Şimdi Ara

Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.679
Cevap
25
Favori
233.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kanunimurat

5-6 ay önce bir öneride bulunmuştum Vestele cep telefonu konusunda. Google benim önerimi değerlendirip projelendirmiş bile. Haberi okuyabilirsiniz.

http://www.haberturk.com/ekonomi/teknoloji/haber/1117232-google-moduler-akilli-telefonunun-testlerini-erteledi

Proje 2013'te duyurulmuş ne 5-6 Ayı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vergide kalktığına göre antivestelciler yakında vestele geri dönerler.

(Vestel kullanıp inkar edenler aynı devam eder)
  • Vestel bu çöpü altın kaplasa yine satılmaz rahat ol büyük re.

• Milyona yakın bi satış sayısından bahsediliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük R

Milyona yakın bi satış sayısından bahsediliyor

Bence iPhone'dan bile fazla satmıştır. Nedense kimsenin elinde görmüyorum Vestel telefon ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 19 Ağustos 2015; 14:08:27 >
  • Arkadaşın cihazını inceleme fırsatım oldu.(vestel 5v) Yazılım olayında milli motifler ve zil sesleri güzel.Donanım kisminda ise normal uygulamalar için yeterli ancak oyun kisminda tavsiye edilmez kasilmalar mevcut.Arayuz akıcı kamera gündüz çekimi iyi ancak gece çekimi başarısız buldum.Isınma problemine rastlamadım ancak o fiyat aralığında gm 4g ve lenovo p70 varken alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakglr

ya nekadar boş insanlar var birisi için telefonu alsammı diye araştırmaya girdim foruma ama sağolsun iki lafta bir arkadaş çıkmış araya, kardeşim inan çok itici duruyorsun, 528 liraya telefonun fiyatına göre özellikleri güzelmiş, bende yeni çıkan lenovo p70 aldım onun konusunda da arada senin gibiler çıkıyor sürekli ama hiç güzel olmuyor ve ben okadar çok memnunumki, burada insanlar birbirine yardım etmek amacında sorunları çözmek amacında, tamam beğenmiyorsundur birşey diyemem başkalarına tavsiye etmiyorsundur birşey diyemem ama yani bukadar da sulandırma lütfen kaç sayfadır sürekli senin hiç işime yaramamış mesajlarını okudum telefon hakkında bilgi almak yerine :(
    birde şunu belirteyim sırf senin yüzünden telefona kanım kaynadı ya, ve sakın paranı çöpe atarsın deme senin şurada zamanını çöpe attığının yanında lafı olmaz :D

O zaman git al Venüs'ü. Sonra konu açıpta "nereden aldım" dersin. İyilik yaramıyor bazılarına. Ha bu arada 800-900 liraydı bi zamanlar o cihaz tutulmadığı için o seviyelere düştü hatta elde kaldığından İstikbal mobilya alanlara bedavaya dağıttı. Halada dağtıyor

Vestel yüzünden tüm yabancı elektronik cihazlara zam gelecekti Allah'tan erken seçim vs olacakta vazgeçtiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 1 Ekim 2015; 18:31:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

ya nekadar boş insanlar var birisi için telefonu alsammı diye araştırmaya girdim foruma ama sağolsun iki lafta bir arkadaş çıkmış araya, kardeşim inan çok itici duruyorsun, 528 liraya telefonun fiyatına göre özellikleri güzelmiş, bende yeni çıkan lenovo p70 aldım onun konusunda da arada senin gibiler çıkıyor sürekli ama hiç güzel olmuyor ve ben okadar çok memnunumki, burada insanlar birbirine yardım etmek amacında sorunları çözmek amacında, tamam beğenmiyorsundur birşey diyemem başkalarına tavsiye etmiyorsundur birşey diyemem ama yani bukadar da sulandırma lütfen kaç sayfadır sürekli senin hiç işime yaramamış mesajlarını okudum telefon hakkında bilgi almak yerine :(
    birde şunu belirteyim sırf senin yüzünden telefona kanım kaynadı ya, ve sakın paranı çöpe atarsın deme senin şurada zamanını çöpe attığının yanında lafı olmaz :D

O zaman git al Venüs'ü. Sonra konu açıpta "nereden aldım" dersin. İyilik yaramıyor bazılarına. Ha bu arada 800-900 liraydı bi zamanlar o cihaz tutulmadığı için o seviyelere düştü hatta elde kaldığından İstikbal mobilya alanlara bedavaya dağıttı. Halada dağtıyor

Vestel yüzünden tüm yabancı elektronik cihazlara zam gelecekti Allah'tan erken seçim vs olacakta vazgeçtiler.

quote:

kardeşim bu yaptığınla amacına ulaşamıyorsun ama bence, bir şeye körü körüne sürekli muhalefet görünürsen senin görüşünü önemsemez kimse, ama dengeli bir şekilde kötü yönüne kötü iyi yönüne iyi dersen ozaman işe yarar millete faydan olur, bak dediğimi dedin git al gör gününü diyorsun hemen :)

vergi içinde zaten 2000 liradan yukarı telefonlara gelsin vergi anasını bile ağlatsınlar ne o öyle o fiyata telefon mu olur, vergiye bende karşıyım orta direk e vergi gelmesin gelecekse üst seviyelere gelsin..

diğer arkadaş için de dediğinde haklı olabilirsin vestelde çalışıyordur belki ama onun yazdıklarıda koşulsuz şartsız olumlu ise insanlar bunu anlar zaten, ben forumu okudum alacağımı aldım çıkıyorum.. Ayrıca o çalıştığı yeri savunuyor diyelim peki siz niye kesinlikle muhalefetsiniz. ben telefon hakkında kullanan yorumlarına baktım forumda okadar ama dikkatimi çekti kaç sayfada sizlerin atışmalarını okudum yazmadan duramadım :)

kalın sağlıcakla...

