Şimdi Ara

Vestel Venus Z20 Siradisi Ses Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sifir olarak aldigim Venus Z20`de google hesabima girip sistem ve uygulama guncellemelerini yaptiktan sonra youtube ve browserdan oynatilan medyalarda seste kisilip tekrar yukselme sorunu oldugunu farkettim. Ayni problem kaydedilen seslerde de var. Mesela whatsapptan gonderilen seslerde ayni yukseklikte konusmaniza ragmen giden ses yukselip alcaliyor. Bu problem kulakliktan gelen ve giden seslerde de var.

Telefonu servise vermek icin sifirlayinca hata ortadan kalkti ancak google hesabima giris yapip telefonu kurunca tekrar ortaya cikti.

Telefonu google hesabim acik halde servise gonderdim. Servis raporunda boyle bir problem olmadigi telefona bir mudahale yapilmadigi ve hatanin oynattigim medyalardan kaynaklandigini yazili. Saka gibi

Servisten gelen telefonum sifirlanmisti. Acip google hesabima giris yapip denedigimde hatayi ben de goremedim. Ancak bunun bazen olup bazen olmayan bir donanim arizasi yada sistem guncellemelerinden kaynaklanan bir yazilim hatasi oldugunu dusunup telefonu detayli bir not ile tekrar servise gonderdim. Iade yada degisim talebinde bulundum.

Arkadasimda da Z20 var ve boyle bir problemi yok. Benzer bir sikinti yasayan varsa yazsin lutfen. Telefonu begenerek almistim ancak uretim kalitesiz ve niteliksiz servis hizmeti sunuyorlar. Artik evime Vestel urunu sokmam kimseye de tavsiye etmem.

Edit: Telefon ikinci kez servisten geldi. Servis yine hatayı tespit edememiş. Tüketici hakem heyetine gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 740turbowagon -- 11 Aralık 2019; 16:58:7 >

• Bende de Vestel Venüs V4 var, kutusundan çıkardığımdan beri donuyor.

#GURURLAYERLİ
  • yaklaşık 3 aydır Z20 kullanıyorum. böyle bir sorunla karşılaşmadım. 1150 TL ye 64GB depolama, 4GB RAM için fiyatı ucuz olduğu için tercih ettim. telefondan çok beklentisi olan biri değilim. gayet memnunum.
  • Güle güle kullanın hocam. Benimki iki kere servise gitmesine rağmen servis hata yok diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 740turbowagon

Güle güle kullanın hocam. Benimki iki kere servise gitmesine rağmen servis hata yok diyor.
    Talihsiz bir durum. Vestelin sitesinden şikayet formunu doldurun. bakalım ne diyecekler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.