Şimdi Ara

Vestel Venus 5.5 & 5 Akıllı Telefonlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
4
Favori
13.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pek çok insanın vestele önyargısı oluşmuş bunun sorumlusuda vesteldir küçük düşünmesidir. bugün ne kazansam kar yarının önemi yok mantığıdır.
    Vestelden ürün almamaya yemin etmiş birisi olarak yinede önyargılarımı bir kenara bırakarak telefonu değerlendirmek istiyorum.

Ucuz çin malı telefonlar ile kıyaslayanlara seslenmek istiyorum.
    uzaktan yakından alakası yok ucuz diye küçümsediğiniz çin malı telefonlar ciddi rakamlarda satış yapıyorlar(replika cihazları hariç tutuyorum) ve üzerinde ciddi zaman harcanıyor olumsuz geridönüşleri önlemek adına.

Neyse telefonlar donanım olarak da tasarım olarak da cazip değiller.
    Daha Ender bey kapağı açar açmaz cihaza hiç özen gösterilmediğini düşündüm
    Kapağın dışı farklı içi farklı renk olur eyvallah anlarımda dışında kullanılan pembe boyanın beyaz iç yüzeye bulaşmış olması tam yan sanayi işi gibi duruyor.
    Kapağı çıkarınca kasanın içinden yeşil bordun görünmeside ucuzluk hissine tavan yaptırıyor.

Telefonlar belki canavar gibi çalışıyordur çok sağlamdır birşey diyemem ama eğer büyük bir firma olduğunuzu iddia edip büyük oynamak istiyorsanız bu tip küçük pürüzleri gözden kaçırmamalısınız

• batarya üzerinde made in china yazıyor, tantımda yerli olduğunu söylemişlerdi.

• Vestelden 2 çöp qhd ekran nedir 5" telefon icin s200 islemci berbat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satılmaması için ne gerekiyorsa yapmışlar...

• Büyük bir adım. Çekemeyen üyelere selam olsun neden Türklerin bir şey yapmasını, gelişmesini istemiyorsunuz anlam veremiyorum? Yoksa diğer ülkelerin markalarının kölesi misiniz? Geliştirilecektir inşallah.

• sd200 nedir abi onun yerine mediatek intel z gibi çözümlerden kullanılsa daha iyi olur.sd400 da eski bir işlemci bu telefonlar orta seviye fiyattan satılırsa satılmaz.

• 1 sene sonra pilini bile bulamazsınız benden söylemesi 8 yıl önce arkdaşımın aldığı vestel laptop hala aklımda 3 kez bozulması ekranın el değince yamulması vs telefonlarda kesin öyledir

• Vestel kusura bakma ama bu telefonlar anca geri dönüşümde kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

Büyük bir adım. Çekemeyen üyelere selam olsun neden Türklerin bir şey yapmasını, gelişmesini istemiyorsunuz anlam veremiyorum? Yoksa diğer ülkelerin markalarının kölesi misiniz? Geliştirilecektir inşallah.

Vestel zamanında dizüstü pc işine de girmişti. Sonuç : 0

• Bu tabiri kullanmayı sevmem ancak cuk oturacağını düşünüyorum ÇÖP Tasarım tek başına hiçbir anlam ifade etmiyor(ki oda yok) üretim nerede üretim varsa siz ondan haber verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 02K4NKsK

quote:

Büyük bir adım. Çekemeyen üyelere selam olsun neden Türklerin bir şey yapmasını, gelişmesini istemiyorsunuz anlam veremiyorum? Yoksa diğer ülkelerin markalarının kölesi misiniz? Geliştirilecektir inşallah.

Zamanında başarısız girişimleri olduğu bundada çuvallayacağı anlamına gelmez.

Bize düşen yerli bir ürün olarak başarılı olmasını temenni etmek. Nihayetinde vestel avrupanın en büyük elektronik fabrikasına sahib büyük bir şirket

• Evet Türklerin birşey yapmasını bekliyoruz ama bizde keriz değilz.Yıl olmuş 2014...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkAfter

quote:

Orijinalden alıntı: 02K4NKsK

quote:

Zamanında başarısız girişimleri olduğu bundada çuvallayacağı anlamına gelmez.

Bize düşen yerli bir ürün olarak başarılı olmasını temenni etmek. Nihayetinde vestel avrupanın en büyük elektronik fabrikasına sahib büyük bir şirket

O zamanlarda da aynı büyüklükteydi :) Ne alırım, ne de bir tanıdığıma aldırırım. Sebebi ise kalitesiz ürünleri, diğer firmaların üst kalitedeki ürünleri ile aynı fiyata satmaları.

• Merhabalar burdaki donanım haber YÖNETİCİLERİNE sesleniyorum... Bu site donanım haber mi? yoksa Mobil Haber mi? İntel x99 chip seti ve Asus x99 Chip setlerini çıkardı intel yeni 6 ve 8 çekirdekli işlemcilerini çıkardı ve ddr4 bellekler ortaya çıktı siz halen mobil haber yapıyorsunuz lütfen sizden rica ediyorum şu siteyi mobil haber değil de donanım haber'e yakışır şekilde donanım incelemelerini yapın.

• o fiyatlar o özellikler o tasarımla giriyor ya piyasaya, hani mallar elinde kalsa satamasa türk malı o bu demez üzülmez millet o kadar yani.

• Olmamış.

Kalite ve işçilik çok berbat.

Ucuz da değil. Keza ucuz olsa daha kalitelisi piyasada çok .

Android 4.4.4 ile hiç olmazsa yayınlasalardı. Samsung Sony HTC gibi kendi arayüzlerini mi port ediyor bu Vestel. Sanmıyorum basit bir launcher özelleştirmesi birkaç apk uygulama o kadar .

İşçilik zaten sıfır. Kalite cahilin bile anlayacağı kadar vasat .

Vestel zihniyeti devam ediyor PC sektöründe olduğu gibi . Şu kafaya ithal fikirler enjekte edilmeli acele .

Amerika ucuz maliyetine ürün çıkartıyor hizmetlerinden kazanıyor bizde pahalı verdiği içerik hizmetleri ( teknik servis boyutu değil ) SIFIR .

Sonrada yerli malı yurdumun malı herkes onu kullanmalı !!!! Ezbere anlamsızlaştırılmış laftan öteye de gidemiyor.
  • Vestelden iki lcd tv alıp ikisininde farklı zamanlarda aynı arızayı vermesinden sonra bir daha vestel ürünlerine yaklaşmadım, inşallah telefon işinde aynı sıkıntıları yaşatmazlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.5 inçlik köşeli model şık duruyor.

• vestelin tasarım mühendislerine sesleniyorum sanal tuş yerine kapasitif tuşa yönelin...ayrıca incelik ve ekranın köşelere nekadar sıfır olırsa okadar daha kullanışlı ve şık olur...
  • Burda ne kadar eleştirilirse eleştirilsin bu cihaz Türkiye'de hatırı sayılır bir rakamda satılır..Donanımhaber kullanıcısı belki almaz malum f/p manyağıyız ama sokağa inip gezidinizde kimlerin nelere para verdiğini göreceksiniz ve sinirleneceksiniz..İşte o insanlar alacak telefonu, inşallah Vestel'in kendisini geliştirmesine katkıda bulumuş olurlar ve ileride f/p cihazları üretmesine de vesile olurlar..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.