Şimdi Ara

Vestel Venus 3 5020 özellikleri ve fiyatı: ilk defa DonanımHaber'de! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
2.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Waoov one of the best examples of phones which produced in Greece.

İteleyin bunu da Yunanistana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Xiaomi yi satın al sonra adını vestel koy dünyaya sat arkadaş hi mi zeka yok ?
    Dandik telefonları yaratıp satacağına kaliteli ürünler çıkartan bir markayı tarafına çek Google gibi ol ya al bir şirketi beğenmezsen sat geri ancak işine yaracaksa kaçırmayacaksın böylesini.

Kardeşim bu telefon Manisa'da üretiliyor, istersen randevu alıp yerinde inceleyebilirsin. Sen sanırım bunu General Mobile ile veya Turkcell ile karıştırdın. Vestel bazı parçalarını dışarıdan alıp üretimini Manisa'da gerçekleştiriyor.

Aha Vestel in forumlara saldığı trollü nasıl kendini belli ettin.

Boş yorum yapma Vestel de katalogtan bakıp seçen tam ithal ürün olmasın diye parça parça alıp Birleştrilen firma.

Yerli birleştirme deyin bari. Vodafone da İzmirde kendi markası olan telefonları birleştiriyor vodafone da mı yerli üretim. Saçmalık saçmalık şeyler yazıp çöpün pisliğini örtmeyin.

Aynen o kadarını biz de tahmin ediyoruz yani tamir diye geçiliyor mesela telefon tamiri alakası yok parça değişiyorlar sadece bir şeyi tamir ettikleri yok bunlarda parça parça alıp birleştiriyor üretmek ayrı bir şey alıp birleştirmek üretmek değildir üretken bir firmayı bünyene katmak bile daha mantıklı bir üretim biçimidir hatta bence en mantıklısı.

• tobepeople kullanıcısına yanıt
    Bu gün Çin ham madde zengini olmasına rağmen ram olsun başka parçalar da dışa bağımlı
    Çin bile yerli üretim diye bir vurgusu yok bunlar kalkmış yerli inadına mış.

Kalkıp gidelim kenan imirzalioğluna baskın yapalım cebinden ıphone çıkar samsung çıkar Vestel çıkmaz.

Reklam anlaşması gereği kamera olan yerde kullanır gibi yapar

Ama o çok kıyas ettikleri markaları ünlüler kendi alıp kullanıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 8 Nisan 2016; 14:30:30 >
  • Telefonun adıda belirlendi:

Ensarcell TecavüzEdition

• Yerli malı olsa da şöyle gururla kullansak diye içimiz gidiyor ama ortaya çıkanlar değil gurur duymak utanç vesilesi oluyor. Çıtayı yükseltip fiyatları düşürmeden bir yere varılmıyor. Oysa bizde devlet destekli çıta düşürülüp fiyatlar ve vergiler yükseltiliyor. Senelerce kuş serisi arabalarla Koç grubu güzel yoldu bizi ama milletin gözü açıldı artık. Vestel, bizi kandıramayacaksın.

• Bu telefonu herhangi birine alması için öneren Allahtan korkmuyordur insanda biraz vicdan utanma olur. Paranızı bile bile çöpe atmayın dikkatli olun

• Teknik bilginin zayıf olduğu çok belli. Bildiğinden değil savunmak istediğinden savunuyorsun sadece. Açıkça belli oluyor. Aynı fiyat aralığındaki Lenovo A7000, Lenovo P70 , General Mobile 4G gibi telefonlarla kiyaslayip hangisinin üstün olduğunu "sebepleriyle" yazar mısın ?

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Kardeşim , mesleğini ve gelirini öğrenebilir miyim ? Yanlış anlama lütfen, durumu net anlatmak adına soruyorum. Hatta iyi niyet göstergesi olarak ben meslegimi ve gelirimi sen cevaplamadan söyleyeyim. Öğrenciyim ve aylık 1500-2000 civarı gelirim var. Bekliyorum cevabını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 8 Nisan 2016; 15:21:23 >
  • turkeytv kullanıcısına yanıt
    Şimdi sizden piyasadaki 650 lira fiyat bandındaki tüm telefonların işlemci özellikleri (model kodu,kaç çekirdekli olduğu), kullanılan bellek miktarı, dahili hafızası, ekran çözünürlüğü, kamera özellikleri (ön arka, kaç mp olduğu), batarya (mAh), kullanılan işletim sistemi ve hangi sürüm olduğu, 4.5G desteği verip vermediği ve son olarak ta markanın yetkili servis ağı gibi özellikleri araştırmanı ve karşılaştırmanı istiyorum. İstersen tablo şeklinde de yapabilirsin. Daha sonra bu telefonlar arasında kıyaslamalara giderek alınabilirlik sıralamasına sokmanı ve 1. 2. 3. gibi kategoriye ayırmanı istiyorum. Bunları yaptıktan sonra tekrar konuşalım. Yapamam diyorsan başka bir arkadaş yapabilir. Hiç kimse yapmazsa ben yapıcam. Önceliği siz muhalefeti seven arkadaşlarıma veriyorum. Daha sonra tekrar konuşuruz.
  • Kimse vestelin gelişimini eleştirmiyor. Eğer yerli uretimden dem vuruyorsa, halkin milliyetcilik duygusunu kabartarak alici kitlesi olusturuyorsa ve niyeti işini yaparken aynı zamanda da millete hizmet etmekse aynı donanımı daha ucuza satacak. Gerekirse maliyetlerini dusurene kadar zarar edecek. Diğer turlu sadece kendi cebini dusunen ve cebimdeki paraya göz diken bir firma olur benim gözümde. Para kolay kazanılmiyor. Ben daha ucuza aynı donanımı alabilecekken koskoca firmanın cebine kendi emegimle kazandığim parayı koyacak kadar enayi değilim. Aynı donanımı aynı fiyata sunsun gidip vestel almazsam namerdim. Ama beni yolunacak kaz olarak gören adamlara 5 kuruş çalışmaz benden

