Şimdi Ara

VESTELCELL [ANA KONU] (Kapandı) (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.212
Cevap
112
Favori
277.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence gayet iyi, ben Denizli merkezdeyim durum bu şekilde :)

VESTELCELL [ANA KONU] (Kapandı)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • WithQuasimodo kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptınız hocam. Mevcutta tt faturalı iken direkt vestelcelle mi geçtiniz. Aynı durum için vodafone taşıttılar siz direk geçebildiniz mi?

• fearuq kullanıcısına yanıt

Hocam Vodafone için bu hız gayet iyi..Çünkü ben aynı hız testini aynı bölgede Vodafone ile yaptığımda 7-8 çıkıyordu..Ve bu yaptığım yer tam ilçe merkezi yada Bursa merkez değil..Bir ara tam ilçe merkezinde yaptığımdaysa 40 üzeri çıkmıştı..İlk taşıdığımda deneme amaçlı yapmıştım..Aynı bölgede Vodafone ile yaptığımdada 13-14 falan çıkıyordu..

• gezgin1621 G kullanıcısına yanıt
    Bu ay son. Benim , inşallah gecikmez .. sallıyorum 30unda gelmedi ne yapmalıyım acaba Vodofone ile yeni aya başlamamak için

• Arkadaşlar 35tllik paket detaylarında 60tl yazıyor böyle mi yoksa ben mi yanlış anladım?

VESTELCELL [ANA KONU] (Kapandı)

• Faturalı Vestelcell Katlanan Mini Tarifesi’nin aylık ücreti KDV ve ÖİV dâhil taahhütsüz fiyatı 60 TL’dir.

Hocam ya türkcell yada vodafone faturasıza geçebilirsiniz..Yada en yakın İzmir var orda vestel bayilerine başvurabilirsiniz..Başkada bir alternatif yok..Türk telekoma geçerseniz online taşıma olmuyor diye yazıyor forumda..

• Hocam o taahhütsüz fiyatı..Taahhüt verince 35 e düşüyor..Benimde 80 liraydı..Bu maksi paket..9+9 olan..Taahhüt verince 55 e düştü..12 ay kafam kulağım rahat... :)

• gezgin1621 G kullanıcısına yanıt

ben zaten online geçtim ya hocam 5 iş günü kargo gelir demişti cuma gelmezse gidip vodofonumu kapatamıyor muyum acaba ?

İşte onu diyorum zaten hocam..Kargonun gelmesi etmesi işlemlerin başlaması..Taşıma süreci vs..Nerden baksanız 10 gün sürer..Vodafonu kapatırsanız işlemin olacağını sanmam..En iyisi faturasıza geçip bekleyin..Yada kullandığınız gün kadar fatura çıkar..

• Beyler soz diye mesaj atınca vestelcelli değilsiniz diyor. Siz ne yaptınız acaba?

• ehmengineer E kullanıcısına yanıt

Valla ben direkt geçtim hem de çok hızlı oldu, 15 dakika bile sürmedi. Önce kendileri sordular şebeke içi mi diye, yani Türk Telekom'dan mı diye evet dedim, öyle daha iyi, hemen geçiyor dediler hakikaten de hemen geçti ve açıldı. Diğer operatör olunca 1 gün sürebiliyor dediler bana. Kendim sordum, yanımda elektrik, su vs bir fatura yok şimdi aklıma geldi sorun olur mu dedim yok hayır sadece kimlik yeterli dediler ve öyle de oldu hakikaten.

• İstanbul'da olsam istiklal veya havalimanında denerdim aslında. Ya da biri deneyebilir yolu düştüğünden.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • WithQuasimodo kullanıcısına yanıt
    TT sadece kendi sistemine eklediği telefonlara volte vowifi desteği veriyor. Bu yüzden TT de kullansanız bimcell de kullansanız kapalı olurdu bu.

Sim kartınızı başka bir telefona takıp oradan aktifleştirebilirsiniz.

• 2 gün oldu yeni hat başvurusu yapalı .Arayan soran yok

• vestelcell sifir hat nekadar satiliyor

• Pi kullanıcısına yanıt
    Henüz vestelcelle geçmemiş olabilir misin ?
    Biz TT ten hemen geçtik ve mesajda sorun olmadı.

• gokmay kullanıcısına yanıt

Vestelcel sim kartı taktım hocam. Kullanılıyor. Nasıl geçmemiş olayım. VESTELCELL [ANA KONU] (Kapandı)  İnternette aynı sorunu yasayanlari gördüm. Ancak çözüm olarak göremedim bir şey. Kayıt actiracagiz mecbur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorsan elbette yani...👍

• gokmay kullanıcısına yanıt

Ama taahhüt veremedim işte. Sorun o. Tekrar arayacağım. Çamura mi yatıyorlar neVESTELCELL [ANA KONU] (Kapandı) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.