Şimdi Ara

VESTEL Üretimi TV ler ile ilgili Mini Bilgilendirme Konusudur (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
10
Favori
34.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değerli hocam Merhabalar;
    Modül çıkarıldı-Modül takıldı konusu ile ilgili yazılımsal bir çalışma yapılıp konu çözülmüştü diye biliyordum lakin sanırım Teraspy hocamız da bana sorunun devam ettiğini bildiren bir yazı yazmıştı. Bu anlamda ben müsaade ederseniz sıcağı sıcağına konuyu arkadaşlarıma aktarayım. Gelecek olan cevaba göre birlikte kritiğini yaparız sizinle. Yalnız mümkünü var ise öncesinde bana mevcut tv nin seri numarasını paylaşabilirmisiniz rica etsem.
    Görüşmek üzere.
  • Ado kullanıcısına yanıt
    İyi haberlerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuksek -- 26 Mart 2017; 16:28:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben müsaadenizle bir geri bildirim daha yapayım, smartın içinde browser açıkken mouse çok yavaş çalışıyor bildiğim kadarıyla 2016 vestel ler 4 çekirdek, yani bu kadar yavaş çalışması yazılımsal bir sıkıntı olabilir gibi geliyor bana, mouse daha seri çalışırsa bence akıllı kumandaya da çok ihtiyaç kalmaz gibi ama tabii kumanda satılsın diye özellikle böyle yapılmışsa ona bir şey diyemem ticari karardır. Selamlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yuksek kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Sizin konu bu sabah itibari ile artık Kurum içi resmi kanaldan takipte hocam. En kısa zamanda çözüm odaklı bir iletişim sağlanacaktır
  • @Ado Hocama böyle bir başlık açtığı için ve biz forum kullanıcılarına verdiği destek ve yardımları için teşekkür ediyorum,Bugün itibariyle Vestel Manisa Servisi SEG 48 SNB 8500 3D LED LCD TV'mizi genleşme sesleri için atölyeye çekti,oradanda fabrikaya test için gönderecekler.VESTEL Üretimi TV ler ile ilgili Mini Bilgilendirme Konusudur

Müsade olursa gelişmeleri buraya yazarım,aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yol göstermesi açısından.

• slvmsstr kullanıcısına yanıt
    Rica ederim Hocam ne Demek, ben de gelen servis arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ki olması gerektiği gibi size servis formunuzu teslim etmiş, söz verdikleri gibi ürün ile de ilgileniyorlar.

Ayrıca gelişmeler ile ilgili müsaade ne demek, bu forumda bu geri bildirimler ile üretime olumlu katkı sağlayabiliyor ve bir fark yaratabiliyorsak ne mutlu sizlere ve bizlere değerli hocam.

Hatta eğer etkili olacağını düşünüyorsanız, Konu müdavimleri ile görüşüp, sorun yaşayan ama çözüme ulaşamamış diğer VESTEL kullanıcılarının da dikkatini çekip bir nebze de olsa fayda sağlayabilmek adına konu başlığını daha dikkat çekici bir şekilde de değiştirebiliriz. Bu konu başlığını bu amaçlı kullanabiliriz. Neden olmasın?

Ben de sistemden konunuz takip ediyor olacağım.

Görüşmek üzere.

İlgi ve gayretiniz için teşekkür ederim.

• Dün servisle yüz yüze görüşme fırsatım oldu,tv'nin değişimini istedim,önce kargo ile yenileme merkezine gönderileceği söylendi,sanırım değişim vermeyecekler,Manisa'dayım ve Vestel yenileme merkezine servisin kargo ile göndermesi gerekiyormuş,ilginç geldi,1 hafta içinde karar verilir,dendi.Bekliyoruz.
  • Benim Vestel'den ve yetkili servisten bir beklentim kalmadı.
    Yetkili servis televizyonu fabrikaya veya yenileme merkezine götürmeden eve teslim etti.
    Hakem heyetine dilekçe verdim,az önce hakem heyetine iki nüsha fatura,dilekçe servis raporları verdim gitti.
    @ado hocam seni de yorduk kusura bakma,bakıyorsun takip ediyorsun sistemden hakkın geçiyorVESTEL Üretimi TV ler ile ilgili Mini Bilgilendirme Konusudur hakkını helal et,bekleyeyim hakem heyetini bakalım,olmadı dışarıdan bir tamirciye baktırırım. VESTEL Üretimi TV ler ile ilgili Mini Bilgilendirme Konusudur

