Şimdi Ara

Vestel Venus Z20'yi inceledik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
11.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vestel'in akıllı telefon dünyasındaki yeni amiral gemisi Venus Z20 tanıtıldı. Tasarımından donanımına önemli yenilikler içeren telefonu kullandık ve hem detaylarını hem de izlenimlerimizi bu videoda anlattık.

• Snapdragon 835 chipset li,çerçeve ,kasa ekran oranı,tasarımı kendine özgü Xiaomi Mi mix2 nin faturalı,Delta garantili olarak 2200 TL bandında satılan bir ortamda, %1 oranda Sözde Türk markası üretimi olması dışında ,klasik Apple,Samsung dan bozma tasarımlı, snapdragon 630 chipsetli modeline neden 2100 TL vereyim?

Video da bahsettiğiniz gibi,bu telefon nun hitap edeceği ,satın alacak kesim belli.

Cevizin,Bademin %72 sinin Amerika dan ithal edildiği bir Ülkede,

Yerli kullanalım,paramız ülkemiz de kalsın,yabancılara gitmesinciler,bu markayı alarak kendini kandırmaya devam etsin.

Vestel istihdam sağlıyor veya sağlamıyor,Çin li üretici ile rekabet eder edemez,orası beni ilgilendirmez.

Hem İthal telefonlara nazaran daha düşük vergilendirme,teşvik alacaksın,hemde ithal markaların 1-2 sene önceki chipsetini,donanımını etmeyecek paraya yerli diye yutturacaksın.Yutturdun diyelim yerli bir firma ürettiği ürünü bana ucuz fiyat verecek ki ,bir nebze onu benim gözüm de tercih edilebilir yapsın.

Yoksa ,e işte Çin pazarı ile rekabet şöyle zor,işçilik orada böyle ucuz diye piyasaya yada konuya girecek hiç zahmet etmesin.

Ha Çin den montajlı getirip satmışsın,Ha burada montajlayıp satmışsın.

Ha Osman pazarlama, Ha Vestel pazarlama.
    venüs kullanıp memnun olmayan lar vardır...ama yorumlar bunun 1000 misli fırsatçı kötüleyici yorumcu dolu..hiç kullanmadan yorum yazanlar dolu...ilerleyen yıllarda çok daha güzel telefonlar üreten bir kaç dünya markası üreten bi ülke olmak için...ülkesi için telefon markamıza sahip çıkalım..yıllarca bizi kandıran asıl global şirketler.siz üretmeyin,arge ile felan uğraşmayın biz size satalım dediler ve öylede yaptılar...venüs le kıyasladığınız markalar onlarca yıllık marka venüs daha 3 yıl oldu çıkalı insaf kere insaf yahu..
    Ben 1 aydır z20 kullanıyorum..hiç bir problem yaşamadım ayrıca aldigim fiyata göre harika bir telefon olduğunu düşünüyorum...Vestel bu işi gün geçtikçe daha iyi yapıyor...bu benim aldığım 3. Vestel telefon ilk ikisi arıza yaptı ve serviste 1 i onarıldı 1ide sıfır ile değiştirdi...ama bunlar beni z20 alırken tereddüt bile ettirmedi...global markaların arasında vestelin bu işe girmesi cesaret isterdi ve Vestel bunu yaptı...zamanında yerli telefonumuz yok diye söylenenler şimdide kaliteli yapmıyor diye söyleniyor...önce bireysel olarak ben yapabildigimi yapmaya çalışıyorum...yapana da destek olmaya...bir zamanlar herkes Nokia alıyordu Samsung kötüydü...sonradan ise Nokia kötü Samsung iyi oldu milletin gozunde...Vestel de her geçen gün daha iyi model çıkaracaktır eminim...tabiki satıldığı muddetce
    Evet güzel telefon yapmışlar ... Devamını da bekliyoruz. Yerli malının önemini fark edemeyen insanlar ülkeyi kaybettiklerinde dahi anlayamayacaklar. Neden bu ülkeyi yabancılar yönetiyor ?

