Şimdi Ara

Vestel Venus V7 990 TL (Axess'e özel) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
9.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nanemolla

Güzel önerilerdi. Telefonun idare eder nitelikte olmasından başka bir husus da sar değeri. Alcatel telefonların sar değerleri yüksek olduğundan eledim. Şimdi venus e5 sipariş ettim. İnşallah iyi çıkar, bakalım şans.

Diğer bahsettiğin konu da çok doğru. Bilgisayarlardaki işletim sistemlerini kullanmayı öğrenmeleri de gerekiyor. Fakat bir yandan şunu düşünüyorum; şu anda kullandığımız Windows, Linux, Mac Os arayüzleri (veya kullanım tarzı diyelim) yakında değişecek. Telefon ve tabletlerdeki tarza dönecek. Microsoft bunu Windows 8'de erken bir dönemde dememişti. Apple da yakında kendi ürettiği ARM işlemcili bigisayarlar üretmeye başlayacak. Şöyle diyeyim MacBooklar yakında ipad pro gibi olacak (belki tamamen kaldırır). Yani şunu demek istiyorum, çocuklar gelecek dönemin bilgisayar okuryazarlığına şimdiden adapte olabilirler😃
    Arayüz değişikliği konusunda haklı olabilirsin hocam :) Her şey birbirine benzer oldu. Windows arayüzünü özleyeceğiz...

• Vestel = PİŞMANLIKTIR
    Vestel = PİŞMANLIKTIR
    Vestel = PİŞMANLIKTIR
    Vestel = PİŞMANLIKTIR
    Vestel = PİŞMANLIKTIR
    Vestel = PİŞMANLIKTIR

Almayın aldırmayın, bu kadar uyarıya rağmen alan da sorun yaşarsa gelip burada zırlamasın
  • nanemolla N kullanıcısına yanıt
    Hocam alcatel şans işi resmen.sağlam çıkarsa ne ala.ama bir sorun yaşarsanız muhatap yok.şikayet var sitesine bakın adamlar bırak ilgilenmeyi cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyor.
    Vestel ise tam anlamıyla müşteri dostu.bakmayın siz çin muhiplerinin mesajlarına.ben daha çevremde sorun yaşayan görmedim.servisi ilgili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3gb ram mi5 var 6gb mi 8 ve mi 6 var elimde mi 5 in hiç farkı yok benim için stabil ve hızlı hafifliği artisi vede ele oturması ve ergonomi si harika yazılım düzgün olduktan sonra 3gb hala iş görüyor bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar forumu okudum fakat hala kararsızım bütçe düşük yengem için telefon alacağız. Çok büyük beklentisi yok whatsapp kullanır arama yapar, oyun yok internet kullanımı min. seviyede.
    Şimdi önümde 3 seçenek var vestel v7 / z20 / z30
    Sorun şu ki eldeki bütçeye en uygununu almak istiyorum zira değişiklik şansımız yok. Bütçe 1000 TL biraz daha artırabiliriz. Fakat bunun sonu hiç gelmiyor araştırırken v7 dışında diğer modeller gözüme çarptı biraz daha biraz daha derken gm9 pro ya kadar gittim. Baktım sonu yok geri döndüm
    Bir fikir verirseniz ona göre pozisyon alalım.
    Ben de babama v7 ya da e5 düşünüyorum. Vestel kampanyası bitmeden almam lazım. Telefon gelince deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ucuz telefon olayı bitiyor . gm9 pro da 1500 tl üstüne cıktı. bundan sonra 2k altına ithal telefon zor görürüz.

bari vestel xiaomi ile anlaşsın, redmi note 8 e vestel yazıp göndersin de alalım :)
  • Enflasyon sıfıra giderken reel zamlar neredeyse %100 olacak. Hey maşallah

• lightning07 kullanıcısına yanıt
    Vestel venus e5 aldım çünkü Venus v7'de kullanılan Helio P22 i?lemcinin çok kötü olduğu hakkında epey görüş beyan edilmişti. Telefon geleli 3 gün oldu. Hiçbir sorunu yok. Kızım oyun oynuyor, oynarken ekranın videosunu kaydediyor ama herhangi bir yavaşlama yok. Pil ömrü de başarılı. Çok oyun oynandığı halde günde bir kez sarj edildiğine göre normal kullanımda hiçbir sorunla karsilasilacagini sanmıyorum. Menü geçişlerinde de hiçbir takılma, donma yaşanmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: nanemolla

Vestel venus e5 aldım çünkü Venus v7'de kullanılan Helio P22 i?lemcinin çok kötü olduğu hakkında epey görüş beyan edilmişti. Telefon geleli 3 gün oldu. Hiçbir sorunu yok. Kızım oyun oynuyor, oynarken ekranın videosunu kaydediyor ama herhangi bir yavaşlama yok. Pil ömrü de başarılı. Çok oyun oynandığı halde günde bir kez sarj edildiğine göre normal kullanımda hiçbir sorunla karsilasilacagini sanmıyorum. Menü geçişlerinde de hiçbir takılma, donma yaşanmadı.
    Bir husus var, onu belirtmeyi unutmuşum. Kılıftan dolayı sarj kablosu telefona tam girmiyor bazen sanırım. Şarj kablosunu telefona taktığınızda kontrol edin.

• şimdi annemde huawei psmart var, nfc özelliği bana lazım, ona bi vestel alayım diyorum, sizce hangisini almak mantıklı olur? sosyal medya, youtube, whatsapp görüntülü görüşme sadece bunları kullanır.
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/104306-104945-151351-405313/huawei-p-smart_vestel-venus-z20_vestel-venus-v7_vestel-venus-e5/
  • tequilla1984 kullanıcısına yanıt
    Sebep?

Ben de e5 alayım öyleyse. Aslında sar değeri yüksek olmasa z20 daha iyi bir seçenek ama sar degeri çok fazla.

• hem v7 hem e5 sayfalarında "mağazada bul" yazıyor, sanırım stok yok :(
  • cep telefonu fiyatları müthiş uçmuş 1000 liralık telefonlar ne ara 1500 olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: nirengi noktası

Sebep?
    sebep ben aldım ve ürün vadettiği hiçbir şeyi yapamadı. Resmen malı çaktı vestel
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    A101 e gelecekmiş. 899 liraya

• lightning07 kullanıcısına yanıt
    E5 a101 e gelecekmiş. 899 liraya

• TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Hocam e5 ya da v7 düşünebilirsiniz. Ben anneme e4 almistim. Cok memnunuz. V7' ik olmadi ama özelliklerine ve geken yorumlara baktığımda bu da keisnlikle alinasi bir telefon. Z10,z20 ve z40 kullanan bir kisi olarak kesinlikle tacsiye ederim Vesteli. Eger bütçeniz elveriyorsa z serisinden z20 de alabilirsiniz ama buna yetmiyorsa bütçeniz e5 tavsiyemdir. Pişman olmazsınız.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.