Şimdi Ara

VESTEL UYDU ALICILI TV LER İÇİN KANAL LİSTESİ (DÜZENLEME YAZILIMI EKLENDİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
7
Favori
153.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Arkadaslar ben kanalların yerini değiştiremiyorum! O sekme çalışmıyor

Tv yi digiturk veya d smart olarak kurduysanız değiştirememeniz normal.

Normal kurulum yapacaksınız.

Hocam normal tv nin dahili uydu alıcısı. Evdekiler otomatik yüklemiş şimdi de yerler değilimiyor. İlk sayfada anlatılmış ama o terimler bana cok yabancı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam normal tv nin dahili uydu alıcısı. Evdekiler otomatik yüklemiş şimdi de yerler değilimiyor. İlk sayfada anlatılmış ama o terimler bana cok yabancı.

Bakın tv de kurulum menüsünde birden fazla kurulum seçeneği var. dsmart veya digiturk kullanıcısı iseniz o kurulumları yapacaksınız.

otomatik yüklemiş dedikleri şey işte o dsmart kurulum veya digiturk kurulum dur.

siz ilk kurulum yapacaksınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bakın tv de kurulum menüsünde birden fazla kurulum seçeneği var. dsmart veya digiturk kullanıcısı iseniz o kurulumları yapacaksınız.

otomatik yüklemiş dedikleri şey işte o dsmart kurulum veya digiturk kurulum dur.

Hocam teşekkür ederim dedğiniz gibi yaptım halloldu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam teşekkür ederim dedğiniz gibi yaptım halloldu.

Rica ederim. İyi seyirler...

• Arkadaşlar bende yeni çanak aldım lnb yi falan taktım çanağı uydun konuma getirdim ama tv de uydu sinyali gözükmemekte ne yaptıysam sinyal almıyor ve kanl bulamıyorum yardımcı olcak varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: armesu

Vestel dahili uyu alıcılı televizyonda Kanal d hd,cnn türk hd ve tv2 hd kanallar seyredilemiyor. görüntü mozaikleşiyor.

Çözüm için ne yapabiliriz.

Mozaikleşme yayınlanan içerikle alakalı!

Adamlar eski sd içerikleri yayınlıyor. Mesela çok güzel hareketler bunlar, kaç sene önce çekilmiş.

Kanal hd ama kanalı yayınladığı içerik sd olunca mozaiklenme olması normal.

HD yayınladıkları yayınlar da var.

Tv ie alakası yok mozaikleşmenin. Resim atar mısınız? Nasılmış şu moziklenme?

Merhaba,

Arkadaşın bahsettiği problem budur. Sinyal tam gelmesine rağmen görüntü gelmemektedir.

VESTEL UYDU ALICILI TV LER İÇİN KANAL LİSTESİ (DÜZENLEME YAZILIMI EKLENDİ)

Ben mozaiklenme derken başka bir şey anlamışım.

Anladığım kadarıyla bu yazılımsal bir sorun.

Servis çağırın baksınlar bakalım ne diyecekler. Ellerinde umarım daha güncel sürümü vardır.

Bazısı bir habermiş çünkü.

benim tv de 39pf5025. aynı sorun bende de var (kanald hd grubu için). bu sorun galiba vestelin 5 serilerinde var galiba.
    hatta aspor hd kanalında maç izlerken (şifreli yayında) takılmalar oluyor. eskiden bu olay trt hd kanalındaki bundesliga maçlarında da olmuştu. trt hd deki takılma sorunu ortadan kalktı. vestelin 5 serisini kullanan arkadaşlar aspor hd kanalındaki şifreli yayını test edebilirmi

• A Spor bende de aynı şekilde maalesef.Kanal d yi hd olarak izleyemiyorum aynı şekilde.Servis çağırdım bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben ne yaptıysam hiçbir şekilde hiç bir kanal çıkmadı .Apartmanda merkezi sistem var kurulumu tam olarak nasıl yapacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

Beyler ben ne yaptıysam hiçbir şekilde hiç bir kanal çıkmadı .Apartmanda merkezi sistem var kurulumu tam olarak nasıl yapacağım?

