Şimdi Ara

VESTEL UYDU ALICILI TV LER İÇİN KANAL LİSTESİ (DÜZENLEME YAZILIMI EKLENDİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
7
Favori
153.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mebeedirne

quote:

Orijinalden alıntı: sahintez

Konu hort çünkü önemli

Dosyaların olduğu servermı çalışmıyor yoksa sadece bendemi açılmıyor. :D

vesteldriver.com adresinde zaten ayrintilar hatta hazır liste ,duzenleme için satcodx programi mevcut.

Evet hepisi varmış. Teşekkürler.
  • quote:

quote:

Konu hort çünkü önemli

vesteldriver.com adresinde zaten ayrintilar hatta hazır liste ,duzenleme için satcodx programi mevcut.

Hocam güncel listeyi yüklemeyi denediniz mi ? satcodx ile açtığımda 700 küsur kanal görünüyor ama tv'ye yüklediğimde 100 küsur kanal listeleniyor.

1 yıl önceki dosyayı yedeklemiştim neyseki, onu geri yükledim 400 küsur kanal.

Siz bu problem ile karşılaştınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

quote:

quote:

Konu hort çünkü önemli

Hocam güncel listeyi yüklemeyi denediniz mi ? satcodx ile açtığımda 700 küsur kanal görünüyor ama tv'ye yüklediğimde 100 küsur kanal listeleniyor.

1 yıl önceki dosyayı yedeklemiştim neyseki, onu geri yükledim 400 küsur kanal.

Siz bu problem ile karşılaştınız mı ?

Alıntıları Göster
    Ben de dahili uydu alıcılı Vestel TV var. Bütün ayarları girdim ve tüm kanallar sorunsuz. Çözemediğim tek sorunum var. Bir kanalın frekansını yeniden nasıl ayarlarım? Örneğin, ATV'nin yeni frekansını nasıl değiştirebilirim?

• Atvyi silin sonra menu kurulum manuel kanal arama frekansi girin tamam.
  • qenosit kullanıcısına yanıt
    Hızlı cevap verdiğin için teşekkürler. Dediklerini yaptım ve oldu. Şu forumda herkes senin gibi olsa forum çok daha güzel olurdu.
  • Arkdaşlar vestel 47 pf tvim gecenlwrde yanlislikla ilk kurulum yaptim kanllari buldum ama tv yi acip kapatinca kanllar gidiyor sadece trt nin yayinlari kaliyor ayarlardan tkgs gunclleme yapinva kanllar geliyor nasil sabitliyebiliriz kanallari
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunguralp68

Arkdaşlar vestel 47 pf tvim gecenlwrde yanlislikla ilk kurulum yaptim kanllari buldum ama tv yi acip kapatinca kanllar gidiyor sadece trt nin yayinlari kaliyor ayarlardan tkgs gunclleme yapinva kanllar geliyor nasil sabitliyebiliriz kanallari

