Şimdi Ara

Vestel Venus V3 5580 kutu açma ve ilk izlenim videosu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
3.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadasla bugun 5580 I almak icin vatan a gittim yerli olsun cok ozellikle isim yok isimi gorsun diye fiyatta uygun diye ama malesef gidince hayal kirikligina ugradim geri tusu bile cok agir kamera cekince cok mat cikiyor menui gorseli cok dandik ozelikten sistemden anlamayan ben bile begenmediysem gerisini siz dusunun

• erdi abi bunu çekerken harcadığın elektriğe yazık nefesine yazık.kameranın şarj döngüsü...ömür gelip geçiyor bak.venus işte hani şu en iddialı olan telefonu en iddiasız yurtdışı telefonunun iki katı daha pahalı iki katı daha az donanımı olan telefonlar silsilesi.

Vestel işte hani milliyetçilik aragazi ile dusuk teknoloji her türlü ürününü bize kaktırmaya çalışan firma.

bak beko için kimse birşey demiyor acaba neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

yani şu cihaz snapdragon 430 olsa bile banko alırdım ama mediatek e karşı kuşkuluyum.

bende lenovo k5 note var mediatek işlemcili mediatek işlemcilerin en büyük artısı batarya ömrü çok uzun oluyor pil tasarruf modunda rahatça iki günü deviriyor
    bunu snapdragon işlemcili bir telefonda yapamazsın ben esasen meditek işlemcili çok telefon kullandım ve lenovo yu meditek işlemcili olmasından dolayı tercih ettim saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckrgl.pala

quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

yani şu cihaz snapdragon 430 olsa bile banko alırdım ama mediatek e karşı kuşkuluyum.

bende lenovo k5 note var mediatek işlemcili mediatek işlemcilerin en büyük artısı batarya ömrü çok uzun oluyor pil tasarruf modunda rahatça iki günü deviriyor
    bunu snapdragon işlemcili bir telefonda yapamazsın ben esasen meditek işlemcili çok telefon kullandım ve lenovo yu meditek işlemcili olmasından dolayı tercih ettim saygılar

mutlak doğruluğu vardır.
    ancak lenovo k5 note gibi cihazların forumlarınıda takip ediyorum ancak sistem yazılımlarında stabilite sorunları çok var malesef.
    öte yandan LG bile birçok modelinde mediatek işlemci kullanmaya başladı
    mesela k10 ve K10 un yeni çıkacak olan 2017 serisindede mediatek işlemci kullanmış.
    biraz daha inceleme de bulunucam.
    ayrıca merak ederk beklediğim birde vestel venus V4 var tasarım ödülü almış olan.
    o cihaz bakalım nasıl bir donanım ve fiyat ile gelecek.
    üzüldüğüm bir konuda yerli markalarda taksit olacaktı ama hala yürürlüğe girmedi.
    vestel bayileri bile taksit yapmıyorlar malesef.

• telefonu inceledim gayet iyi telefon. ekran/kasa değeri çok yüksek ve bu nedenle çok havalı görünüyor. elmaya 3 bin tl verince tabi bu telefonu gömmeye çalışmanız normal. hemen hemen tüm telefonlar benzer işlemici, ram vs kullanıyorken nasıl bu kadar gömülebiliyor bu telefon inanılır gibi değil. hem de aynı özellikteki telefonlardan daha uyguna satılıyorken. 5020 modelini babama, 5580 modelini kendime alacağım inşallah. sırf yerli diye değil, yerli olmasının yanında az paraya çok özellik verdiği için. daha iyilerini de yapabilmeniz dileğiyle, Türk firmalarımıza saygılar.

• Parasına göre harika bir telefon.arkadaşa aldık 2 haftadır kullanıyor.şarjıda çok iyi gidiyor.boşuna 2 bin tl ler vermeye gerek yok.her işininizi görür
  • mehmetaksakal kullanıcısına yanıt
    Koç'ta kendi telefonunu üretmelidir.
    Mesela; KOÇUM markalı telefonlar olabilir.
  • Kim ne derse desin samsungda kullandım çöpe attım . şimdi de vestel i deneyeceğim bence tam f/p ürünü olmuş.ha vesteli savunduğum için değil cebimde bozulan samsungun beni yüzüstü bıraktığı için söylüyorum bunları tecrübe olmadan hiçbişey olmaz.

• admin kulaklık ses kalitesi ve ses seviyesi nasıl???

• 1.67 sar değeri ile vestel olarak siz kimi kandırıyosunuz...Milleti kanser mi edeceksiniz belliki çinin merdiven altında üretilen telefonlarından ...reklamına bak sanki vatanı kurtarıyorlar, küfür edecem şimdi hemen mahkemeye verecekler cingözler..Her marka reklamında telefonun özelliğini tanıdır bunlar reklamda vatan millet sakarya...Böyle gidecekse çekilin bu sektörden az biraz iyi olduğunuz tv yada beyaz eşyaya yardırın bu ince işler sizi aşar

• çok ama çok beğendik baya güzel 20tl anca yapar

• bunları bence hiç tanıtmazsanız iyi olur

• Arkadaşlar ben X bir firmada telefon satış bölümündeyim.telefona 2-3 bin vermeye cidden cidden gerek Yok. Telefon uyuşturucu gibi birşey çok özellikli olması çok iyi anlamına gelmiyor. İnanılmaz kötü bir hal alıyor telefonla yaşıyor gibiyiz. Iphone vereceğiniz 4 bin TL yerine böyle bir şey alın geriye kalan 3 bin TL ile hayvan gibi gezin tozun yada annenize güzel bir hediye alın Buda benim fikrim hadi eyvallah ( 5580 çok iyi ????)

• Kendi hazırladığım incelemem.

• Vestel venüs v3 5080 uzaktan kumanda özelini varmı

• Arkadaşlar bu telefonu gm5 plusı xiaomi mi5 i ilk elden inceledim. 5580 f/p de ikisini de alır. Sarjı rahat iki gün gidiyor. Kamerası da gayet iyi.Ha ama eksileri de var. 16GB dahili hafıza az mesela, ama allahtan sd cart olayı var. , dizaynı da gayet güzel tek eksiği arkasının plastik olması bence

• Hocalarım şimdi hiç gömmeye çalışmayın. Şuan bu mesaji 5580 ile atiyorum ve bugün telefona sistem güncellemesi bile geldi. Telefon gayet güzel. Islemci demissiniz ram demişsiniz.telefonun hızını test etmemişşiniz. Normal kullanimda bile 1.8 gb ram boşta. Arayüzden mi şikayetcisiniz yükleyin bir launcher ohh miss.plastik kapakdan mı şikayetcisiniz alın bir kılıf ohh mis

Vestel kötü, casper kötü, gm kötü eee bu şirketler nereden başlayacak peki? Biz birlik olup yerli malı alırsak samanlık seyran olur.... .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldım kullanıyorum şu anlık samsung gibi donma problemi yok ıphone gibi şarz soketi sıkıntısıda yok gayet hızlı kasma yok kamera cam gibi tek sıkıntı biraz geç şarz oluyo ama şarzı iyi gidiyo abartısız 1750 2000 tl lik cihazlarla kafa kafaya çarpışır gözüküyo şu anlık

• Kızıl otesi ışık çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vestel venüs v3 5580 aldım ertesi gün servise gitti

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.