• Yazık paranıza yahu almayın şunları inceleyip de gündem yapmayın. Ben de yazmasaydım hiç iyiydi de dayanamadım.

• iphone lara 3 bin 4 bin tl verip burda 600 tl lik telefona yokuş yapmak da acayip bir duygu olsa gerek he.

yerli malı yurdum malı, destek olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

Şimdi sizden piyasadaki 650 lira fiyat bandındaki tüm telefonların işlemci özellikleri (model kodu,kaç çekirdekli olduğu), kullanılan bellek miktarı, dahili hafızası, ekran çözünürlüğü, kamera özellikleri (ön arka, kaç mp olduğu), batarya (mAh), kullanılan işletim sistemi ve hangi sürüm olduğu, 4.5G desteği verip vermediği ve son olarak ta markanın yetkili servis ağı gibi özellikleri araştırmanı ve karşılaştırmanı istiyorum. İstersen tablo şeklinde de yapabilirsin. Daha sonra bu telefonlar arasında kıyaslamalara giderek alınabilirlik sıralamasına sokmanı ve 1. 2. 3. gibi kategoriye ayırmanı istiyorum. Bunları yaptıktan sonra tekrar konuşalım. Yapamam diyorsan başka bir arkadaş yapabilir. Hiç kimse yapmazsa ben yapıcam. Önceliği siz muhalefeti seven arkadaşlarıma veriyorum. Daha sonra tekrar konuşuruz.

650 Lira bandında 2.el temiz çok telefon var vestel venüs=çöp

• Bu telefona 700 lira vereceğinize gidin bi hayır kurumuna verin. En azından sevaba girmiş olursunuz. Parayı çöpe atmaktan iyidir.

• Bazı arkadaşlar laf ebeliği yapıp vestelin ürettiği telefonları savunma ihtiyacı duyuyorlar. bazı firmalarla kıyaslamalarda bulunuyorlar . yerli diyorlar biraz zaman tanıyın diyorlar. bakın arkadaşlar ben vestele karşı bir insan değilim evimde tv , buzdolabı var . vestel tv alanında piyasadan geri kalmayan ve yatırımları zamanında atan bir firma oldu .ben buradan vestel tv alın diyorum çünkü aynı standartlarda yabancı markalara gore fp cihazları satıyorlar. gelelım telefon olayına. telefon piyasasına çok geç girmişin ve ürettiğin telefonlar her yıl gelişeceğine tam tersine her yıl bir kaç sene daha geriye götürmüşsün.sizden ricam herhangi bir online mağazaya giriş yapın ve 700-800 tl altı telefonlara bakın ve bakmakla kalmayın maliyet hesaplaması yapın. vestel hem çok eski teknolojiyi üretip hemde yabancı firmalara göre vergi avantajı olmasına rağmen pahallıya satıyor.sen bu telefonu koy 300-400 tl ozaman derimki tamam fiyatının telefonu.ve biz türk halkı olarak vestelden beklentimizi yükselttik belkide tepkilerimiz bu bağlı olarak şiddeti arttı.yani kimse gelip bana iphone da 1 gb ram var bunda da demesın. bunu diyen insanla teknoloji ve inovasyon adına bir kelime dahi konuşmam.vestel telefonlarına karşıyım ve kendimi insanlarımıza karşı sorumlu hissediyorum ve yazıyorum. kesinlikle ama kesinlikle bu paraya bu telefonu almayın aldırtmayın. gidin çevrenizide bilgilendirin.

