Şimdi Ara

Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.679
Cevap
25
Favori
233.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vestel yapamamış mı yoksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarıda bahsettiğim kulaklık sorunu ve ucam güncelleme sorunu haricinde genel olarak telefondan memnunum video kalitesi ve resim kalitesi de yeterli düzeyde bana göre. Günde en az 4saat görüşme ve aynı ölçüde sms yazmama rağmen ısınma yada donmayla pek karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hafid-i Osmanlı -- 1 Eylül 2015; 17:10:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranımın sağ tarafında sararma var bayramdan snra servise vereceğim acaba servis yedek cihaz veriyormu? Cihaz elimize ulaşana kadar

• Şayet ellerinde konsinye cihaz varsa veriyorlar bazen diğer müşterilere dağıttıkları için olmuyor zaten en fazla 7-8 günde geliyor...

• yoğurt kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bayramdan sonra servisle iletişime geçerim artık

• annemde 4.5 var inanılmaz kasıyor yokmu atılacak rom,
  • hocam senin şu imzanda bir program vardı ad block yerine kullanılan neydi o ? ad block çok kasmaya başladı laptopta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 21 Eylül 2015; 12:27:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam senin şu imzanda bir program vardı ad block yerine kullanılan neydi o ? ad block çok kasmaya başladı laptopta.

uBlock.

https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=tr
  • 5v ile 5x arasında ne fark vardır arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

5v ile 5x arasında ne fark vardır arkadaşlar

Hocam kenarları farklı sadece 5v oval 5x köşeli

• quote:

Orijinalden alıntı: F.M.S

Bu fiyata f/p hakkını vermiyor 5x kullanıyorum.
    1 kamera kötü
    2 bazen numaralar gözükmüyor
    3 batarya bazen 4 saate doluyor 98 de kalıyor
    4 karşı tarafın sesi çok az geliyor

Androide giriş sseviyesi için ideal. Tekno user ve power user göre değil newbie iyidir.

Hocam kamera fiyatına göre idare eder biraz karanlık çekiyor fotoları. Şarj ederken o sorunu ben de yaşıyorum %99'da kalıyor. Taşınabilir şarj aleti taktığımda telefonun bataryası resmen kafayı yiyor. Şarj çabucak bitiyor ve dediğiniz gibi 4-5 saatte doluyor.

• Hmm az önce vestelden aradılar. Telefon hakkındaki görüşlerimi, öneri ve şikayetlerimi dinlediler. Bu güzel bir şey.

Arayan numarada buydu 02369991685
  • İlk zamanlar beni de arayıp görüşlerimi alıyorlardı, evet iyi bi uygulama

• Merhaba sevgili Vestel kullanıcıları,

Telefonun bataryası kalibre olmaya başladı sanırım çünkü şu an hızlı doluyor şarjda.
    Sizlere önerim bu Venüs modellerine taşınabilir şarj aleti kullanmayın. Şarj ediyor etmesine ama telefon kafayı yiyor.

Saygılar.

• Bu ülke insanı celladını sever lafını bir kez daha kanıtladılar bu konuda. Adamlar size 2 sene öncenin cihazlarını faiş fiyatlardan satmaya çalışıyor buda yetmezmiş gibi işini layığıyla ve kaliteyle yapan tüm ithalatçı firmaları engellemek için vergi talebinde bulunuyor, piyasayı kendi cihazlarına mahkum bırakıp milli duygular üzerinden insanımızı sömürmeye çalışıyor, konuda hala Vestel Fan'ından geçilmiyor. Ne diyebilirim ki artık size...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Bu ülke insanı celladını sever lafını bir kez daha kanıtladılar bu konuda. Adamlar size 2 sene öncenin cihazlarını faiş fiyatlardan satmaya çalışıyor buda yetmezmiş gibi işini layığıyla ve kaliteyle yapan tüm ithalatçı firmaları engellemek için vergi talebinde bulunuyor, piyasayı kendi cihazlarına mahkum bırakıp milli duygular üzerinden insanımızı sömürmeye çalışıyor, konuda hala Vestel Fan'ından geçilmiyor. Ne diyebilirim ki artık size...

1- Burada kimse fanboyluk yapmıyor. Elimizde olan cihazlar hakkında konusuyoruz forum çerçevesinde bilgi alısverisinde bulunmaya calısıyoruz.
    2- İnsanlar birbiriyle bilgi alısverisinde bulunurken insanlara müdahalede bulunuyorsun olumsuz yönde, insanlara salak muamelesi yapıyorsun.
    3- Serbest piyasada kişiler istedikleri ürünü almakta özgürdür bunlara kesinlikle kimse karısmaya hakkı yoktur.
    4- Vestel firması ile alıp veremediklerini buralarda değilde daha aktif bir şekilde yürütsen şahsın adına iyi olur diye düşünüyorum.
    5- Ürüne verdiğim para f/p açısından oldukça uygun 500 TL'ye samsung'un cep sobalarına vereceğime, böyle bir karar alarak memnuniyetimi dile getiriyorum tekrardan..

Diyecek bir şeyin kalmadıysa, insanları daha fazla rahatsız etme sana en düzgünce verebileceğim cevap bu olsun bugune kadar.

Saygılar.

@SoulRaziel Android tabanlı telefonların bazılarında o sorun çıkıyor, htc cihazımı kullanırken yedek diye aldığım şarj aletini takınca telefonun dokunmatiği çalışmıyordu. Aynı şey eski laptobumda başıma gelmişti, yedek şarj aletini takınca bilgisayar donuyordu. Muhtemelen aldıgınız powerbank'ta sıkıntı vardır veya uyumsuzluk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped 117 Crusader -- 2 Ekim 2015; 1:14:12 >

• ekskiz kullanıcısına yanıt
    milyonlarca lira teşvik alıyorlar zaten.hala telefon işinden kar etmedik diyorlar.o kadar uyduruk ürünlerle 200bin sattıklarına şükretmeleri lazım.doğru düzgün donanımı tasarımı olan telefonlar üretseydi alırdık yani niye almayalım.o zaman 3milyon sayısı hayal olmaz.
  • ekskiz kullanıcısına yanıt
    Tasarım baştan aşağı fail zaten bu saatten sonra rağbet göreceğini sanmıyorum.

• Hocam Xiaomi'nin 10400 lük taşınabilir şarj aleti var elimde. Sony Xperia z de çok rahat bir şekilde kullanıyordum. Vestel'de sıkıntı oldu.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.