Fiyat kısmına ben de katılıyorum keşke lanse edilen fiyatlar daha makul olsa ; Örneğin 1499 tl sonuçta ülkenin gelir seviyesi ortada . . .

Hep daha iyiye ve daha yeniye Türkiye ile güçlüyüz biz!
    venüs 5580 aldım karı koca 1 yıldır sorunsuz kullanıyoruz.650 tl ya f/p telefonu....gayette memnunuz...Z10 1300 tl....Z20 2000 liradan satılıyor..venüs daha genç bi marka ..her bütçeye göre telefon u var..ne idüğü belirsiz markalara milyarları veren adamlar..şimdi venüs ü yerden yere vuruyor...bi yerden başlamalıyız bu telefon üretimine....yıllardır üç beş telefon markasını dayadılar..ve ülkesi için hiçbirşey yapmayan işadamlarına..bizde üretelim demeyen ..sen uğraşma bizim malımızı sat diyen markalara servet kazandırdık..şimdi biri çıkmış ülkemde telefon fabrikası kurmuş şöyle yada böyle ..tabii ki 4 4 lük değilse bile destek olacaz.kendimizi geliştirecez.al sat çı işadamları da yerli ye olan talebi görünce bizde markamızı yapalım fabrika kuralım demeye başlasın..sizin şu yorumlarınızı okuyan distiribütör (al sat çı) işadamları..nası cesaret etsin..söyleyin..kolaymı bu işler..şu kötüleyici yorumları yapanlar yüzünden kapandı türkiye uçak fabrikası,devrim otomobili,tren fabrikası,
    Sizin X firmasının telefonunu kullanıp, bu kadar para etmiyor ama; yine de bu kadar paraya aldım demeniz kadar komik olamaz hiç bir sözel davranış. Aslında burada dikkat edilmesi gereken konu.. Vestel'in bu kadar yaygara koparıp, buna rağmen kendi segmentinde ki; cihazlardan pahalı hatta üst segment cihazların fiyatı ile yarışır bir cihaz meydana getirmesi.. fiyatta pahalı ama olayın sonunda denk değil durumunu meydana getirir. Siz aslında eleştirilen noktayı anlamamışsınız. Ayrıca eleştiri yapmak.. her zaman yapıcı olmaz. Çünkü her zaman iyimser olursa.. ilerleyen zamanlar da tıpkı çocuğunu koruyan anne-baba potansiyeline döner. '' yanlış da olsa ben yaparım. Çünkü annem-babam beni azarlamaz. '' Evet bir yerden başlanmalı.. fakat bunun için, bir yerden başlaşlatması gereken. Bu da en azından fiyat ile mümkündür. Ki; şimdi bizi, bize satmaya gerek yok. Biliyoruz Türk insanının eşya, ev, araba alırken nasıl olduğunu.
  • Z30'da Snapdragon 855 görmek ümidiyle...

• Bu fiyatla imkanı yok tutmasının. Yerli bir firma isen insanının ekonomik durumunu göz önüne alacaksın. Parası olan gidip Samsung, Apple alıyor zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çıta çok yükselmiş

• eğer kasası yerli ise bu benim için yeterli. metal kasa olması iyi. muhtemelen fiyatları aşağı çekecekler. servis işini iyi yaparlarsa tutar bu

• Kasa fazla kalın geldi bana. Ayrıca o fiyata çok alternatif var.
  • Fiyatı yüksek ama bu sefer mıçıp batırmamışlar telefonu . Umarım daha da geliştirirler kendilerini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi yolda gidiyor Vestel. İlk defa şaşırttı beni. Ama sunulan donanımlar ile istenen para doğru bir oranda değil.