TKGS kurulum mu yaptınız? TKGS'yi esnek yapın ya da tamamen kapatın.
  • Ya beyler konuyu hortlaticam kusura bakmayın :)
    Vestel kendinden hd alicili tv ye tv8.5 frekansini yazıyorum. Kanalin adı çıkıyor ama listede yok. Neden olabülü acep?
  • Arkadaşlar SEG 48SC7600 tv de kanal listesine girdiğimde kanal yöneticisi diye bir bölüm vardı oradan kanalları istediğim gibi düzenleyebiliyorum (taşıma silme favori) gibi ama şimdi kayboldu o menüye giremiyorum giriyorum kanal yönetimi yok nasıl açabilirim. Fabrika ayarlarına mı dönmem gerekiyor. fabrika ayarlarına döndüğümde tüm kanallar gidiyormu.?
  • Arkadaşlar konuyu yeniden kurulum yaparak çözdüm ama bu seferde kanallar 101 den başladı taşıma yapıyorum fakat 1 numara 100 kadar taşıma silme yapmıyor usb ile kanalları kaydetmiş olsam düzelirmi.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derbentkoylu -- 30 Kasım 2016; 14:22:34 >
  • Arkadaşlar konu güncel değil ama benim sorun güncel seg smart led tv kendinden uydu alıcılı kanal kurulumunu yeniden yapılandırdım ama kanallar 101 başladı 1 numara ve 100 arasına ne taşıma nede kanal kaydediyor
  • Arkadaşlar
    kimse konuya cevap yazmadı ama ben konuyu çözdüm buraya yazıyım nasıl çözdüğümü belki bir okuyan olur. Benim tv seg smart led tv. ben kanal aramasını normal yoldan yani uydudan yapmıştım bundan dolayı kanal sırlaması 101 başladı TKGS özelliği vardı TKGS kurulumu yaptım sorun kendiliğinden düzeldi kanallar 1-2-3 gibi sıraladı
  • Arkadaşlar vestel tv ler için usb den yazılım yükleme imkanı var vestelin yan ürünleri içinde geçerli bu konu sağda solda kanal listesi aramanıza gerek yok Vestelin sitesinde hazır kanal listesi var düzenlenmiş. Buyrun güle güle kullanın
    işte linkihttp://www.vesteldriver.com/TV_Kanal_Tablosu.html
    kanal düzenleme prog.var aynı sitedehttps://drive.google.com/file/d/0B2hBH_Hn7cP1eEJBdzBudDUxbUU/view

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derbentkoylu -- 7 Aralık 2016; 22:17:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: derbentkoylu

Arkadaşlar konuyu yeniden kurulum yaparak çözdüm ama bu seferde kanallar 101 den başladı taşıma yapıyorum fakat 1 numara 100 kadar taşıma silme yapmıyor usb ile kanalları kaydetmiş olsam düzelirmi.?

Filtrelemeye bakın. Yalnızca tv de kalmıştır büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

Orijinalden alıntı: derbentkoylu

Arkadaşlar konuyu yeniden kurulum yaparak çözdüm ama bu seferde kanallar 101 den başladı taşıma yapıyorum fakat 1 numara 100 kadar taşıma silme yapmıyor usb ile kanalları kaydetmiş olsam düzelirmi.?

Filtrelemeye bakın. Yalnızca tv de kalmıştır büyük ihtimal.

Yeniden kurulum yaptım olay çözüldü teşekkür ederim
  • Seg marka 32sc5600 tvim var. Dsmart kolay kurulum kanal bulmuyor. Elinde hazir dsmart listesi olan varmi. Kendim yapayim dedim ama kanallar arasi bosluk birakamiyormuyuz. Mesela 14 15 de kanal var direk 18 e gececek gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinemrah

Seg marka 32sc5600 tvim var. Dsmart kolay kurulum kanal bulmuyor. Elinde hazir dsmart listesi olan varmi. Kendim yapayim dedim ama kanallar arasi bosluk birakamiyormuyuz. Mesela 14 15 de kanal var direk 18 e gececek gibi

MENU+4725 tuşlayarak anakart modelini söyleyebilir misiniz? MB90-MB95-MB100 gibi birşeyler yazar.
  • mb82
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinemrah

mb82

https://forum.donanimhaber.com/vestel-mb82-mb9x-mb100-ve-mb120-core-update-mb120-guncellendii-06-12-2016--120847911

Vesteldriver.com dan tv nizin seri numarasını girerek son yazılımı indirebilirsiniz.
  • Benim tvnin anakarti mb82 mi mb82s mi nedir anlayamadim. Kanallari usb ye kaydederken mb82sdx diye kaydediyor. Sitede mb82 icin 1.35 versonu yuklu. Bende 1.08 yaziyor. Emin olamadigum icin yuklemedim

VESTEL UYDU ALICILI TV LER İÇİN KANAL LİSTESİ (DÜZENLEME YAZILIMI EKLENDİ)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.