Şimdi Ara

Vestel venus Z20 cep telefonu migros sanalmarkette 1399 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
12.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fırın macerasından sonra Vestelin bayisini görsem karşı kaldırıma geçip öyle yürüyorum. Öyle bir tiksinti..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestelin sahibi ve ortakları bizzat elma kullanıyor. Bizim gibi fakirlerde diriliş seyredip venüs kullansın. Çevremde o kadar iktidar sevdalısı insan var alayı yerli malı dışında ürün kullanıyor. Şahsen vestel uzak dursun sizde buna vatan hainliği diyip durun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş konuşma dolmuş yıne kardeşim ürün fiyatına gore uygun migrostan money bonus ile alın fiyatı 1299 a düşüyor bedava
  • Vestelden 3 tlfnu ayrı ayrı yıllarda aldık hepsi sorunlu. İlk aldığımız güncelleme sonra telefon kapanmıyordu kapat fonksiyonu kaybolmuştu diğerleri de batarya ve ses sorunu oluştu. Öyle çekmecede yedek olarak duruyor. Zaten sapa sağlam bile olsa cihazın menüleri oyuncak tlfn gibi. Galerisi yok. Galerisi olmayan tlfnu kullanmak zor oluyor.

• kamera olarak bumu yoksa zenfone max mi
  • Escaper kullanıcısına yanıt
    Ya kimsin nesin bilmiyorum da nereden biliyorsun benim ne olduğumu.ne bu özgüven patlaması.16 yılın birikimi mi.belki pazar araştırması yapan bir şirketin ceosuyum.ne bu sen bilmezsin bilmem ne.aman ne yoruyosam kendimi.siz konyada uzay üssü kurmaya devam edin iyi günler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • apple Türkiye temsil ,satış ve servis işini kim yapıyor bilin bakalım ?
  • Vestel Çöp

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.