Şimdi Ara

Vestel yeni orta segment akıllı telefonunu duyurdu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Arka kısımda 13MP+2MP çözünürlüğünde otomatik odaklama yapabilen çift kamera yer alıyor"

Otomatik odaklamasi mi varmis? Vaay

Almayin, aldirmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CleanCoders

şimdi komik oldun işte, benim neye yorum yaptığıma dikkat etmez isen verdiğin cevap alakasız olur. çöp möp umurumda değil. ben o arkadaşın fiyat hesabı yaptığı telefonu almak istiyorum. ve iddia ediyorum Türkiyede hiç kimse o fiyatdan o telefonu satamaz. konu buradan çıktı. konuyu dağıtan sensin

Alıntıları Göster
    La havle...

Yahu ne diyorsun arkadaşım bak bakalım ben senin hangi yorumuna cevap vermişim
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137296548

Polemik arayıp benden besleneceksen başka kapıya, konunun içine etme bu sana son cevabım. Hadi iyi forumlar.

• Vestel doğru yapmaya çalıştığı bir şeyi eline yüzüne bulaştırıyor. Ben hiç bir zaman SD 8XX seri işlemcili, 8 GB RAM'li 256 Gb ROM'lu cihazlar beklemedim bu şirketten.

Tek istediğim mantıklı SoC'ler ile (bkz Oppo, Xiaomi, Huawei vb) 3 segmentte cihaz çıkarması;

Giriş - Orta - Üst

Ama vestel bunu yapmadı. İthal ettiği ürünleri topladı, 3 liraya mal edip üzerine 1 koyup liraya satacağına 10 liraya satmaya çalışıyor. Benim eleştirim buna.

Vestel'i savunacak trollere de bir şey demiyorum. Devam edin.

Kürdan yapsa almam ben vestelden bu zihniyet değişmediği sürece.
  • Redmi 5 plus 1.300 tl ve bundan daha ustun bir telefon. Vestel vatandasi aptal yerine koymaya devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

La havle...

Yahu ne diyorsun arkadaşım bak bakalım ben senin hangi yorumuna cevap vermişim
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137296548

Polemik arayıp benden besleneceksen başka kapıya, konunun içine etme bu sana son cevabım. Hadi iyi forumlar.

Alıntıları Göster
    sana da iyi forumlar

• Google / Vestele vergi muafiyeti yaz önce. Yurtdışı fiyattan satmayacak. Çünkü görevi o değil. Üst yazıda o var.
  • besttrr kullanıcısına yanıt
    Oda değil. 3ncü dünya ülkesi kalmamızın sebeplerinden biri. İşin arka tarafı milletin anladığı gibi değil. Millet yine iyi niyetli kazık şeklinde düşünüyor.

İngiltere-Asil Nadir-Vestel-Goldstar-LuckyGoldstar(LG)-Zorlu ve milletimiz anahtar kelimeler.
  • haberde belirtilen fiyat tahmin olarak belirtilmiş tahmin tutarsa gereksiz bi ürün olur yok 800 1000 tl olarak çıkarsa gayet iyi iş yapar

• astegon kullanıcısına yanıt
    Adamlar adına konuşmak ne kadar doğru olur bilmiyorum ama belli ki power user tabir edilen teknolojiden anlayan, yeniliği seven, telefonu alınca antutu vs. kurup skoru önemseyen genç tayfaya değilde, orta yaş üzeri sosyal medya çalıştırması yeterli olan, görünüşü şık, iyi kötü fotoğraf çeken telefonlar yapmak ve o kitleye hitap etmek stratejileri olmuş.
    Kendileri bilir vestel = emekli telefonu yakıştırmasından kurtulamazlar.

• daha tecrübesi yetmez... az beklemekte fayda var...
  • Vestel den sonrasını okumadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sar ordan 20-25 tane
  • Çok yazık görsellik 10 numara işlemci verimlilik 3

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozansirinn kullanıcısına yanıt
    az kaldı, hepsi birden olmuyor, sırayla
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Hepsinden olsun az olsun burada sadece görsellik var 😊😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Evet ama kendi klasmanındaki cihazlara göre aşırı pahalı.

Neyse bana ne ya isteyen alsın, yerli ve millicilik oynasın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.