Dediğim şekilde yükleme yaptınız mı? Hiçbiri çekmiyor mu?

Kabloyu konektörü kontrol ettiniz mi?

Uydunun ayarlarını değiştirmediniz değil mi?
  • BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz şekilde usbdenmi?Evet o şekilde yaptım kanal ismleri çıkıyor ama görüntü yok.
    kabloda skıntı yok d,g,türke bağlıyorum canavar gibi.
    Uydu ayarlarına herhangi birşey yapmadım zaten her seferinde kanal aratmadan önce ilk kurulum yapıyorum.
  • quote:

Dediğiniz şekilde usbdenmi?Evet o şekilde yaptım kanal ismleri çıkıyor ama görüntü yok.
    kabloda skıntı yok d,g,türke bağlıyorum canavar gibi.
    Uydu ayarlarına herhangi birşey yapmadım zaten her seferinde kanal aratmadan önce ilk kurulum yapıyorum.

Siz tv de digitürk mü kullanıyorsunuz? O zaman digitürk kurulumu yapacaksınız.

Tam olarak anlayamadım.
    Normalde evet digitürkten izliyordum.Bugün maç için türksat lazım oldu.Lnb kablosunu tvye taktım arattım ama hiçbir şey bulamadı.

• quote:

Normalde evet digitürkten izliyordum.Bugün maç için türksat lazım oldu.Lnb kablosunu tvye taktım arattım ama hiçbir şey bulamadı.

Digitürk türksat ve eutelsat tan çalışır.

Sizinki eutelsat o zaman. Çekmediğine göre.
    Ben de buradaki dosyayı yükledim, ancak Star ve Kanal D gitti, şifreli olmuşlar. Sanıyorum hd olarak sadece dsmart ve digitürk de yayinlanacakmis. HD olmayanları nasıl yukleriz ki acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsen

Ben de buradaki dosyayı yükledim, ancak Star ve Kanal D gitti, şifreli olmuşlar. Sanıyorum hd olarak sadece dsmart ve digitürk de yayinlanacakmis. HD olmayanları nasıl yukleriz ki acaba?

Otomatik arama yaptırın gelecektir.

Menu tuşuna basın kurulum>otomatik arama> uydu> türksat a gelin ve sarı tuşa basarak otomatik aramayı başlatın.
  • arkadaşlar yapamamanız normal çünkü her uydu alıcısında dikey polarizasyondan kanallar bulunacak diye birşey yok. Alternatif olarak 11747 yatay polarizasyon 5/6 şeklinde deneyin işe yarayacaktır.

Bir çözüm sondum şimdi birde soru sorayım bari :) Malum star ve kanal d nin hd yayınlar gitti. Bu verilen programla hd yayınları düzenleyip sd yapma şansımız var mı ? ben denedim de olmadı
  • c0s4r C kullanıcısına yanıt
    O kanalların SD si de var. Onları eklersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: c0s4r

arkadaşlar yapamamanız normal çünkü her uydu alıcısında dikey polarizasyondan kanallar bulunacak diye birşey yok. Alternatif olarak 11747 yatay polarizasyon 5/6 şeklinde deneyin işe yarayacaktır.

Bir çözüm sondum şimdi birde soru sorayım bari :) Malum star ve kanal d nin hd yayınlar gitti. Bu verilen programla hd yayınları düzenleyip sd yapma şansımız var mı ? ben denedim de olmadı

Var, düzenleyebiliyorsunuz.
  • Konu hort çünkü önemli

Dosyaların olduğu servermı çalışmıyor yoksa sadece bendemi açılmıyor. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahintez

Konu hort çünkü önemli

Dosyaların olduğu servermı çalışmıyor yoksa sadece bendemi açılmıyor. :D

vesteldriver.com adresinde zaten ayrintilar hatta hazır liste ,duzenleme için satcodx programi mevcut.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.