Şimdi Ara

VESTEL Üretimi TV ler ile ilgili Mini Bilgilendirme Konusudur (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
10
Favori
34.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung panel-MB120 anakart
  • black one kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Satın alımın altın kuralıdır. Gör-Dokun-Hisset-Analiz et
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Sevgili hocam selamlar uzun zamandır görüşemedik umarım iyisinizdir, özel mesaj yerine burada paylaşmak daha doğru geldi bana, hatırlarsanız konunun başında bir takım önerilerde bulunmuştum özellikle smart tv ile ilgili siz de ileteceğim demiştiniz Manisa merkeze sanırım konumuz ilk meyvesini verdi puhutv artık vestel smart içine geldi, bunun için size çok teşekkür ederim ancak puhutv gelirken bein sport uygulaması gitmiş maç özetleri izlemek için çok güzel bir uygulamaydı umarım tekrar gelir saygılar sunuyorum herkese iyi pazarlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Samsung panel-MB120 anakart

Hocam 4 çekirdekli mi bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    4K destekliler hep o şekilde hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

Sevgili hocam selamlar uzun zamandır görüşemedik umarım iyisinizdir, özel mesaj yerine burada paylaşmak daha doğru geldi bana, hatırlarsanız konunun başında bir takım önerilerde bulunmuştum özellikle smart tv ile ilgili siz de ileteceğim demiştiniz Manisa merkeze sanırım konumuz ilk meyvesini verdi puhutv artık vestel smart içine geldi, bunun için size çok teşekkür ederim ancak puhutv gelirken bein sport uygulaması gitmiş maç özetleri izlemek için çok güzel bir uygulamaydı umarım tekrar gelir saygılar sunuyorum herkese iyi pazarlar

Değerli Hocam Bu gün aldığım kaçıncı teşekkür mesajı vallahi çok mutlu oldum Allah hepinizden razı olsun.

Bu geri bildirimler ile üreticilerin, biz kullanıcıların SOSYAL GÜCÜNÜN farkına varmalarını sağlayabildiysek de ne mutlu bize.

''Bu daha Başlangıç'' diyelim mi?

İnşallah ama bein sport uygulaması önemliydi onunla ilgili bir bilgi alırsanız paylaşır mısınız lütfen tekrar teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

4K destekliler hep o şekilde hocam.

çok teşekkür ederim

• aragorn20 kullanıcısına yanıt
    Yazdım bile
  • selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    Rica Ederim
  • Vestel 2016 ve 2017 4k modelleri hakkında merak ettiğim benim için önemli bir konu var. Bilgiğim kadarıyla web browserı üzerinden film yada canlı yayın seyredemiyoruz. Peki mhl yada başka bi bağlantı ya da ugulama ile cep telefonundan herhangi bir film izleme ya da canlı yayını tvye aktarıp seyredebiliyormuyuz.. Şu anda sahip olduğum emektar lg tv ve lg cast uygulaması ile bu mümkünken vestel de durum ne ?

Konu hakkında bilgisi olan varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Vestek 4k tvlerde browserdan film izlemek isterseniz bazı siteler var ordan izliyebilirsiniz hiç izlenmiyor del yani ayrıca tvde wirels display diğer bir adıyla miracast özelliği mevcut cep telefonuz uyumluysa ekranı tv ye yansıtıp istediğiniz görüntü videoyu izleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahildeki kral

Vestek 4k tvlerde browserdan film izlemek isterseniz bazı siteler var ordan izliyebilirsiniz hiç izlenmiyor del yani ayrıca tvde wirels display diğer bir adıyla miracast özelliği mevcut cep telefonuz uyumluysa ekranı tv ye yansıtıp istediğiniz görüntü videoyu izleyebilirsiniz.

Cevabınız için teşekkürler.Peki miracast ile internet ortamından aktarım yapabiliyormuyuz yoksa sadece telefon içindeki verimi dahil ?

Hocam selam, bein sports vestel smarta geri geldi, teşekkürler ilginiz için

Vestelin para verip yaptıramayacağı bir fonksiyonunuz var umarım farkındadırlar.

Allah sizden razı olsun...
  • aragorn20 kullanıcısına yanıt
    Allah hepimizden razı olsun kardeşim. Ben sadece yazdım, taş atıp kolum yorulmuyor, Asıl teşekkürü sizleri bizleri dikkate alanlar hak ediyor bence. Hep böyle kalmaları dileklerimle.
  • Vestelin 2017 modelleri yakın bir zamanda çıkıcakmıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu tv de bir de usb kaydı olsaydı tadından yenmezdi.

• Puhu tv de içerde keyfi teşekkürler @ado hocam ve vestel

Telefondan açtığınız oyun resim video ve browser tvnizde görülcektir ancakj her telefonda miracast olmayablir bunu iyi araştırın.

• Cevabınız için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.