@brktmr arkadaşımızın yazısına da katılıyorum sonuna kadar

Kimse vestelin gelişimini eleştirmiyor. Eğer yerli uretimden dem vuruyorsa, halkin milliyetcilik duygusunu kabartarak alici kitlesi olusturuyorsa ve niyeti işini yaparken aynı zamanda da millete hizmet etmekse aynı donanımı daha ucuza satacak. Gerekirse maliyetlerini dusurene kadar zarar edecek. Diğer turlu sadece kendi cebini dusunen ve cebimdeki paraya göz diken bir firma olur benim gözümde. Para kolay kazanılmiyor. Ben daha ucuza aynı donanımı alabilecekken koskoca firmanın cebine kendi emegimle kazandığim parayı koyacak kadar enayi değilim. Aynı donanımı aynı fiyata sunsun gidip vestel almazsam namerdim. Ama beni yolunacak kaz olarak gören adamlara 5 kuruş çalışmaz benden

• Birde lansmanda adam telefonu eline aliyor ve kamerayi da bi deneyelim diyor bomba da tam o sirada patliyor kamera calismiyor kamera birak abi ben bu zingirta da calismam diyor grev yapiyor intihar ediyor kamera... Kameraya sahip cikalim arkadaslar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hubalahubhub -- 8 Nisan 2016; 17:45:35 >
  • turkeytv kullanıcısına yanıt
    Sıfır telefon fiyatıyla 2. el telefonların fiyatını karşılaştıramazsınız. O zaman 650' ye sıfır satılan bir telefonda da ikinci eli 350 - 400 e düşer. Sıfır ürünle sıfır ürünü, ikinci elle ikinci eli karşılaştırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Orijinalden alıntı: jhonyfth

Vestel pazarlama alanı olarak ülkede gençleri değil de , sanki daha çok teknolojıden telefondan anlamayan ve piyasa hakkında bilgisi olmayan, bi telefonum olsun kamerası olsun dokunmatık olsun yeter diyen insanları hedefine kestirmiş durumda. bir de operatörler ile anlaşma yaparsa demeyin keyfine . ayşe teyzemiz yada mehmet amcamız gidecek herhangi bir operatör bayiine ve oradaki satış danışmanına "bana bi telefon ver ucuz olsun akıllı olsun" diyecek .fırsat bu ya ... çalışan kendisine verilen emirler doğrultusunda vesteli önericek . bu şekilde vestel ülkemizde satılmaya başlıcak... bide 1 saat yapılma garantisi vermiş. a be insafsız zaten bu telefonu alacak amcalar teyzeler telefonlarına gözü gibi bakıyor . servis durumu belkide hiç olmayacak.tabi aşırı ucuz malzeme kullanmadıysa (ki kullanmıştır )

Hacı ne diyon sen sana özel telefonmu yapılacak sana göre piyasa oluşturulmuyor ülke ar-ge pazar araştırması yapılıp bu telefon ortaya çıkıyor snaa kalsa onu yapalım bunu yapalım al diyelim sonra Vestel ya ha bak bu da yok şu da olsun bu da olsun dersin hadi tamam bunlarıda yaptılar al diyecekler istediklerini de koyduk aa sonra sen diyeceksin e bu da olsa idi şu da olsa idi sonra sen yine kılıf bulacan amaç Vestel 'e taş atmak olsun ee bari bedava verseydiniz diyeceksin o yüzden senin isteklerin bitmez kardeş çünkü sen Vestel 'e odaklanmışsın gözlerini kapatmışsın Vestel ne yaparsa yapsın senin için değişmeyecek o yüzden seni değiştirmek daha mantıklı hale geliyor biraz hafıza biraz ram kapasiteni arttırırsak anca bir şeyler değişir işte anladın sen ne demek istediğimi..

Ve şuraya geleceğim ilk Vestel Venüs telefonu belli özellikleri çıktı karşımıza ooo yerden yere vurdular dediler 540 p ekran mı olur 2015 yılındayız millet 2k ekran yapıyor tamam sonra 2. jenerasyonu tanıttılar ooooo busu eksik şusu eksik takoz olamaz bende bu telefon diye aynı ithamlar şimdi 3. jenerasyon tanıtıldı dikkat ederseniz fiyatları ilk jenerasyonda da aynı değerlerde idi son jenerasyonda da aynı fiyatlar ile tanıtıyorlar ama değişen ney özellikler ilk jenerasyona göre ciddi ilerleme var gelelim diğer milletlerin ürettiği telefonlara aynı özelliklerde olan telefonlar daha kaliteli mi eyvallah lafım yok kaliteli fiyat olarak daha uygunu olan var mı var eyvallah ona da lafım yok şimdi hadi bu da olmamış buna da kılıf bulacaksınız pekii 4. 5. jenerasyonlarda o anlata anlaya öve öve bitiremediğiniz firmaları yakalarsa Vestel ve yine aynı fiyat politikası ile gelirse o zaman bu Vestel 'e hayırcılar ne kılıf uyduracak merak ediyorum ve o günü bekliyorum ömrüm olur da inşallah sizleri görürüm neden derseniz ben şimdi buraya yazıyorum büyük ihtimal bu yazılar kalacak burada ve gün gelecek ben bu yazıyı o zaman yine paylaşacağım..

