bayiden geçiş yaptım(Turk Telekom)dan 5dk içinde geçiş oldu,soz yazıp göndermesine rağmen vestel hediye çeki gelmeyen olursa eğer 0850 393 56 86 numaralı vestel ödeme kanalını arayıp 2yi tuşlayıp hediye çekinin gelmediğini belirtirse yardımcı olup hemen gönderiyorlar,hediye çeki kodu vestelcell müşteri hizmetlerinden veya bayiden verilmiyor,müşteri hizmetleri yukarıda belirttiğim numaraya yönlendiriyor bilginize

• ancora kullanıcısına yanıt

Ankara'da bulabildiniz mi?

Müşteri hizmetlerini genelde başka firmalar veriyor. Seninle konuşan kişi Vestel için konuştuktan sonra muhtemelen Başka bir firma için konuşacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah 9 gibi online numara taşıma başvurusunda bulundum 5 dakika önce aradılar adres ve kimlik bilgilerimi aldılar. Kuryeye verilecek evrak olarak da sadece kimlik fotokopisini istediler. Faturaya gerek yok dendi. Sonucu yazarım.

• Merhaba arkadaşlar vestelcelle numaramı taşımak istiyorum bulunduğum il de ki Vestel mağazalarından hiçbiri vestelcelle geçiş yapmıyor müşteri hizmetleri beceriksiz insanlardan oluşuyor sanırım hiçbiri yardımcı olmadı türk Telekom dan geçiş yapılabiliyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • HakanBey03 kullanıcısına yanıt
    Online istemi açmazlarsa geçiş imkansız gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi şehrinde geçiş yoksa,online başvuru da olmuyorsa şehir dışı seyehat sizi bekliyo beyler😎

• Müşteriyi bu kadar redden bir kurum ilk kez görüyorum bildiğin zorla geçecez 😂

• Bursada carrefourdan başka geçiş yapan yok mu hafta sonu gideceğim carrefourda hat kalmamış 1 haftaya gelirmiş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Korupark var...Birde Atabulvarında DİP marketin yanında Vestel mağazası var..Çokta ilgililer..Orayada bakabilirsiniz..Ama Koruya gidecekseniz tek kişi yapıyormuş onun mesaisine göre gitmeniz lazım..

Boşuna Zorlu holding dememişler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gezgin1621 G kullanıcısına yanıt
    Hepsi çok uzaktalar hocam ben biraz daha millet mahallesi tarafındakileri arayım illa vardır herhalde birinde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Ucuz çünki sistemleri tam oturmamış hocam🙂

tt yakinda 2gb paketi 100 liraya vercek bu gidişle.

Ama vestelcell bedavadan biraz pahali🤭

• Hocam bu adresteki kurumsal mağazalara bakın..Onlar yapıyor..Millet'te Cengizhan caddesinde kurumsal mağaza varmış..Umarım işinizi görür..

www.vestel.com.tr
    Kurumsal Mağazalar | Vestel
    https://www.vestel.com.tr/kampanya/kurumsalmagazalar

• Merhaba arkadaşlar. Hat taşıma hakkında bilgi almak için vestelcell müşteri hizmetlerini aradım, fakat müşteri hizmetleri baya bilgisiz yani net cevap alamadım. 9 Ekim'de türktelekom faturalı hattımın taahhütü bitiyor. Vestelcell'e taşımak için hangi gün mağazaya gidip hattımı taşımam gerekiyor ve de türktelekomu arayıp bir işlem yapmam gerekiyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardack -- 29 Eylül 2022; 20:9:35 >
  • ardack kullanıcısına yanıt

Son ay istediğin zaman gidebilirsin. Yani her an gidebilirsin. Türk telekomla bir işin yok. Son ay cayma bedeli çıkmaz. Gün bazında fatura kesilir.

• cream cheese kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam valla şu verdiğiniz cevabı müşteri temsilcisi veremedi  .

• Yeni hat alacak gibi başvuru yaptım illa geri dönüş yaparlar arayan hat tan numara taşıma yaptırabilir miyiz ne dersiniz? 😁

Sana şehir dışı yolculuk göründü gardaş🤭

Kendine çok gecikmeden otobüs bileti aramaya başla😉

• vestelcell daha geçmeden sıkıntıları başlattı .. denizlide yaşıyorum geçiş yapılabilen bir bayi yok ( 1si bizde vardır 2 aydır yok diyor ) geçen cuma müşteri hizmetlerine başvurdum . 5 iş günü dedi. hala kargo gelmedi dündne beri müşteri hizmetleri arıyorum sistem de arıza var bakamıyoruz diyorlar... taktik verin arkadaşlar şimdiki operatörümün de kullanımı buğün son

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.