Şimdi Ara

★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
7
Favori
52.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam güncelleme bugün geldi. Şikayet etmek için erken değil mi? Ayrıca 4.5G de kesilme oluyorsa bağlantı konusunda sıkıntı olabilir çünkü belirli hatlarla çalışıyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Critos -- 4 Nisan 2018; 15:42:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam yazıım 3 gün oldu geleli.vodafone hatta cağrı kesilmesi vestel ile alakalı bir sorun olduğunu kabul etti vestel çözüm merkezi ocak ayından beri görüşüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sufi4848 S kullanıcısına yanıt
    Belirli bir dakikada mi kesiliyor yoksa rastgele mi oluyor kesilmeler?

• sufi4848 S kullanıcısına yanıt
    z10 da 4.g şebeke üzerinden görüntülü arama desteği var mı rehber üzerinden?
  • Rehber den görüntülü arama var.çağrı kesilmesi bazen çalmadan kapanıyor bazen 5 sanıye .çağrı kesilmesi kronik yazılım hatasıymış verilen bilgi bana bu yönde vodafone vestele yanlış yazılım vermiş .söylenen o kaldıki ben bu arıza yuzunden 2 kere cihaz değişimi yapıldı 3. Değişim cihazı geldi en son geçen hafta değişim yapıldı genel mudurlukten aradılar yazılım la düzeleceği bilgisi verildi..

• Yaptığım yorum lar şikayet olarak değil eleştiri.bunuda belirteyim istedim.iyi bir Vestel lci olarak tüm ürünlerim vestel ve hiç başka marka düşünmedim.

• benim z10a daha güncelleme gelmedi
  • Son gelen özellik muhteşem yahu. ★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ uzun zamandır uygulamalarla hallediyordum gerek kalmadı artık

• quote:

Orijinalden alıntı: sufi4848

Z10 a yeni yazılım geldi 1.26.0 titreme özelliği ve görüntülü görüşme için iyileştirme.ama malesef 4.5 g de çağrı kesilmesi ile alakalı hiç bir şey yapulmamış.son görüşmemde yazılım geleceği söylendi düzelecek dendi ama maesef vestel yazılım konusunda çok geride tuhaf bir arge okadar şikayet var ama umursamıyorlar.
    Güncellemeler topu topu bu kadar mı?

• Ekran resmi alma özelliği geldi artı olarak.önemli olan sorunlar için bir gelişme yok çağrı kesilmesi geri tuşu çalışmaması gibi .oreo guncellemesi içinde beklenti içinde olanlar daha bekleyecek gelip gelmeyeceği hakkında bilgi yok ( oreo için bilgi çözüm merkezi verdi belli değil gelip gelmeyeceği)

• quote:

Orijinalden alıntı: sufi4848

Ekran resmi alma özelliği geldi artı olarak.önemli olan sorunlar için bir gelişme yok çağrı kesilmesi geri tuşu çalışmaması gibi .oreo guncellemesi içinde beklenti içinde olanlar daha bekleyecek gelip gelmeyeceği hakkında bilgi yok ( oreo için bilgi çözüm merkezi verdi belli değil gelip gelmeyeceği)
    Ekran resmi alma yoktu da yeni mi geldi? Bugun en dandik telefonda standart var o özellik..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran görüntüsü alma vardı. Güncellemeyle gelmedi.

• Güncelleme yüklenemedi diyor bende :(

Edit: Oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perseus One -- 10 Nisan 2018; 2:0:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana dün akşam geldi sorunsuz yükledim ve güncelledim...
  • VENUS Z10 fotoğraf kalitesinden memnun musunuz?
  • cosef kullanıcısına yanıt
    kısmi ekran görüntüsü alma geldi. Ss aldıktan sonra galeride uğraşmamak için harika bir özellik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Critos

kısmi ekran görüntüsü alma geldi. Ss aldıktan sonra galeride uğraşmamak için harika bir özellik.
    bak bu güzel bir özellik
  • Hayatımda bu kadar kötü bir ürün kullanmadım.çok pişmanım aldığıma yerli mili dedik pişmanlık.benim cihazdada çağrı kesiliyor sürekli arada geri tuşu home tuşu çalışmıyor.izmir guvenussune yolladım sorun bulamadı çok bilmişler.rezil bir ürün.param resmen çöpe gitti.kimsenin bir şeyden anladığı yok vestelde şikayet kaydı açıldı.çözüm merkezi geri dönüş yaptı yazılım güncellemesi ile düzelecek bu sorunlar dendi guncelleme geldi değişen bir şey yok sorunlar devam.bugun tekrar görüştüm bırdahakı yazılımla duzelecek dediler komedi filmi gibi bu arda oreo bekleyen ler boşa beklemesin verilen bilgi z10 oreo guncellemesi ALMAYACAK.üstüne basa basa sordum.pişmanlık vestel.ALIRSIN AVRUPA MAL OLURSUN LORD.ALIRSIN VESTEL OLURSUN DELİ servislerde.

• Sizin sorun yaşamış olmanız telefonun kötü olduğu anlamına gelmiyor. 7 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum cihazımdan. Yetkili servisle ya da gündelik yaşantınızda da bu üslupla iletişim kuruyorsanız, cep telefonunuz dahil hayatınızdaki bir çok şeyde sorun yaşamanız olası.

Bu telefonu alıp ta sorun yaşayıp çözemeyen ve markaya giydirenlerin oranı emin olun gıpta ettiğiniz ithal markalarda daha fazladır. Kaldı ki kaç kişinin telefonu garantiden birebir değişti.

Yukaridaki fotoğraf kalitesi sorusu için ise yorumum, elbette çift kameralı bir iPhone ya da Samsung değil ama özellikle detay çekimlerinde ve ışıklı ortamlarda optik netleme ile gayet yeterli fotoğraflar çekiyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.