Azıcık sabırlı olmayı öğrenin tamam o modeli beğenmezsin almazsın kimse sana zorla bir şey satmıyor ama bu firmanın da zamana ihtiyacı var 10 yıl önce Samsung ya da Apple süper firmamıydı ilk çıkardıkları telefonlar deli süper ötesimiydi daha düne kadar nokia cıydınız samsung beş para etmez telefon üretiyor diyen sizler ne oldu bugün Android de Samsung İOS ta Apple dan öte telefon yok diyorsunuz o yüzden bu firmanın da yani VESTEL 'in de bir zamanı var bugün amcana teyzene hitap eden telefon yapar gün gelir sana da yani gençlere de hitap eden telefon yapar hale gelir o yüzden sabırlı olalım zaten gençleri de anlamıyorum neymiş samsung 97000 puan alıyormuş her şeyi açıyormuş önünde hiçbir engel tanımıyormuş ama Vestel 4 te 1 i bile olamıyor niye para vereyim kardeş o bahsettiğin samsung var ya 2300 tl den satılıyor azıcık idrak edin ve tamamen gençlerin en yüksek telefon alıp hava atmaktan başka bir şey yaptığını görmüyorum Allah aşkına kaçınız aldığınız telefonun bütün özelliklerini sonuna kadar gün boyunca kullanıyorsunuzda kalkmış aradaki farklarını bize anlatmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum.. Daha yazılır da işte o zaman Vestel 'ci oluyoruz maalesef..

Ve açıkça belirteyim her markayı denedim Vestel için daha bekliyorum benim için zamanı gelmedi Samsung ta Huawei de LG de Sony Ericsson da Nokia da her markayı kullandım umarım Vestel 'de bu firmalar gibi ürünler çıkarır da ve fiyat olarak bu firmalara göre avantaj sunar da fün gelir Vestel 'de kullanır olurum.. O yüzden bugün belki Vestel maddi olarak desteklemiyorum ama manevi olarak destekleyerek sizlere göre bir adım atmış oluyorum keşke sizlerdende böyle şeyler görsek..

1. Bana özel değil piyasaya uygun, günümüz teknolojisine uygun telefon yapacak.
    2. Vestelin telefon üzerine ar-ge yapmadığını benden iyi kimse bilemez
    3. vestel ürettiği telefonlarda bize ne sunmuş ki biz kanaat getirelim
    4. yazdıkların çok tebiyesizce seni kendi vicdanınla başbaşa bırakıyorum
    5. KESİNLİKLE vestel düşmanı değilim bunu bilmeni isterim.
    6. senin ya teknolojiden anlamayan sıradan yasantılı bi insan olarak aklımda kazıyacağim yada harbi den vestelden para alıp yiyen insanlarımızdan para çalan ve yardım eden ahlak yoksunu terbiye yoksunu biri olarak.
    7.Bize gelip milli değerlerden dem vurarark reklam yapıp sonrada eski donanımları çok pahallıya satmayacak kardeşim. vergi avantajında var neden pahallı ozaman bu telefonlar bunu açıkla.neden bu kadar tabiri caizse külüstür.vestel telefon firması değil artık bunu anlayın . daha yazılım olarak telefonlarına güncellemelerini kendisi veremeyen bir firma . çok mu şey istiyruz biz sanki. üret bize asus zenfone 2 laser gibi telefon aynı fiyat segmentınde de demıyorum bıraz daha pahallı olsun senede bır kere üret , ama bu şekilde üret .yazılım güncellemelerini ver tamam başka bise istemiyoruz.
    8. sen paranın nasıl kazanıldığını bilmessin. kolay para kazanma yollarını deneyen birisin . bilmem anlatabildim mi

burada gelmiş polyanacılık yapıyorsun.biz sözlere değil yapılanlara bakarız . bize bu yıl bunu vericek seneyede bir üst versyonunu toplayıp verecek . samsung bükülebilir telefon üretmeyi planlıyor biz buarada kalkmış vestelin bu telefonunu konusuyoruz. 5 yıl sonrada burada olacagım ozaman sana bu yazını hatırlatıp yuzune vuracağım . bakalım bana laf yetiştirecek surat kalacakmı sende . insallah zaman özür dileyen ben olurum da vestel şahlanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birseyadam -- 8 Nisan 2016; 18:44:05 >

• çokrenkli kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone ve iPad'i Çin'de ürettiriyor ama Amerikan malı diyorsunuz bu çelişki niye?
  • Gömmek bile gelmiyor içimden artık

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.