Şimdi Ara

Vestel Venus V7 990 TL (Axess'e özel) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
9.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nanemolla

Batarya olarak iyi görünüyor. Ben de hala karar veremedim. İşlemcisi için telefon yorumcuları iyi sözler söylememişler fakat helio p22 işlemcili telefon kullanan arkadaşlarım ise aksine çok memnunlar. Telefon fiyatları bir anda uçtu. 10 yaşındaki kızım için telefon arıyordum. En fazla oynayacağı oyunlar brawl stars, minecraft.
    Hocam 10 yaşındaki kızına alcatel 3088 tarzı bir telefon al :)
  • Telefonlarda stabilite çok önemli. Ucuz telefonlar ilk başta iyiyken zamanla donmaya ve garip hatalar vermeye başlıyorlar. Sıfırlamak da geçici çözüm oluyor maalesef.
    Aldıktan sonra donanıma pek müdahale şansı yok ama yazılım iyileştirmeleri önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zurrani kullanıcısına yanıt
    😃 Güzel söylüyorsun fakat zamane çocuklarını o telefonla kandırmak mümkün değil.

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    Doğru fakat amiral modellerde de benzer sorunlar yaşanmıyor değil. Geçmişte samsung galaxy s2, s4, s7 edge ve LG G3 te söylediğin sorunlarla beraber donanım sorunları yaşamıştım. Ev telefon çöplüğüne döndü ve hiçbiri çalışmıyor. En son aldığım orta modellerde performans ve dayanıklılığı bulabildim. Iki yıldır xiaomi mi a1 kullanıyorum. Aldığımda bu telefona çöp diyenler vardı fakat Allah'a şükür performansı, dayanıklılığı çok iyi çıktı.

• mustrix M kullanıcısına yanıt
    Vestel servisi var diye hiç güvenme, sorun yaşarsan telefonun tamir edilmez, paranı ancak mahkemeyle alırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hizli sarj yok mu bu modelde acaba

• nanemolla N kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, amiral gemisi alana kadar sağlam yazılım desteği olan orta ayar almak daha mantıklı. Zaten en iyi model bile pili bitene kadar gidiyor.

• Hocam 4 tane vestel kullandık, 1 inin ana kart arızalandı v3 5580 ama sapa sağlam geldi bugünlere, garanti bittiği için baya bi fiyat tutuyor haliyle, seninle aynı sıkıntıları vardı, biz de gönderdik hallettiler yolladılar, şuan hala aktif olarak 3 tane kullanıyoruz, kesinlikle hak veriyorum size, müşteri hizmetleri cidden ilgililer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    2000tl altinda snapdragon bulmak artik çok zor. Yuzde 90mtk bu fiyatta yeni çıkanların.

• yıllar önce bir büyüğüme v3 5040 aldım almaz olaydım sesini duymak imkansız hoparlörü berbat
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Ben burda sana marifette bulunmak için yazmadım o yazdığın abartı mesaja cevap verdim sadece,ayrıca elinde tuttuğun telefonu da vestel Çin de ürettirdi bu arada,hani demin helal demişsin ya o helal de Çin'e gitti bilesin..
    Ha o fiyatlara telefon arıyor olsam gider ikisi arasında ilk bakışta a101 internet sitesinde 899 tl ye alcatel var misal onu alırım en kötü,hiç değilse 1 sene sonra hala kullanımda olur, vestel de çekmecende güzel bir hatıra olur,şunu hala öğrenemediniz, android de donanım tek başına yeterli değildir onu destekleyen optimize yazılım da en az donanım kadar değerlidir yoksa Bimde ki meizuyu da iade etmezdin öyle olmasa..Elimizde bir tane Vestel var teyzeye aldığımız 6 aylık..kendi başlarına gidip almışlar..kılıfından çıkmıyor bile günde 2 kere, düşman başına servise bir düşte görürsün..
    Keşke bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmasanız forum da çöplüğe dönmezdi

• quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

Hocam 10 yaşındaki kızına alcatel 3088 tarzı bir telefon al :)

Alıntıları Göster
    gız çocuklar unutmuyor
    2 sene evvel sucuğun xperia z1 ini geçim sıkıntısından satmıştım
    hala yüzüme vurur benim telefonumu sattın diye
  • Bildiklerim bana yeter,sende yanıldıklarını içinde saklarsan forum daha huzurlu bir yer olur eminim..

• quote:

Orijinalden alıntı: nanemolla

😃 Güzel söylüyorsun fakat zamane çocuklarını o telefonla kandırmak mümkün değil.
    Hocam bir öneri daha o zaman :) Alcatel 3088 + tablet al. Telefonu çok kontrol etme ihtiaycın olmaz, tableti ise kontrol etme şansın daha yüksek olur.

Ben eğitimciyim bu arada, buradaki çoğu kişiden çok daha yüksek değil teknoloji birikimim ama şunu söyleyebilirim. Çocuklar telefonla çok haşır neşir olmalarına rağmen, teknoloji kullanımları yüksek gibi gözükmesine rağmen öyle değil. Telefonlar bilgisayar kullanımından çok uzaklaştırıyor çocukları. Telefonu zaten kullanacaklar ama çocukların bilgisayar ile mesailerini arttırmaya çalışmak lazım erken yaşta. İş hayatında ve genel teknoloji okuryazarlığı seviyesinde bilgisayar önemli.

• Bu arada ben ikinci hattıma ne alsam ne alsam diye düşünürken en son yenilenmiş LG G4'lere bakmaya başladım 800 lira civarı :)

O fiyata 1440p ekran, 4K ve özellikle OIS desteği yok. Hatta 3000 liralara çıksan da hepsine ulaşamıyorsun. Tabi ikincil cihaz olarak. Birincil cihazda güncel donanım+yazılım tavsiye ederim.
    10 yaşı geçtim, 5 yaşındaki zamanımızın çocuğu bile kanmaz malesef.
  • Telefon alo diyecek ve whatsapp kullanacaksın. Başka hiçbirşey olmayacak. Yetmez mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cencel

Telefon alo diyecek ve whatsapp kullanacaksın. Başka hiçbirşey olmayacak. Yetmez mi?
    Fazlasıyla yeter. Zaten bu fiyata böyle bir ürün yok. Varsa göstersin olduğunu iddia eden arkadaşlar.

• 60 yaş enişte telefonu olur ya bu herhalde. Batarya iyi facebook, sahibinden falan takılır o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 19 Mayıs 2020; 20:35:15 >
    Güzel önerilerdi. Telefonun idare eder nitelikte olmasından başka bir husus da sar değeri. Alcatel telefonların sar değerleri yüksek olduğundan eledim. Şimdi venus e5 sipariş ettim. İnşallah iyi çıkar, bakalım şans.

Diğer bahsettiğin konu da çok doğru. Bilgisayarlardaki işletim sistemlerini kullanmayı öğrenmeleri de gerekiyor. Fakat bir yandan şunu düşünüyorum; şu anda kullandığımız Windows, Linux, Mac Os arayüzleri (veya kullanım tarzı diyelim) yakında değişecek. Telefon ve tabletlerdeki tarza dönecek. Microsoft bunu Windows 8'de erken bir dönemde dememişti. Apple da yakında kendi ürettiği ARM işlemcili bigisayarlar üretmeye başlayacak. Şöyle diyeyim MacBooklar yakında ipad pro gibi olacak (belki tamamen kaldırır). Yani şunu demek istiyorum, çocuklar gelecek dönemin bilgisayar okuryazarlığına şimdiden adapte olabilirler😃

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.