Şimdi Ara

★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
7
Favori
52.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme bu aksam itibari ile bana da geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merkias kullanıcısına yanıt
    Evet dün gece bana da geldi şarj az olduğu için hemen güncelleyemedim. Şu an güncel. Tuştaki özellik güzel olmuş tek tuştan bütün işlevleri yapabiliyoruz. Sanal tuşları açma kapama da olsa güzel olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende hala yok güncelleme bakalım ne zaman gelecek,bu güncelleme ile neler değişiyor?
  • Vestel'den sipariş verdiğim şeffaf silikon kılıf geldi. Ben beğendim.

Diğer türlü elimden fırlayıp gidecek gibiydi 😂

Bu telefonu inceleyen hayran kalıyor. Memnuniyetimi her yerde belirtiyorum. İnşallah ciddi satış rakamları yakalar.

• Aynı geri dönüşü bende alıyorum. Telefonun ne diyenlere Venüs diyorum. İlgilenmiyorlar. Sonra elimde görünce dikkatle bakıyorlar. Daha sonra inceliyorlar, yediremiyorlar ve sadece güzel yapmışlar cevabı alıyorum.

Bunlar hep ön yargı. Daha inceleyip çöp diyen görmedim. O yüzden kağıt üzerindeki s435 işlemciye aldanıp yorum olarak çöp diyenlerin teknoloji hakkında pek bilgisi olmadığı aşikar. Çünkü teknolojik aletlerde, salt bir komponente bakılarak yorum yapılmaz. Cihazın tüm komponentleriyle harmonik ve stabil çalışıp çalışmadığı performans puanlarını belirler.

Sanırım Z10'la kırılma, çalınma, su hasarı olmadığı müddetçe uzun süre beraber olacağız...2 ay oluvermiş bile...

• https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/vestel-venus-z10-kilif-delikli-silikon-gizli-yuzuk-stant-olma-kirilmaz-cam-317433488

Arkadaşlar bu kılıf bence çok başarılı. Ben mor olanı aldım. Parlak silikon ve çok orijinal görüntüsü var. Herkes hayran kalıyor. Tek kelimeyle mükemmel. İsteyen olursa foto atabilirim.
    ★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanpoo -- 15 Aralık 2017; 2:17:21 >

• Bir de sorum olacaktı. Arama yaparken şebekesi azalan var mı.

• hakanpoo H kullanıcısına yanıt
    Ben öyle bir sorun yaşamadım hiç. Rehberim sıkıntılı benim de :) telefonun hafızasını kullanmak zorundayım sim yetmiyor; birden fazla kayıt oluşturuyor sileyim diyorum yalnızca gizleyebilirsiniz diyor. Ben de uğraşmaya karar verdim :))

• aceken kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum sözlerinize 😉 ciddi bir ön yargı var 435 işlemciye ama su gibi akıyor telefon ne bir takılma ne de ısınma yok...

LG G3 kağıt üzerinde bu telefonu katlar ama kullanım olarak kıyas kabul etmez şekilde daha keyifli ve verimli bir telefon Z10 :)

Epey deki yorumcuların yazılarını okuyan insanlar daha eline alıp incelemeden alternatif olarak görmemeyi tercih ediyor...

Bu sitenin kıymetini de bilmek lazım gerçekten. Kağıt üzerinde yazılanlardan ziyade gerçek kullanıcı yorumları daha etkili oluyor. Ben arabamı değiştireceğim zaman Captiva istiyordum; bin türlü şey diyen oluyordu sonra buradaki kullanıcı yorumlarını okuyup aklımdaki sorulara cevap bulunca gittim aldım arabayı ve çok memnunum. İyi ki kulaktan dolma ezberden konuşanlara aldanmayıp almışım...

Bu sebeple teşekkürler FDH ailesi diyorum 😎

• pdrci45 P kullanıcısına yanıt
    Evet araba konusunda da aynı şey oluyor. Bende önerilere aldanmayip onyargimi kırıp gittim alacağım aracı kiraladim 1 hafta. Beğendim aldım.

Bir diğer husus ta herkesin bir maldan beklediği farklı oluyor. İnsan ne beklediğinin ve ne kadar ödediğinin muhasebesini yapmali.

Bu arada güncelleştirmeyle orta tuşa gelen özellikler gayet kullanışlı olmuş.

• Arkadaşlar bu telefonda mesaj gönderemiyorum. mesaj geliyor ama ben gönderemiyorum. Turkceli aradım onlar bana dönüş yaptılar. çözüm bulamadık. Sorum şu: Bu cihazda mesaj merkezi numarasını nereden değiştirebilirim. Aradım ama bulamadım. mesaj ayarlarında da yok...
  • CARD 1 ile mesaj gönderilemiyor. Hata Kodu:96 uyarısı alıyorum...
  • Cihazınızla birlikte Turkcell bayiisine gitmenizi tavsiye ederim. İlk defa böyle bir şey duydum.

• Ekran süresi olarak kaç saat alıyorsunuz bu cihazda?

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Ben tam 4.30 saat alıyorum mobil veri ile sabah 7 - akşam 5 arası rahat yetiyor bana.

• Orta tuşa gelen işlevler enfes olmuş çok beğendim.

• Telefonu aldigimdan beri sarj olurken baya bi isiniyor normal mi sizde de oluyor mu

• nfsalanadam N kullanıcısına yanıt
    hızlı şarj yüzünden ısınıyor. acil durumlar dışında şarjda kullanılması pek tavsiye edilmez telefonlar için.
  • Beyler GPS sabit dururken çok iyi ama arabada ya da hareket halinde rezalet. Şuna bı çözüm yok mudur yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: memo2001

Arkadaşlar bu telefonda mesaj gönderemiyorum. mesaj geliyor ama ben gönderemiyorum. Turkceli aradım onlar bana dönüş yaptılar. çözüm bulamadık. Sorum şu: Bu cihazda mesaj merkezi numarasını nereden değiştirebilirim. Aradım ama bulamadım. mesaj ayarlarında da yok...

mesaj merkezi numarası hakikaten değiştirilemiyor bu telefonda. sim kartı söküp başka telefona taktım ve numarayı bu şekilde değiştirebildim. belki başına gelen olur. çözüm yolu bu. ( daha önce 7-8 kez turkcell ve vestel ile görüşmeme rağmen düzeltemediğim problemi bu şekilde çözdüm...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.