Hem yerliyim diyeceksin hem de 2100 TL isteyeceksin. İnsanlar da aptal değil.
  • Şimdi size soruyorum bu vestel bu fiyatla ne yapmak nereye varmak istemektedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon 835 chipset li,çerçeve ,kasa ekran oranı,tasarımı kendine özgü Xiaomi Mi mix2 nin faturalı,Delta garantili olarak 2200 TL bandında satılan bir ortamda, %1 oranda Sözde Türk markası üretimi olması dışında ,klasik Apple,Samsung dan bozma tasarımlı, snapdragon 630 chipsetli modeline neden 2100 TL vereyim?

Video da bahsettiğiniz gibi,bu telefon nun hitap edeceği ,satın alacak kesim belli.

Cevizin,Bademin %72 sinin Amerika dan ithal edildiği bir Ülkede,

Yerli kullanalım,paramız ülkemiz de kalsın,yabancılara gitmesinciler,bu markayı alarak kendini kandırmaya devam etsin.

Vestel istihdam sağlıyor veya sağlamıyor,Çin li üretici ile rekabet eder edemez,orası beni ilgilendirmez.

Hem İthal telefonlara nazaran daha düşük vergilendirme,teşvik alacaksın,hemde ithal markaların 1-2 sene önceki chipsetini,donanımını etmeyecek paraya yerli diye yutturacaksın.Yutturdun diyelim yerli bir firma ürettiği ürünü bana ucuz fiyat verecek ki ,bir nebze onu benim gözüm de tercih edilebilir yapsın.

Yoksa ,e işte Çin pazarı ile rekabet şöyle zor,işçilik orada böyle ucuz diye piyasaya yada konuya girecek hiç zahmet etmesin.

Ha Çin den montajlı getirip satmışsın,Ha burada montajlayıp satmışsın.

Ha Osman pazarlama, Ha Vestel pazarlama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 27 Şubat 2018; 9:42:53 >

• LG g6 Türkiye garantili 2070 lira olmuşken. Sahsen buna para vermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günümüzde her telefon hemen hemen birbirinin aynısı. bundan sonra yazılım, kasa ve servis kriter olacak.

• Tüm tasarımı Türkiye'de yapılıyor ve başta kasası olmak üzere bir kısım parçaları Türkiye'de üretiliyor.

• Vestel Sd630 lu bu telefonu satmak istiyorsa 1299tl den satışa sunmalı ederi ve hakkı budur. Üzerinde bir fiyatla satmaya milletin aklıyla dalga geçmeye çalışırsa ancak avucunu yalar!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orta segmet telefona amital gemi demek :o

• Gayet güzel bir telefon olmuş. Bunun fiyatı zamanla bir dengeye gelir. Kronik arızalarla piyasaya sürülmemesine dikkat edilmeli ve bütün operatörlerle anlaşılarak satışı yapılmalıdır.

• huseyincarnege kullanıcısına yanıt
    Amiral gemisi yakıştırması bir firmanın en üstün, en önde giden telefonu anlamında kullanıldığı için öyle söylenmesinde bir yanlış yok. Telefon sizin de söylediğiniz gibi aslında ortanın da ortasında bir telefon ve bana göre hakkı 1200 liralar civarında, fakat Vestel'in en önde gelen telefonu olduğu için Vestel'in amiral gemisi denmesi şu an için yanlış değil.

• amiral gemisi denince benim aklıma piyasanın üstseviye telefonlarıyla yarışa bilecek telefon geliyoda ondan :)
  • -Aynı işlemciyi kullanan benzer hatta biraz daha iyi özelliklere sahip 500 TL daha ucuz olan Xiaomi Mi Note 3 mü yoksa Venus V20 mi?
    yada
    -100 TL daha verip Samsung Galaxy Note FE (eski Note 7) mi yoksa Venus V20 mi?

Tereddüt etmeye gerek var mı?

• Samsung Amiral Gemisi deyince History Supreme adli altin kapli super luks yati, Vestel deyince evdeki kuvette yuzen lastik ordegi akliniza getirin.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.