Şimdi Ara

VESTEL VENÜS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 hafta oluyo daha 0 vestel venüs 5.5 android telefon aldım kilit ekranını açarken 3-4 saniye geç açıyor sizce nedeni nedir ?

• Dandik olması. Elli sefer söyledik Vestel almayın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihakkeci

Arkadaşlar 1 hafta oluyo daha 0 vestel venüs 5.5 android telefon aldım kilit ekranını açarken 3-4 saniye geç açıyor sizce nedeni nedir ?

Merhaba;

Telefonun tam modelini (Köşeli mi yuvarlak hatlı mı, X mi V mi yani) ve yazılım versiyonunu söylersen belki yardımcı olabilirim. sırasıyla;

Ayarlar
    Telefon hakkında
    Derleme numarası
    bende 0,59 mesela sendeki kaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mjj_renegade -- 5 Ağustos 2015; 11:30:01 >
  • Kesinlikle vestel Venüs almayın.

Hatta mümkünse Vestel almayın.
    Ben bu kadar kalitesiz bir telefon görmedim. Eşime 6 ay önce almıştım. Özelliklerine baktığımda diğer telefonlardan hiçbir farkı yok gibi fakat kamera berbat, şarjı tam dolmuyor, arayanlar ulaşılamadığını söylüyor.
    Şimdi de eşim çantasından çıkartıp baktığında, Ekran çizgi şeklinde bölüm bölüm olmuş. Servise gönderdik, ekranı içten kırmışız. Çerçevede çatlaklar varmış. Telefon bir kere bile düşmedi. Nasıl olurda çatlaklar oluşur anlamadım.
    Hatta telefonda bile telefonu görmeden çatlamıştır demişler. Bence problemli olduğunu zaten biliyorlar. 170 tl değişim ücreti istediler. Bir daha Vestel markalı çöp bile almam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.