Şimdi Ara

Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.679
Cevap
25
Favori
233.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değil de Vestel bölümünde neden beğenilen yorumları sayfanın en yukarısında göremiyoruz? Diğer bölümlerde böyle bir şey yok ama burada var, nasıl iş öyle? Rezillikleri böyle örtbas edemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 11 Aralık 2017; 1:28:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrezcayi

quote:

Orijinalden alıntı: ZETEC SE

Bu sorunlar özellikle 5.5 de var, 5.0 çok daha stabil.

Sikayetvar.com a bu durumu yazdım,genel müdürlükten aradılar. Telefonu bize gönderin alalım başka telefon verelim falan dediler. Bu yaklaşımları güzel,ben de yazılım olayını anlattım kendilerine...üslup olarak da düzgün bir şekilde ifade ettim yazdıklarımı da konuştuklarımı da onlar da anlayış gösterdiler. Vestel yazılım olayını biran önce çözmeli. Benim gibi defalarca yazılım sıkıntısı yaşayan insanlara bu değişim olayını falan önermeliler,illa şikayet yazıp aranmamız mı gerkiyordu.

Defaşarca servise gitti geldi sonunda şikayetvar a yazdım hemen aradılar şikayetvar a yazmanıza gerek yok bize bildirseydiniz hallederdik dediler şaka gibi sonra 150 lira para gönderin V3 gönderelim dediler ok dedim :)

• 5580 gelen 7.0 güncellemesi ile şarj da iyileştirme olmuş ancak ısınma beya artmış hatta ekranın üstünde sıcaklıktan renk kayması bile oluyor ayrıca yenisiyle uygulamarda çökme çok oluyor 6.0 daha sorunsuzdu ama 7.0 tüm özelliklerini kullanmak güzel bişey ayrıca kamera menüsü çok iyi olmuş porte modu video duraklatma vs şeyler gelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahildeki kral kullanıcısına yanıt
    Hocam ana sürüm değişikliğinden fabrika ayarları şart oluyor genelde.Uygulamaların optimasyonu değiştiğinden ısınma olabiliyor.Temiz bir kurulumu yapıp yorum yaparsanız güncelleme gelince bende ona göre yaparım :)
  • arkadaşlar şunda gm 4g kullanıyorum ama pek memnun değilim şarj ısınma oyunlarda kasma. Acaba 5580 alsam gm 4g den iyimidir bütçemi fazla çıkaramıyorum. Bir arkadasta deneme şansım oldu oynadığım oyunu onda denedim daha akıcı geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    hangi oyunu oynuyorsunuz bilmiyorum ama karşılaştırma şu şekilde.
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/25930-67141/general-mobile-4g_vestel-venus-v3-5580/

bu fiyatlardaki telefonlar genelde orta segment dediğimiz günlük kullanıma ideal oluyorlar.

işlemcisi ve grafik yongası iyi bir model bakın derim.

Ha oynadığınız basit bir oyun ise ve istediğiniz günlük kullanım için ise 5580 bu segmentte rakipsizdir fiyattan ötürü.

2 sayfa geride yorumlarımı görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 13 Aralık 2017; 10:50:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

hangi oyunu oynuyorsunuz bilmiyorum ama karşılaştırma şu şekilde.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/25930-67141/general-mobile-4g_vestel-venus-v3-5580/

bu fiyatlardaki telefonlar genelde orta segment dediğimiz günlük kullanıma ideal oluyorlar.

işlemcisi ve grafik yongası iyi bir model bakın derim.

Ha oynadığınız basit bir oyun ise ve istediğiniz günlük kullanım için ise 5580 bu segmentte rakipsizdir fiyattan ötürü.

2 sayfa geride yorumlarımı görebilirsiniz.

Hocam mesela gm 4gde

Ekran Özellikleri

400 cd/m² (nit) Parlaklık Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch, Corning Gorilla Glass 4

Vestelde

LTPS LCD Multi Touch

Yani cami cizilirmi dayanıksız cammi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pemaxs -- 13 Aralık 2017; 16:9:15 >

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    gorilla glass 3 diye biliyorum plastiksi bir ses geliyor vurunca ancak eşim camsız kullanıyor henüz çizilmedi.😊

• quote:

Hocam ana sürüm değişikliğinden fabrika ayarları şart oluyor genelde.Uygulamaların optimasyonu değiştiğinden ısınma olabiliyor.Temiz bir kurulumu yapıp yorum yaparsanız güncelleme gelince bende ona göre yaparım :)

Açıkcası fabrika ayarlarına dönmek işime gelmedi tüm uygulamalar vs gidicek uğraşmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahildeki kral -- 14 Aralık 2017; 5:29:32 >
  • Vestel Venüs E3 hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
  • arkadaslar 5580 aldim. daha sim kart vs takmadan wifi baglayip nougat guncellemesini yapayim dedim. guncelleme gelmedi. cihaziniz guncel diyor.. var mi bir bildigi olan ?

• sürekli sorgulamanıza gerek yok güncelleme parça parça dağıtılıyor.Geldiğinde ekranınıza uyarı gelecektir.
  • meeb kullanıcısına yanıt
    m.h. aradim servise goturun falan dedi.. bekledigim taktirde gelecegi garanti mi kisa zamanda ?

• garanti ama 1 ayda olabilir 2 ayda :) ben aldıktan 1 ay sonra kadar geldi.Servise götürseniz rom atabilirlerde atamayabilirlerde.Gidip sorun en iyisi.
  • quote:

garanti ama 1 ayda olabilir 2 ayda :) ben aldıktan 1 ay sonra kadar geldi.Servise götürseniz rom atabilirlerde atamayabilirlerde.Gidip sorun en iyisi.

Peki bekliyorum yapacak birşey yok :)

• ben de yeni aldım bu ürünü şarjı kapalıyken 3 saatte doluyor..açık iken daha fazla olur sanırım..bu normal mi. bilmiyorum..@umitoztrk
  • 5580 de zil sesini değitirmek istiyorum telefon zil sesine tıklıyorum zil sesleri yerine yol seç diye bir yerden dosyalar geliyor onların içide boş nereden bulacağım telefonun kendi zil seslerini bir arkadaş yazabilirmi
  • bendevarım B kullanıcısına yanıt
    Dosya yönticisine yönlendiriyor herhalde.

Dosya yöneticisinin ayarlarından varsayılanları sıfırlayın

• Uygun fiyatlı fp oneriniz varmı arkadaşlar

• Limonen kullanıcısına yanıt
    5580 3 gb ram tam bir f/p cihazı.620 lira satış fiyatı üzerinden kredi kartı puanı ve indirim çeki ile benim gibi 550 lira civarına alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.