• quote:

Orijinalden alıntı: ekskiz

quote:

meseleyi iyi görmüşsün hocam yandex denen kişi mesajları dışındaki olumlu yada olumsuz yorumları dikkate alınmalı.Yandex iki şey demekten başka bir işi yok biri her olumlu yorum yazanı vestel çalışanı zannediyor ikincisi çöp demek

neyse adam yakında kendinide vestel çalışanı zannedecek

tekrar diyorum 3 kişiye telefon aldım herkes memnun bu fiyata böyle bir cihaz yok

evet kardeşim fiyatı güzel, benim kimseye birşey dediğim yok ama kaç sayfadır inanın aradığım hiçbişeyi göremedim o yüzden yazmak istedim.

vestelinde yapması gereken, tamam kar etsin ama gerekirse daha az kar etsin zaten büyük bir şirket fiyatları olabildiği en düşük seviyede tutsun sürümden kazansın, şuanki 500 lira seviyeleri için venüs 5 x yada v aynı fiyattaki başka telefonlara göre daha çok ilgimi çekti bende araştırıyorum.
    Vestel yeni telefonlarını da dahada ucuz çıkartabilirse ve teknolojisini geliştirmeye devam ederse iyi yolda, adamların ilk telefonları bunlar iyidir kötüdür farketmez ama müşterinin gönlüne girmesi lazım öncelikle ya fiyat ile yada apple benzeri kendine özel yüksek özellikleri ile :)

• Benim yorumlarımı silen mod çıksın ortaya.
  • Vestelin 800 liraya sattığı dandik telefon benim 3 yıldır kullandığım Nexus 4'ten zayıf. Donanıma Baksan tarihi eser. 980 TL'ye G2 alınıyor.

Donanımı da geçtim, arkasındaki zorlu grubundan dolayı alınmaz.

Ülkede tek akıllı telefon olarak bunlar satılsa bile vestel alana kadar gider bodrumdan Nokia 3310'u çıkarır kullanırım daha iyi.

• quote:

Benim yorumlarımı silen mod çıksın ortaya.

Ben siliyorum, hatta kural dışı işlem yapmadığım için kıymetini bilmelisiniz, ne vardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

quote:

Benim yorumlarımı silen mod çıksın ortaya.

Ben siliyorum, hatta kural dışı işlem yapmadığım için kıymetini bilmelisiniz, ne vardı?

Yok bir şey aynen devam et.

• Bu fiyata f/p hakkını vermiyor 5x kullanıyorum.
    1 kamera kötü
    2 bazen numaralar gözükmüyor
    3 batarya bazen 4 saate doluyor 98 de kalıyor
    4 karşı tarafın sesi çok az geliyor

Androide giriş sseviyesi için ideal. Tekno user ve power user göre değil newbie iyidir.

• yedek parçalık venüs arayan varmı 5.0

• Telefondan genel olarak memnun olsamda bazı sorunlar var
    5.5 x kullanıyorum Telefonu ilk alanlardan biriyim, Telefonda gömülü olan Ucam ultra camera uygulaması için Google playde güncelleme var ama güncellemeyi yapamıyorum paket dosyası doğru bir şekilde imzalanmadı hatası alıyorum fabrika ayarına döndürmeme rağmen sonuç aynı. Ve kulaklık büyük bir sorun günümüzde ctia kulaklık kullanılırken venus de omtp kullanılıyor ve piyasada omtp kulaklık yok izmirde aramadığım yer kalmadı maalesef uyumlu kulaklık yok. ctia kulaklıkları omtp ye dönüştürmek için kutudan çıkan aparatsa sadece müzik dinlemek için işe yarıyor görüşme yaparken mikrofonu çalıştırmıyor.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/philips-she200010-kulakici-kulaklik.html?srt=UP

Hocam bizim 5.0 bunu çalıştırıyor.Fakat mikrofon yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZETEC SE -- 1 Eylül 2015; 13:30:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZETEC SE kullanıcısına yanıt
    işyerinde görüşme için kullandığım için mikrofonlu kulaklık gerekiyor Bluetooth Kulaklık da şarja sorunu nedeniyle ve sesin karşıya yetersiz gitmesi nedeniyle kullanamıyorum malesef internette bile uyumlu bir kulaklık bulamadım n11 üzerinden birkaç kulaklık aldım sözde uyumlu yazan oda uymadı
  • Mikrofonsuz kulaklıkta telin mikrofonu etkin oluyor kulakta kulaklık teli ağıza dayamak en masrafsız yöntem.Öğrenci olarak sorun olmuyor ama işyerinde bilemeyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZETEC SE kullanıcısına yanıt
    işyerinde sürekli telefonla konuşuyoruz o yüzden büyük bir sorun oluyor. telefonu birkaç kez düşürdüm bu yüzden
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.