Şimdi Ara

Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.679
Cevap
25
Favori
233.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende vestel venüs 5.5 v var dün akşam 8-9 gibi güncelleme geldi indirdim yükledi hemen kuruldu ayarlar menüsü değişmiş birde bildirim menüsünde sağa kaymıyordu bazen onu düzeltmişler işte bazı ufak güncellemeler var onun dışında telefondan memnunum şu açıdan memnunum telefonu ikinci el olarak 1 hafta kullanılmış olarak 500 tlye aldım
  • Valla bir kisminizin sirf para verip kendini kotu hissetmemek icin telefona iyi dedigini dusunuyorun yada hayatinda baska telefon kullanmamistir. Bu telefona degil 400 - 500 300 verecek bulursam satarim acikcasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezzarpasa

Valla bir kisminizin sirf para verip kendini kotu hissetmemek icin telefona iyi dedigini dusunuyorun yada hayatinda baska telefon kullanmamistir. Bu telefona degil 400 - 500 300 verecek bulursam satarim acikcasi

Hocam herkesin kullanım tarzı farklıdır.Size yetmiyormuş saygı duyarım.
    Vatandaş kullanmadığı uygulamaları devre dışı bırakır.Launcherini atar paşa paşa kullanır.Bu vatandaşada kimse yalan söylüyorsun memnun değilsin diyemez,dese bile bişey değiştirmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanimhaber de boyle bir konu olmasi uzdu beni. Yaziklar olsun tüm vestel alanlara ve aldıranlara..

• He anasını sattığımın internetinde malız biz ya kullanmadığımız veya paramızın çokluğundan aldık bu telefonları ulan ne kadar gereksiz varsa bu konuya girip bilip bilmeden atıp tutuyor....
    Ben cihazımdan memnunum memnun olmayan yazar geçer, ama görünüyor ki ahlaksız ve terbiyesiz insanlar (cahiller) dileyim sallıyor bende onları sallıyorum... Tın tın tın

• Bir insanın kendini bilmesi güzel bir şey.
  • Sıçtımın telefonunda 6 adet ana ekran var ne yapsam kaldıramadım nasıl kaldırıcaz
  • derartikel D kullanıcısına yanıt
    Hangi launcher var sizde

• User name fazıl kullanıcısına yanıt
    orjinali var başka bir şey yüklemedim
  • Buzz launcher kullan ben uzun zamandır kullanıyorum ve çok kullanışlı

• quote:

Orijinalden alıntı: blackrether

Bende vestel venüs 5.5 v var dün akşam 8-9 gibi güncelleme geldi indirdim yükledi hemen kuruldu ayarlar menüsü değişmiş birde bildirim menüsünde sağa kaymıyordu bazen onu düzeltmişler işte bazı ufak güncellemeler var onun dışında telefondan memnunum şu açıdan memnunum telefonu ikinci el olarak 1 hafta kullanılmış olarak 500 tlye aldım

Yanlış yapmışsın. Değmez açıkçası o paraya.
  • Bu fiyata 1gb ramlı telefon satabileceğinimi sanıyor vestel bence derhal bu telefonlardan sorumlu müdür ve tasarım ekibin işine son vermeli teknolojiyle alakaları yok bu zamanda bu telefon nedirya özürlümüsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozok6666

Bu fiyata 1gb ramlı telefon satabileceğinimi sanıyor vestel bence derhal bu telefonlardan sorumlu müdür ve tasarım ekibin işine son vermeli teknolojiyle alakaları yok bu zamanda bu telefon nedirya özürlümüsünüz.

Hay çok yaşa hocam. Millet anlamak istemiyor 2 GB ramli telefonlar bile daha ucuza gidiyor artık.
  • Venüs 3 ler güzelmiş.
  • Evet bu yeni çıkacak olan venüsler güze ama 800tl üzerine çıkarlarsa 1000tl üstü olcak gibi gene iş yapmaz vestel g3 veya s5 in rakibi olamaz önce fiyat / performansa önem vermeli.
    Corning Gorilla Glass 3 cam kullanmış bu camın sicili bozuk s4 ve lg g2 dede var bu cam çizilmiyor ama çok çabuk kırılıyor.
    Ben vestelin başarılı olmasını isterim general mobilden çok daha iyi olacaktır ama zamanlamayı iyi seçmeli geçikirlerse gene aynı duruma düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozok6666

Evet bu yeni çıkacak olan venüsler güze ama 800tl üzerine çıkarlarsa 1000tl üstü olcak gibi gene iş yapmaz vestel g3 veya s5 in rakibi olamaz önce fiyat / performansa önem vermeli.
    Corning Gorilla Glass 3 cam kullanmış bu camın sicili bozuk s4 ve lg g2 dede var bu cam çizilmiyor ama çok çabuk kırılıyor.
    Ben vestelin başarılı olmasını isterim general mobilden çok daha iyi olacaktır ama zamanlamayı iyi seçmeli geçikirlerse gene aynı duruma düşer.

Shiftdelete röportajında 1500 TL ve altı fiyattan gelcek dendi. Muhtemelen 1200 TL civarında olur.

• Ekim sonu çıkacak denmiş. 8 çekirdekli işlemcisi olacakmış. Ona en az 3 gb ram lazım. Ram kaç olacak bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanunimurat

Ekim sonu çıkacak denmiş. 8 çekirdekli işlemcisi olacakmış. Ona en az 3 gb ram lazım. Ram kaç olacak bilgisi olan var mı?

3'ude 2 GB.

Edit : pardon en ucuz modelde 1 GB ram varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 17 Ekim 2015; 21:56:11 >
  • maşallah hocam. hep topa tutuyorsunuz vesteli ama takip etmekten de geri kalmıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

maşallah hocam. hep topa tutuyorsunuz vesteli ama takip etmekten de geri kalmıyorsunuz.

Youtube'da teknoloji kanalları takip listemde oradan bakıyorum hocam. Buradakiler gibi körü körüne savunmuyorum.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.