• slvmsstr kullanıcısına yanıt
    Rica ederim Hocam Ne hakkı ne yorgunluğu. Yine de mücadelem ve çözüm arayışım devam edecek merak etmeyiniz.
  • Arkadaşlar herkese iyi forumlar, 48FA8200 model tv aldım teşhir ürünüydü uygun fiyat aldım 3d gözlüklerini sonradan servisten kendim aldım ama 3d gözlükleri hakkında bilgi almak istiyorum kullanan varsa gözlükler aktif gözlük mü servisin verdiği gözlüklerden midir anlamadım 3d görüntü normal görünüyor bulanık halde bu bana verilen gözlükler pasif şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

• Cemssmz C kullanıcısına yanıt
    panel tipine göre 2 adet aktif gözlük olmalı bu üründe. yine de net cevap verebilmek için seri no paylaşırsanız kontrol edebilirim (Yarın ofise gidince tabi)
  • Hocsm size özelden mesaj yazmak istediğimde "Göndermeye çalıştığınız üye özel mesaja izin vermiyor: -10" uyarısı alıyorum. @Ado

• yuksek kullanıcısına yanıt
    PM
  • Regal 49R6080U markası tv ile vestel 49 ub 8300 ile arasındaki fark nedir hocam. Artı ve eksi yönleri nelerdir. Regal tv nin anakartı, işlemci sayısı,kasa tipi,panel tipi nedir. Teşekkür ederim.

• Ado hocam selamlar,

Vestel'in yakın zamanda satışa çıkacak yeni model televizyonları var mıdır, bilginiz dahilinde?

Varsa şayet, panel tercihi hariç. Yeni seriler de, değişen/gelişen fark yaratacak bir kompoment olacak mı? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONURTO -- 30 Mart 2017; 17:54:7 >
  • ONURTO kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam;

Pek takip ettiğim bir konu değil lakin MB300 ankartlı android tv ler yoğunlaşacak diye biliyorum.

Konuda belirttiğim gibi anakart geçişleri söz konusu ama yeni teknoloji anlamında bir durum varmıdır diye üretimdeki arkadaşlardan bilgi talep ederiz elbette
    Merhaba Abi :)
    İyisinizdir umarım.
    Yine bir servis ve markadan çok daha fazla ilgi ve bilgi paylaşıyorsunuz: Teşekkür ederim.
    Sizinde daha önceden takip ettiğiniz 49ua9400 (Mb100) televizyonumdaki wi-di de ses problemi için merkezden yazılım gönderdiler. Yükledim. ses de cızırtı problemi düzeldi. Bunun için sevindim :)
    Fakat bu kezde bağlantı çok kararsızlaştı belki 10 denemede 1 kere bağlantı sağlanabiliyor. ve kitlenmeler kapanıp açılmalar oluyor. Bağlantı kurabildiğimde de ses iyi gelirken görüntü gecikmeli geliyor kitleniyor duraksıyor. (hem online film izlerken bilgisayar ekranında görüntü iyi akarken televizyonda gecikme duraksama atlama oluyor. Hemde diskden film izlerken aynı şekilde).
    BU durumda ne yapmalıyım bilemedim abi.
  • episilon E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Kardeşim;
    Teşekkür ediyorum umarım siz de iyisinizdir.
    Sizlere gösterdiğim ilgi ve paylaştığım bilgilerin arkasında çok büyük ve özverili bir ekip var buna inanın, bu anlamda güzel sözleriniz için de arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.

Daha önce sohbetini yapmış olduğumuz muhtemel 2.40 sürümdür yazılımınız (Bu arada servis menü ekranı paylaşırsanız sevinirim) Yaşadığınız sorun(lar) lokalmidir genel mi bunun anlaşılabilmesi veya sizin dışınızda bu tarz geri dönüşler olup olmadığını da sorgulayabilmek adına konuyu arkadaşlarıma aktarmak isterim lakin öncesinde sizin servis menü ekranını paylaşmanızı bekleyeceğim. Devamında gelişmeleri buradan paylaşırız yine

• 4k modellerde(özellikle ub9100) playstation pro performansı nasıldır?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.